Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

εγώ το βιολί μου συνεχίζω που είναι το fast path μου :wall:

(αλλά φτιάξανε την ταχύτητα :p )

πιστεύω με ένα δεύτερο τηλεφωνάκι να μου βάλουν και δορυφορικό

στο θέμα μας τώρα το πλαίσιο λέει από τις 10 μέχρι τις 2

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Θα σας βρώ μέσα από πέμπτη πρωι!!:dance3:

Και στον bazoserver επίσης, όπου βρω χώρο!

@uNick, teamspeak θα παίξει??

εχει ανοιξει ηδη ενας σερβερ για το battlefield 3

http://www.thelab.gr/gaming/bf3-thelab-gr-teamspeak-server-99875.html

:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα έβαλα και συνδέθηκα, απλά αφού συνδεθείς έχει ένα κανάλι μέσα που λέγεται σάπιοι και ζητάει password για να μπεις...
Ο Φιλιππος(sapio bacon aka d3ac0n) ξερει για οτι εχει να κανει με σαπιλα :p Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Για μπες τωρα λιγο μεσα στο TS

Είμαι στη δουλειά και δεν το έχω εγκατεστημένο εδώ και δεν έχω και mic-headset στη δουλειά.

αα.. αυτο ειναι private channel... λογικα η θα μας πουν τον κωδικο η θα μας εχουν στην απεξω :p αλλα μαλλον θα την βγαλουμε στο Lobby

ΑΑΑαααα!!!! δεν θέλω τέτοια! Άκου εκεί στην απέξω!

:p:tomato::bad:

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Το Sapioi ειναι prive των αντμινιστρατορονε για να οδηγουνε την μαζα :p

Στο main παιδια. Αυριο θα φτιαξω και 2 squad channels ωστε αν βρεθουμε σε διαφορετικους server να μην μπλεξουμε τα μπουτια μας :p

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο εκανε το θαυμα του...

εστειλαν το bf3 στο πατρικο μου στην κορινθο με κουριερ..ειχα ζητησει στην τηλεφωνικη παραγγελια παραλαβη απο καταστημα πατρας κ μου ειχε πει τιμη 34,90..αυτος τελικα επελεξε στην τυχη μια απο τις 2 διευθυνσεις που εχω στην καρτελα πελατη(κορινθο-πατρα) και εκανε του κεφαλιου του..

τωρα επειδη κανεις δεν ειναι κορινθο να παραλαβει σημερα ή αυριο,εγινε ακυρωση και θα σταλει δευτερα Πατρα στην τιμη 38€ παραλαβη απο καταστημα..

thanks plaisio!!!:wall:

οποιος εχει προταση αγορας σε τιμη αναλογη για limited edition downloable να την ριξει στο τραπεζι,μηπως το βραδυ γυρνωντας απο δουλεια,προλαβω να το παραγγειλω,τουλαχιστον να παιξω το s/k που δεν δουλευω και εχω χρονο..

και προφανως την δευτερα αν ερθει πλαισιο θα τους πω βαλτε ολο το battlefield στο...ραφι

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.