Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

τωρα επειδη κανεις δεν ειναι κορινθο να παραλαβει σημερα ή αυριο,εγινε ακυρωση και θα σταλει δευτερα Πατρα στην τιμη 38€ παραλαβη απο καταστημα..

Είσαι σίγουρος ότι θα σου φέρουν την Limited; Γιατί με την νέα παραγγελία δεν μπορείς να πάρεις limited μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού...

Battlelog-->dogtags

Δεν βρίσκω κάτι τέτοιο... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι θα σου φέρουν την Limited; Γιατί με την νέα παραγγελία δεν μπορείς να πάρεις limited μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού...

το ρώτησα 8 φορες και μου ειπε ναι..ειχε αθηνα κεντρικά αρκετα ειπε..

κωδικός προϊόντος 1666649 μου έστειλε και email με παραγγελία κ γραφει limited edition το παραστατικό..

το θεμα ειναι να παιξω το σ/κ,οχι να περιμενω μεχρι δευτερα τους αχρηστους...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι θα σου φέρουν την Limited; Γιατί με την νέα παραγγελία δεν μπορείς να πάρεις limited μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού...

Δεν βρίσκω κάτι τέτοιο... :nothing:

Πήγαινε Battlelog - user - edit profile και θα δεις ενα πεδιο που μπορεις να βαλεις το clan tag και διπλα έχει τα dog tags

Δεν ειναι και τιποτα τα ιδιαίτερα παντως.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που χες κανει.
This platoon does not exist or has been removed

Could not find platoon

:wassat:

edit:

Πήγαινε Battlelog - user - edit profile και θα δεις ενα πεδιο που μπορεις να βαλεις το clan tag και διπλα έχει τα dog tags

Δεν ειναι και τιποτα τα ιδιαίτερα παντως.

Υποτίθεται το ΠΛΑΙΣΙΟ είχε ένα αποκλειστικό Dogtag DLC. Αυτό που λες δεν είναι διαθέσιμο για όλους;

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Επαιξα κανα τεταρτο ...

Εφαγα το ξυλο μου και ολα καλα.Μεγαλη διαφορα απο το bc2.Δεν καταλαβαινω απο που μου ερχεται...

Επισης εχω κανει friend request σχεδον σε ολους.

Σε οποιον δεν εχω κανει ας μου κανει εκεινος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, δεν προλαβαίνω να παίξω λίγο και με πετάει με μηνυμα "you have been kicked by an administrator" χωρίς λόγο. Τι διάολο, ξέρει κανεις?

Γραφικά πολύ καλα, σχεδόν 60 frames σε high no AA έχω γενικά, με τάσεις προς τα κάτω. ΘΕΛΩ ΚΑΡΤΑ!!!

Επίσης το single είναι οντως scripted, αλλα τα γραφικα σε αποζημιώνουν. Πολύ όμορφα! Ο ήχος είναι οκ, πιστεύω λίγη συνήθεια θέλει, θα δείξει.

Είναι καλύτερα με War Tapes η κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σημερα επαιξα και γω το παιχνιδι

και πραγματικα που αφησε τερμα θετικες εντυπωσεις

φοβερα γραφικα και ωραιο gaming

ειναι βαρυ παιχνιδι με το συστημα της υπογραφης μου

εχω 25-35 fps ολα max ultra settings

εαν το βαλω ενα κλικ πιο κατω σε high εχω 50+ fps

Παντως δεν χρειαζεται 10καρτες πανω για να παιζει το παιχνιδι τελειαε

εαν εχετε συστημα οπως requirements που προτεινουν αυτοι

δλδ quad core cpu, 4 giga ram και καρτα γραφικων ισαξια και πανω απο μια 6870 θα τρεχει νερο max out

αυτα απο μενα

καλο καψιμο σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, δεν προλαβαίνω να παίξω λίγο και με πετάει με μηνυμα "you have been kicked by an administrator" χωρίς λόγο. Τι διάολο, ξέρει κανεις?

Κανε ενα manual update to PB και θα εισαι jet.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654773952043053/

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Η limited πιο φθηνή απο την stadard

ναι τους πηρα τηλεφωνο το πρωι (ακομα ψαχνω εναλακτικες,πλαν B).και μου ειπαν οτι θα το εχουν η αυριο η δευτερα αυτοι,αλλα δεν σε αφηνει να κανεις προπαραγγελεια(λογω τιμης μαλλον...).

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο εκανε το θαυμα του...

εστειλαν το bf3 στο πατρικο μου στην κορινθο με κουριερ..ειχα ζητησει στην τηλεφωνικη παραγγελια παραλαβη απο καταστημα πατρας κ μου ειχε πει τιμη 34,90..αυτος τελικα επελεξε στην τυχη μια απο τις 2 διευθυνσεις που εχω στην καρτελα πελατη(κορινθο-πατρα) και εκανε του κεφαλιου του..

τωρα επειδη κανεις δεν ειναι κορινθο να παραλαβει σημερα ή αυριο,εγινε ακυρωση και θα σταλει δευτερα Πατρα στην τιμη 38€ παραλαβη απο καταστημα..

thanks plaisio!!!:wall:

οποιος εχει προταση αγορας σε τιμη αναλογη για limited edition downloable να την ριξει στο τραπεζι,μηπως το βραδυ γυρνωντας απο δουλεια,προλαβω να το παραγγειλω,τουλαχιστον να παιξω το s/k που δεν δουλευω και εχω χρονο..

και προφανως την δευτερα αν ερθει πλαισιο θα τους πω βαλτε ολο το battlefield στο...ραφι

Buy Game CD Keys Online : Cheapest Legit CD Key Store : Wholesale CD Key Supplier : Pre Order Battle Field3 CD Keys : FIFA 2012 Key : Modern Warfare 3 CD Key

Τι καθεσαι και ασχολεισαι με τα ταγαρια :p Πληρωσα 26 ευρω μου στειλανε limited key σκαναρισμενο χθες το απογευμα και ολα καλα, οταν γυρισω σπιτι μου θα κατεβασω τα 3gb που μεινανε απτο origin και καθαρισα, ειδα το manual στις boxed, της πλακας τελειως, ποιο μαμαει το τενεκεδενιο κουτακι ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.