Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Γιατί όπως ξέρεις το πρόγραμμά μου είναι πολύ συγκεκριμένο και οι λίγες ώρες που έχω ελεύθερες είναι για τη γυναίκα μου και για χαλάρωση (παιχνίδι). Δε θέλω να τις σπαταλήσω για πειράματα. Για αυτό και είπα αν κάποιος έχει δοκιμάσει άλλες ρυθμίσεις εκτός από hue/sat/contr να μας βάλει screenshots να δούμε διαφορές.

Πάντως μια ρύθμιση του τύπου "Saving Private Ryan" θα μου άρεσε πολύ αν και θα το έκανε πιό δύσκολο :p

Πες της συζυγου να σου φτιαξει ενα σετακι ρε με ρυθμισεις.

Ετσι οπως ειναι τωρα η Wake Island ειναι μια μπλε εκδοση του Ryan.

Ολα μουντα.

Link to comment
Share on other sites

Τον βρίσκει. Πιθανά λάθη:

ΒΑΖΟ με ελληνικά

Κάποια άλλη επιλογή στα φίλτρα, πχ Conquest ενώ τον έχουμε γυρίσει μόνο Rush.

Πάντως μέσα στο thread έχει αναφερθεί ουκ ολίγες φορές. Ο [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και ο [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] τον έχουν στην υπογραφή τους με link και τέλος υπάρχει και αυτό το thread που έχει κι άλλους Eλληνικούς.

Δεν παλεύεσαι :)

Αγγλικά έγραφα σίγουρα - ίσως όμως να είχα όντως Conquest...

Link to comment
Share on other sites

ποιους?ati h nvidia?

εμενα παντως μου αρεσει ετσι οπως ειναι με τα χρωματα,με τη μουνταδα του,τη σκονη του και τα συναφη :) ,δινει ατμοσφαιρα.

βεβαια με το fxaa φαινεται πιο ωραιο,πιο καθαρο.ελα ομως που τρωει και kai frames το πεινασμενο :)

τεσπα,γουστα ειναι αυτα.σιγουρα παντως θα το δοκιμασω καποια στιγμη

edit: δεν ξερω αν παρατηρησατε κατι κουλο που συμβαινει στο bazo.μου γραφει οτι παιζει 1 player,κοιταω να δω στο show player και μου βγαζει ενα κατεβατο players :)

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

ποιους?ati h nvidia?

εμενα παντως μου αρεσει ετσι οπως ειναι με τα χρωματα,με τη μουνταδα του,τη σκονη του και τα συναφη :) ,δινει ατμοσφαιρα.

βεβαια με το fxaa φαινεται πιο ωραιο,πιο καθαρο.ελα ομως που τρωει και kai frames το πεινασμενο :)

τεσπα,γουστα ειναι αυτα.σιγουρα παντως θα το δοκιμασω καποια στιγμη

Modded FXAA Injector

BF3 FXAA DX1011v5 Modified.zip

Καθολου ΑΑ, ΜΟΝΟ αλλαγη χρωματων.

Αρα ZERO DROPS

Link to comment
Share on other sites

edit: δεν ξερω αν παρατηρησατε κατι κουλο που συμβαινει στο bazo.μου γραφει οτι παιζει 1 player,κοιταω να δω στο show player και μου βγαζει ενα κατεβατο players :)

κατι ουστια εχει κανει αυτος μετα κερατα το παρατηρησα και γω

Link to comment
Share on other sites

Καλα χτες εκανε και το αλλο κουλο κατα το βραδακυ....

εδειχνε να ειναι μεσα ο goussias ο οποιος ηταν εντελως offline.... και μετα απο αλλαγη γυρων το κρατουσε... στο battlelog παντα...

εχει κρατησει ρεζερβε τραπεζι πιστα απο οτι καταλαβα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες γενικα παιζει θεμα τελευταια με τον mainserver του game αφου πχ για 1-2 μερες δεν εδειχνε τα kills activity πανω δεξια και γενικα εχει διαφορα παραδοξα.

Τεσπα.

Θα μαζευτειτε σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω ένα περίεργο πρόβλημα εδω και καμια ώρα..

Εκεί που είχα μπει στον αδειο ΒΑΖΟ να δοκιμάσω ρυθμίσεις και injector, μετα από 1-2 λεπτα κλείνει το game..

Λέω οκ, κρασαρε, έχει ξαναγίνει.. Πάω να το ανοιξω ξανα, και όπως ξεκινάει το game manager να κάνει initialasing, με το που ξεκινάει το bf3(η εφαρμογή εννοώ), κλείνουν όλα(game manager και bf3).. Battlelog και origin όλα οκ.

Κάνω restart το pc, πάλι το ίδιο..

Περνάω καινούργιους drivers γραφικών (12.1), restart, παλι τίποτα..

Repair-install το game, παλι τίποτα..

Τί μπορεί να φταίει?:help:

Εκεί που εγώ βρήκα χρόνο να παίξω και να καώ σήμερα αυτό αποφάσισε να μη δουλέψει??:wall:

Link to comment
Share on other sites

Σβησε το injector -τα αρχεια- και δοκιμασε.

Έπιασε.. (το σκεφτήκαμε την ίδια στιγμή:p)

Αν τα ξαναβαλω θα δουλέψει η μπα? Όχι ότι με καίει, αλλα είχα όρεξη για καμια δοκιμούλα..

Link to comment
Share on other sites

Έπιασε.. (το σκεφτήκαμε την ίδια στιγμή:p)

Αν τα ξαναβαλω θα δουλέψει η μπα? Όχι ότι με καίει, αλλα είχα όρεξη για καμια δοκιμούλα..

Σε πολλους δημιουργει προβλημα το injector!

Επειδη ειναι overlay πολλες φορες τρωει σκαλλωμα και δεν λειτουργει το game (εμενα πχ μου ειχε κανει το ιδιο το FRAPS ενω το OSD με το GPUZ πλεον δεν δουλευει ΚΑΘΟΛΟΥ αφου εχει την ιδια συμπεριφορα με τη δικη σου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αγορα απο που ,μπορω να κανω το παιχνιδι εκτος απο origin που το εχει 50 ευρω? και να μπορω να το κατεβασω αμεσωσ

Πλαισιο 20€ + 15€ back to karkand, με 35€ δηλαδή είσαι κομπλε..

EA Battlefield 3 - PC Games - plaisio.gr

EA Battlefield 3 Back To Karkand - PC Games - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

εχουν αρχισει τα cheateria παλι και θεριζουν και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι...

προχτες επαιζα με ενα φιλο και μας ετρωγε και τους 2 χωρις να ακουστει τιποτα.σα να παθαινες καρδια.κοιταω τα k/d 55-3..τον βρισκω στο battelog σε 15ωρες colonel service star 4...

Stats & Progression - FEAR_AA - Battlelog / Battlefield 3

εκανα report το προφιλ του αλλα δεν ξερω τι θα γινει.πεφτουν ban η τσαμπα ασχολουμαστε?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.