Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εγώ πάλι είμαι on line στο origin οπότε για τσέκαρε μηπως φταίει κάτι άλλο. Βέβαια δεν έκανα log out για να δω αν θα ξαναμπεί. :)

μπορείς να μπείς σε server δηλαδή και να παίξεις?

εγώ με το που πατάω play bf3 μου ανοίγει στο Chrome την παραπάνω σελίδα με το Logo αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Tωρα δουλευει :p

Βγαλανε browser plugin update!!

Changelog

Here is the change log for Battlelog Update #5:

- The News section is now available without logging in.

- Changed browser detection to be less invasive (the yellow bar is no more). Instead, an inline popup will be displayed when trying to launch the game from unsupported software of devices, detailing what is wrong.

- Anyone who has played BF3 can now log in to Battlelog. Previously an Online Pass was required.

- When getting disconnected from the game, the Game Manager will display a "Reconnect" button.

- The game server detail page will now display the server description and server message, if available.

+ lots of bug fixes

Link to comment
Share on other sites

Επανεφεραν το θεμα του διαφορετικου weather/time και το ποσο αλλαζει το χαρτη στο battlefieldo.

Οσοι δεν ειχαν δει το βιντεο ειναι αυτο

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6kIAcEJ3R9Y]FROSTBITE 2.5 - YouTube[/ame]

LGPfR.jpg

pkC8H.jpg

98J2E.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επανεφεραν το θεμα του διαφορετικου weather/time και το ποσο αλλαζει το χαρτη στο battlefieldo.

Οσοι δεν ειχαν δει το βιντεο ειναι αυτο

ποιοι το επανέφεραν; η community ή η dice;;

θα ήταν πάντως όντως τρομερό να υπάρχει day/night cycle αν όχι στη διάρκεια του γύρου (με 1k+ tickets θα ήταν "αληθοφανές") άλλα τουλάχιστον αναλόγως πότε παίζεις (δλδ βάσει της time zone του παίκτη) :)

Link to comment
Share on other sites

ποιοι το επανέφεραν; η community ή η dice;;

θα ήταν πάντως όντως τρομερό να υπάρχει day/night cycle αν όχι στη διάρκεια του γύρου (με 1k+ tickets θα ήταν "αληθοφανές") άλλα τουλάχιστον αναλόγως πότε παίζεις (δλδ βάσει της time zone του παίκτη) :)

Το community.

Μεχρι στιγμης οι τυποι "ακουνε" το community.

Το battlerecorder πχ θα μπει λενε.:clap:

Αντε ισως μπει και commander για εσας που θελετε να παιζετε RTS:p

Κλασσικα παντως πλησιαζει το release του patch και ξαφνικα οι devs εγιναν παλι "κοινωνικοι".

Link to comment
Share on other sites

...άλλα τουλάχιστον αναλόγως πότε παίζεις (δλδ βάσει της time zone του παίκτη)...

Δε νομίζω ότι είναι βολικό αυτό. Οι περισσότεροι παίζουμε απόγευμα/βράδυ (φαίνεται κι από τα stats των servers), οπότε θα βλέπαμε όλες τις πίστες νύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Το community.

Μεχρι στιγμης οι τυποι "ακουνε" το community.

Το battlerecorder πχ θα μπει λενε.:clap:

Αντε ισως μπει και commander για εσας που θελετε να παιζετε RTS:p

Κλασσικα παντως πλησιαζει το release του patch και ξαφνικα οι devs εγιναν παλι "κοινωνικοι".

Ναι σκοτωθήκανε να ακούνε...

Πάντως το day/night mode πάω στοίχημα πως αν το φτιάξουν θα το βάλουν σε expansion.

edit: wtf! κάτι έπαθαν τα medals στην sig μου

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά με έχει ταράξει στα dc τρέχει τίποτα? βασικά μόνο σε κάτι flying server που μπαίνω Bazo δεν παίζει τίποτα τέτοιο λες και γίνεται επείτιδες ένα πράγμα.. εδώ και 2 βδομάδες τίποτα τέτοιο μόνο σήμερα μετά από αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.