Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

προσπαθώ να κατεβάσω μεσώ του origin το bf3 αλλά μου βγάζει ενα μήνυμα "you must be logged in as an administrator to download the game" Το θέμα είναι πως είμαι με το admin account και το έχω κάνει run as admin :fist:

Any ideas? (το έκανα επανεγκατάσταση το origin αλλά πάλι τίποτε)

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασες από εδώ;

Learn about Origin, Powered by EA.

Επίσης, δοκίμασες να κλείσεις το UAC(User Account Control);

ναι από εκει το κατέβασα, το κουλό ειναι πως το ειχα κανει εγκατάσταση παλιά το παιχνίδι κανονικά, απλά το είχα σβήσει πριν λίγες μέρες.

Δοκιμάζω τώρα με το UAC.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλα Χριστουγεννα!!:dance3:

Χθες κατα το βραδακι που επαιζα παρατηρουσα κολληματα σαν lag οχι σε εμενα αλλα στους αντιπαλους παιχτες και οχηματα.Εννοω πχ οτι εβλεπα ενα ελικοπτερο και ξαφνικα σταματαγε στον αερα και μετα απο 1 sec πεταγονταν σε αλλο σημειο .Διαβασα οτι αυτο ειναι το rubberbanding ή skipping ή lag δεν ξερω πως να το πω .Ενα αλλο ειναι οτι παω να σκοτωσω καποιον παιχτη με το μαχαιρι κολλαει και μετα τον δειχνει ακινητοποιημενο και μετα σκοτωμενο ολα σαν σπαστες κινησεις οταν ερχομαι σε επαφη με αλλους .Κυριως ομως ειναι αυτο με τα οχηματα στον αερα που πανε σπαστα ,δεν το κανει συνεχεια αλλα σημερα το κανει πιο πολυ απο χθες.Η πλακα ειναι οτι μεχρι τις 11 επαιζα μια χαρα .Το pb ειναι updated ,καποιος ανεφερε οτι μπορει να φταιει το msiaburner αλλα το απενεργοποιω και παλι τα ιδια.Μηπως λετε να εχει προβλημα η τοπικη συνδεση εδω του ΟΤΕ λογω εορτων και επεσαν οι ταχυτητες και παρουσιαζει αυτο το προβλημα ?Δεν ξερω ξαφνικα τι σκαλωμα εφαγε,αν εχει κανεις καμια ιδεα ...Eπισης να πω οτι την ωρα που παιζω κανω control -alt tab και βλεπω οτι η εχω ping 68-69 ,δηλαδη δεν δειχνει να φταιει αυτο .

Έγινε επεξεργασία από konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

μλισ ξεμθσυδω θα μπψ να σα φθτεψωω μερικες σφαιρεσφ... ¨Δ

εγω παντως θα σου προτεινα να μπεις οπως εισαι σε χαρντκορ σερβερ με το φρεντλι ον.αν σου ειναι ευκολο τραβα και ενα βιντεακι

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα σου προτεινα να μπεις οπως εισαι σε χαρντκορ σερβερ με το φρεντλι ον.αν σου ειναι ευκολο τραβα και ενα βιντεακι

οχαχοαχοα

τέλος πάντως μετά από κάμποσες ώρες ύπνο είμαι έτοιμος δώστε ραντεβού για το βράδυ να μπω ...

δεν εγγυώμαι ότι θα είμαι normal γιατί έρχεται και βραδινό :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πρέπει να κανονίσουμε handgun event. Παίξαμε με [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] και [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] TDM στη Seine Crossing και είχε πολύ φάση. Άσε που σκίζεσαι στα handgun ribbons χωρίς κόπο :p

Αυτά...σι γιου τουμοροου :fun:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.