Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Στην ηλεκτρονική παραγγελία του πλαισίου λεει οτι ξεκίνησε το picking, τα εχουν παραλαβει. Μακάρι να τα στείλουν σημερα σε εμάς που ειμαστε απο μακρυά για να το εχουμε αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Σας βλέπω όλους(σχεδόν) να ακυρωνετε την παραγελλία σας απο το πλαίσιο και να το παίρνετε downloadable..

Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά δε θα το κάνω. Αν δεν έρθει αύριο, απλά θα τους ξεχέσω ιδιωτικώς και δημοσίως. Αλλά θα το περιμένω γιατί θέλω το dvd στο κουτάκι του. Περιμένω να με κρατήσει αρκετούς μήνες, για να μην πω χρόνια, οπότε οι τρεις ημέρες καθυστέρηση, δεν είναι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου πέρασε από το μυαλό, αλλά δε θα το κάνω. Αν δεν έρθει αύριο, απλά θα τους ξεχέσω ιδιωτικώς και δημοσίως. Αλλά θα το περιμένω γιατί θέλω το dvd στο κουτάκι του. Περιμένω να με κρατήσει αρκετούς μήνες, για να μην πω χρόνια, οπότε οι τρεις ημέρες καθυστέρηση, δεν είναι τίποτα.
εγω δεν μπορω να τιθασευσω το ατι του θανατου που καλπαζει μεσα μου .αμα το κατεβασει καποιος δεν μπορει να το μεταφερει σε αλλο pc μετα απο φορματ?
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιον που έκανε τηλεφωνική παραγγελία από το Πλαίσιο, τον πάρουν τηλέφωνο, ας δώσει σήμα εδώ να ξέρουμε.

και θα νιωσει καπως ετσι

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sYDIgHimZjM]Η τελετή αφής του Αγίου Φωτός στα Ιεροσόλυμα (2011) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σου στειλε key ηδη ο buygamecdkeys?

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] ο δικος σου Νιγηριανος πριγκηπας ακομα τιποτα?

Ναι. Επικοινωνησα με το live support τους και σε 5 λεπτα μου εστειλαν το email με τη φωτο του cd key. θα το ξανατιμησω το συγκεκριμενο. :)
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Επικοινωνησα με το live support τους και σε 5 λεπτα μου εστειλαν το email με τη φωτο του cd key. θα το ξανατιμησω το συγκεκριμενο. :)

I told you so.

Ο συγκεκριμενος δεν απογοητευσε αντιθετα πχ με τον g2play που τρομπαρει ασυστολα σε μεγαλες και μη κυκλοφοριες.

BTW υπαρχει περιορισμος 100 ατομων ανα platoon.

So join thelab.gr platoon quickly!

Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως.

Σε επικοινωνία που είχα προ ωρών με ενημέρωσαν πως αύριο θα το παραλάβω.

Αν δεν αύριο, ακύρωση και το κατεβάζω με cd-key (από κανά net διότι από το σπίτι θα παίζω τον Νοέμβριο...).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.