Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Πολλες φορες μου ταξανε, λιγοι delivered.

Αξιοπιστία είναι το ατού μας. Προσωπικά όμως δεν έχω προχωρήσει λόγω κόστους (πιό ακριβά από τα "κανονικά") και γιατί ότι και να μου λένε, δεν εμπιστεύομαι 100% ότι θα είναι "καθαρό" και δε θα μπλέξω πουθενά αργότερα.

Πριν χρόνια είχα κανονικά άδεια από λέσχη, αλλά την κατέθεσα γιατί δε μπορούσα να συνεχίσω τη συμμετοχή σε αγώνες (υποχρεωτική). Αυτή είναι η καλύτερη περίπτωση, αλλά θέλει δουλειά, δεν είναι απλά το πήρα και παίζω. Προπονήσεις, συμμετοχές, κόστος για τις σφαίρες αφού αναγκαστικά το χρησιμοποιείς, κλπ. Η άλλη περίπτωση είναι να χαρακτηριστείς άτομο υψηλού κινδύνου (βολευτής, κοσμηματοπώλης, πλούσιος, κλπ) όπου πάλι μπορείς να βγάλεις άδεια. Για 870 βέβαια ούτε λόγος, αφού περνάει σαν κυνηγετική ;)

(φαντάζομαι θα σβηστεί, και καλά θα κάνει...)

Link to comment
Share on other sites

Προχθες εμαθα οτι ενας παλιος γνωστος μου απο τοτε που δουλευα αρχαιολογια εχει παρει μια 870 για....κυνηγι!

Εκει θα τσεκαρω accuracy!:p

Bρωμοκορακια here I come!

ερσοφτ να παρεις!! και να αφησεις τα καημενα τα κορακακια ησυχα ρε παιδι μου μποοοο μποοοοο..αυτα και τα φιδια ειναι τα πιο αδικημενα πλασματα στον κοσμο

Link to comment
Share on other sites

ερσοφτ να παρεις!! και να αφησεις τα καημενα τα κορακακια ησυχα ρε παιδι μου μποοοο μποοοοο..αυτα και τα φιδια ειναι τα πιο αδικημενα πλασματα στον κοσμο

ΜΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΟ ΒΙΟΣ ΜΟΥ.

-Τα φιδια δεν τα τουφεκαω μπορεις να κοιμασαι ησυχος.

Τα συνθλίβω με ΠΕΤΡΕΣ.-

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε μία ώρα το πολύ θα είμαι μέσα. Όποιος έχει όρεξη για CΟ-ΟP ας μου πει, πριν μπω για multi :)

Αν είμαι σπιτι -που λογικα θα είμαι- παμε κανενα co-op..:T:

Edit: Σπάσανε τα νευρα μου.. Με βλέπω με batman για σήμερα.

Δεν παλεύεται άλλο αυτή η κατάσταση. Δεν μπορώ να βρω squad να παίξω σαν άνθρωπος. (είναι το μοναδικο game που βρήκα squads να μπω εδώ και 2 μέρες, σήμερα μεσημέρι είναι η φωτό). Σε όλα 3-4 κλειδωμενες με 2-3 άτομα μεσα και οι υπόλοιποι ο καθένας μονος του χωρίς να μπαινουν καν στον κοπο να μπουν σε squad. Πριν λίγο παλι, 64άρι παιχνίδι, 18 άτομα "Not in a squad"!! Αν είναι δυνατόν!!:wall::wall:

Ομαδικό παιχνίδι σου λέει μετά......

notinsquad.png

Είμαι και εγώ στους 12 που ειναι μόνοι τους, μολις είχα μπει στο game..

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα γιατί το OSD του MSI Afterburner δε λειτουργεί με τα FXAA Injector mods; Και σε BF3 και σε Skyrim ισχύει αυτό...

Edit: Το βρήκα, προσθέτουμε την γραμμή:

στο [Hooking]

EnableDynamicOffsetDetection=1

στο αρχείο Global(άνοιγμα με notepad) -> (C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Bundle\OSDServer\Profiles)

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το αρχειάκι και ξεζίπαρα.. Μετα? Τι τα κάνω τα αρχεία?:help:

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το αρχειάκι και ξεζίπαρα.. Μετα? Τι τα κάνω τα αρχεία?:help:

Τα κάνεις paste στον φάκελο του BF3

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3

Προσοχή γιατί διάβασα για PB kicks/bans με το mod αυτό. Καλύτερα περιμένετε για official απάντηση για το αν θα το επιτρέψουν ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.