Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μου πήρε δώρο η παλιοπαρέα στην γιορτή μου την LE του BF3... :wall:

Έλεος, όχι μόνο τους είχα ορκίσει, αλλά είχα συνηθίσει και στην ιδέα του μποϋκοτάζ...

Ακόμα δεν έχω παίξει όμως :p

Μια φορά δοκίμασα και μου πέταγε συνέχεια ένα σφάλμα του directx για low memory στα win7-64 με 4GB ram και τελικά έφταιγε το ότι είχα απενεργοποιημένο το pagefile (όπως και σε όλα μου τα pc)... :getlost:

HE IS ALIVE!!!

Που σαι ρε χαμμενος?

Ετοιμαζεις παλι καλα τρελο upgrade στο σπιτι/haven?

Ελπιζω οταν μου ερθει το game να παιξουμε κανα round, ε?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ρίξει στο καλλιτεχνικό μου, γι' αυτό εξαφανίστηκα... θα μπω incognito στην αρχή για να φύγει η παρθενιά και γιατί έχω ξεχάσει να τοποθετώ σωστά τα δάχτυλα μου στο WASD και μετά γιούργια (αν δεν μου σπάσει τα νεύρα)...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ρίξει στο καλλιτεχνικό μου, γι' αυτό εξαφανίστηκα... θα μπω incognito στην αρχή για να φύγει η παρθενιά και γιατί έχω ξεχάσει να τοποθετώ σωστά τα δάχτυλα μου στο WASD και μετά γιούργια (αν δεν μου σπάσει τα νεύρα)...

Bass-αρεις? :fist:

Να δω εγω ποτε θα μαθω.

-ειναι το αγαπημενο μου μουσικο οργανο-

Το WASD ειναι σαν το ποδηλατο βρε!

Link to comment
Share on other sites

Κανω install και ερχομαι να σκισουμε! :p

Ερωτηση..! Τα 2 cd τι σκατα τα εχει μεσα οταν πρεπει να το κατεβασω ?

Edit: Ακυρο.. δεν κανει ληψη απο το net αλλα απο το cd. lol

Έγινε επεξεργασία από ProPitsiriko$
Link to comment
Share on other sites

Μου πήρε δώρο η παλιοπαρέα στην γιορτή μου την LE του BF3... :wall:

Έλεος, όχι μόνο τους είχα ορκίσει, αλλά είχα συνηθίσει και στην ιδέα του μποϋκοτάζ...

Ακόμα δεν έχω παίξει όμως :p

Μια φορά δοκίμασα και μου πέταγε συνέχεια ένα σφάλμα του directx για low memory στα win7-64 με 4GB ram και τελικά έφταιγε το ότι είχα απενεργοποιημένο το pagefile (όπως και σε όλα μου τα pc)... :getlost:

Εδιτ: γιατί με το ζόρι μου βάζει το account που είχα στο bf2? Πολύ μούφα αυτό το origin πάντως. Γενικά μου την δίνει που το έχουν κάνει τόσο web oriented, είναι προάγγελος άπειρων προβλημάτων...

εσυ πρεπει να εχεις αφισα του γκρινιαρη απο τα στρουμφακια στο σπιτι :p

Link to comment
Share on other sites

Κανω install και ερχομαι να σκισουμε! :p

Ερωτηση..! Τα 2 cd τι σκατα τα εχει μεσα οταν πρεπει να το κατεβασω ?

Edit: Ακυρο.. δεν κανει ληψη απο το net αλλα απο το cd. lol

Βαζεις το 1ο μέσα, σου λεει για origin, βαζεις κωδικούς και λοιπά και μετα ξεκινάει να κανει install απο το cd. Ας λεει γίνεται λήψη. Κάποια στιγμη θα σου ζητήσει το 2ο.:)

Για σιγουριά εγώ τσέκαρα την κίνηση στο δικτυο απο task manager.

Link to comment
Share on other sites

εσυ πρεπει να εχεις αφισα του γκρινιαρη απο τα στρουμφακια στο σπιτι :p

Γυμνό... και ναι είναι όλος μπλε...

Μια προφητεία έλεγε πως όταν έρθει η στιγμή στο gaming που η λογική αποκαλείται γκρίνια, θα εμφανιστεί ο Justin Bieber... το 2009 ανακοινώθηκε το bfbc2, εμφανίστηκε και ο jb και από τότε κατρακύλα...

Link to comment
Share on other sites

Κανω install και ερχομαι να σκισουμε! :p

Ερωτηση..! Τα 2 cd τι σκατα τα εχει μεσα οταν πρεπει να το κατεβασω ?

Edit: Ακυρο.. δεν κανει ληψη απο το net αλλα απο το cd. lol

Postαρε soldier name στο άλλο thread Ντινούλη, τέλω γαζώσω σε :p

Link to comment
Share on other sites

ειμαι τρελος γκαντεμης..χτες μετα απο ατελειωτο ξενυχτι,απειρο διαβασμα και τεστ,δεν καταφερα να απαλειψω το stuttering..

μιλησα με live chat,μου ειπαν να περιμενω patch..επισης τσιμπισα και εγω το serial για το warfare pack.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι τρελος γκαντεμης..χτες μετα απο ατελειωτο ξενυχτι,απειρο διαβασμα και τεστ,δεν καταφερα να απαλειψω το stuttering..

μιλησα με live chat,μου ειπαν να περιμενω patch..επισης τσιμπισα και εγω το serial για το warfare pack.

τι ώρα το βρήκες ανοιχτό το chat?

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Όταν πάω να κάνω join ένα server πρώτη φορά, αφού φορτώσει κρασάρει η εφαρμογή(bf3.exe), μετά άμα ξαναπατήσω join μπαίνει κανονικά.

Συμβαίνει σχεδόν πάντα όμως που είναι ένα θέμα...

Μιλάω με support και με έχει βάλει να κάνω κάτι trace root και poll και να του στείλω λέει αποτελέσματα...

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.