Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ati 5870(latest drivers),4gb ram, amd phenom x6 1055t 2,8 win 7 64

ξερει κανενας τι παιζετε ρε παιδες,εκανα install πριν το παιχνιδι( μολις το αγορασα)

με settings sto high 1920χ1080(ειναι το auto settings που βγαζει), εχω artifacts στις σκιες περισσοτερο,

το εβαλα σε 1680 παλια το ιδιο, δοκιμασα χωρις AA,MSA κτλ.παλι τα ιδια,σε μια φαση crashare γενικα μετα απο 5 λεπτα gameplay

εχει κανεις καμια ιδεα τι παιζει?

να συμπληρωσω οτι στο campaign δν μου φαινετε να χει προβλημα στο online τα βγαζει τουτα

Απο drivers είσαι κομπλέ? Θερμοκρασίες τσέκαρες?

Link to comment
Share on other sites

ΜΚ3Α1... παρόλο που στα τεχνικά stats φαίνεται καλύτερη-ελαφρά μικρότερo spread στην 1η βολή από την USAS, στην πράξη δεν.. και με διαφορά μου φάνηκε. Ανάθεμα αν υπάρχει κάποιο όπλο από τα "προνομιακά" αυτών που τα έσκασαν για το karkand, πέραν από το MG36(συζητήσιμο και αυτό) που να αξίζει...

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Μια και είναι το πρώτο μου πόστ, καλώς σας βρήκα. :)

Είχα κ’ εγώ από την Τρίτη το πρόβλημα με το PB , αλλά από εχθές το απόγευμα έπαιξα απροβλημάτιστα σε όποιον σέρβερ και αν μπήκα, χωρίς να κάνω uninstall ή upgrade κάποιο πρόγραμμα.

Προφανώς το διορθώνουν σιγά σιγά , αλλά χρειάζεται χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Απο drivers είσαι κομπλέ? Θερμοκρασίες τσέκαρες?

ναι, ναι κανενα προβλημα (driversrs, θερμοκρασιες )στο campaign του Bf3 η στο crysis 2 κ.α δεν εχω πουθενα προβλημα, μονο στο online toy Bf3 τα βλεπω τα artifacts, ακομα και αν βαλω τα γραφικα στο low,ενω στο campaign με τα γραφικα στο ultra κανενα προβλημα.

ακριβως αυτο βλεπω κ γω

αλλα οπου κ να το εψαξα στο net οι περισσοτεροι με αυτο το προβλημα ειχαν, nvidia,

και τους φτιαχτηκε με τους καινουριους drivers,

εγω εχω 1x 5870 και δν βγηκα πουθενα παρομοιο προβλημα σε single 5870,

ξανα δοκιμαζω να περασω τους drivers, και θα κανω reinstall το παιχνιδι κ βλεπουμε....pff shit happen's always

Έγινε επεξεργασία από kyuubiii
Link to comment
Share on other sites

ναι, ναι κανενα προβλημα (driversrs, θερμοκρασιες )στο campaign του Bf3 η στο crysis 2 κ.α δεν εχω πουθενα προβλημα, μονο στο online toy Bf3 τα βλεπω τα artifacts, ακομα και αν βαλω τα γραφικα στο low,ενω στο campaign με τα γραφικα στο ultra κανενα προβλημα.

ακριβως αυτο βλεπω κ γω

αλλα οπου κ να το εψαξα στο net οι περισσοτεροι με αυτο το προβλημα ειχαν, nvidia,

και τους φτιαχτηκε με τους καινουριους drivers,

εγω εχω 1x 5870 και δν βγηκα πουθενα παρομοιο προβλημα σε single 5870,

ξανα δοκιμαζω να περασω τους drivers, και θα κανω reinstall το παιχνιδι κ βλεπουμε....pff shit happen's always

Σε ένα άλλο παιχνίδι που μου χε συμβεί κάτι τέτοιο διορθώθηκε βάζοντας το vsync on. Κατα τ άλλα δεν έχω αντιμετωπίσει τπτ παρόμοιο.

Αλήθεια πειράζει να παίζω με vsync on? Όταν πετάω ειδικά και φέρνω φούρλες η οθόνη κάνει τα κλασσικά κύμματα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην εχουμε τα ιδια που ειχαμε και με το Steam... με κλεμμενους κωδικους απο λογαριασμους...

Ολα τα' χανε αυτο θα τους ελειπε τωρα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω ένα παράπονο

Ώρες ώρες χωρίς λόγο απλά πεθαίνω. Στην caspian μου γίνεται αυτό μιας και αυτή παίζω κυρίως. Ούτε suicide, ούτε κάποιος ally με τρώει με όχημα ας πούμε. Απλά κοιτάω τα ραδίκια ανάποδα for no fcking reason

A και κάτι άλλο, αν και εδώ standar εγώ κάνω κάποια βλακεία. Όταν βγαίνω απο chopper ή jet ενώ αυτά πετάνε πολλές φορές επισκέπτομαι Άγιο Πέτρο. Έχει να κάνει μήπως με την κλίση του οχήματος όπως είναι στον αέρα?

Link to comment
Share on other sites

04040497 - Battlelog / Battlefield 3

έφυγε το report, μπήκε εκεί που παίζαμε και σκότωνε τους πάντες ανεξάρτητα που ήσουν

579.1% accuracy, αυτά είναι

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.