Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ετοιμαστείτε γατάκιααααα...

imag03020dqud.jpg

I'm coming :p

τι είναι αυτή η γυαλάδα ρε συ, phase change/tec πας? :p

Από τα όπλα του BTC, θέλω να πιάσω το Jackhammer, ελάχιστα παιχνίδια το έχουν ενσωματώσει (βασικά μόνο το Fallout ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτή η γυαλάδα ρε συ, phase change/tec πας? :p

Από τα όπλα του BTC, θέλω να πιάσω το Jackhammer, ελάχιστα παιχνίδια το έχουν ενσωματώσει (βασικά μόνο το Fallout ξέρω)

Βαζελίνη είναι.

Την χρησιμοποιώ για μόνωση όταν παίζω με άζωτο ή ξηρό πάγο.

Link to comment
Share on other sites

Και να σου η γκαντεμιά ξαναχτυπά.

Πάω να κάνω format να περάσω Windows σε έναν SSD να μπω να παίξω BF3... στο 2ο reboot, του artifact το κάγκελο.

Bye bye 580 :(

Άντε τώρα να καθαρίσω άλλη κάρτα, και τρέχα λακάμα για RMA την άλλη. pffff

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω οτι το irnv ευθύνεται για το ότι κάποιοι μοιάζουν

να γνωρίζουν που βρίσκομαι πολύ πρίν τους δώ εγώ;

Ναι.

Και οτι βγηκε νεο ζουπερ undetectable hack for free!:p

Link to comment
Share on other sites

how come you know about it:wassat::hmm:???

Το εβαλα και εγω φυσικα.:p

Ρε συ διαβαζω 5 gaming blog ολα κι ολα.

Ε οταν σκαει νεο cheat το αναφερουν για να χει ο κοσμος υποψην του τι γινεται...

ΖΩΑ ΤΣΗΤΕΡΑΔΕΣ.

__________________________

Εκανε κανεις δοκιμες με το Injector?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η αλήθεια είναι ότι τα scout heli είναι ελαφρυά λόγω της αποστολής τους οπότε μη σου πω ότι θα έπρεπε να πέφτουν και με infantry weapons πόσο μάλλον με .50. Τα attacking από την άλλη έχουν θωράκιση ειδική για αυτές ακριβώς τις περιπτώσεις. Οπότε επιβάλλεται κατέ με ένας διαχωρισμός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ διαβαζω 5 gaming blog ολα κι ολα.

Ε οταν σκαει νεο cheat το αναφερουν για να χει ο κοσμος υποψην του τι γινεται...

Κι αφού το διάβασες, γιατί δεν το βάζεις κι εδώ να το δούμε κι εμείς; :p

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να δείτε γιατί τυπάκια μιλάμε........

Dragonov said:

and as part of that 1%(BF3 Hackers), I will rule the lands by sniping the whiners with shotgun slugs from 1000 meters away.. All hail de.bug enhanced soldiers

το περίεργο είναι ότι στο φόρουμ κάτω από το ονομα του ...στα στοιχεία ως location έχει "Location: The Lab":slap::slap:

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να δείτε γιατί τυπάκια μιλάμε........

Dragonov said:

and as part of that 1%(BF3 Hackers), I will rule the lands by sniping the whiners with shotgun slugs from 1000 meters away.. All hail de.bug enhanced soldiers

το περίεργο είναι ότι στο φόρουμ κάτω από το ονομα του ...στα στοιχεία ως location έχει "Location: The Lab":slap::slap:

1000% no lifer:hm:...

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα τανκς που θα καταστρεφουν ελικοπτερο με μια βολη ειναι ταφοπλακα,επισης θα επρεπε να μειωθει η δυναμη του κεντρικου κανονιου του αεροπλανου απεναντι στα ελικοφτερα.μπιουουυ νταις μοουυυ.για τα προβολια στα οπλα δεν βλεπω να λεει κατι

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα τανκς που θα καταστρεφουν ελικοπτερο με μια βολη ειναι ταφοπλακα,επισης θα επρεπε να μειωθει η δυναμη του κεντρικου κανονιου του αεροπλανου απεναντι στα ελικοφτερα.μπιουουυ νταις μοουυυ.για τα προβολια στα οπλα δεν βλεπω να λεει κατι

Αν καταστρέφουν με μια βολή του πυροβόλου, λογικό. Διαλύει κτίριο, το ελικόΦτερο τι να κλάσει...;

Αν όμως μιλάμε για μιά βολή με το 50άρι, τότε είναι λάθος, ακόμα και για τα scouts.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.