Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παντως ας με διαψευσουν (αν τολμανε :p) τα παιδια που ηταν χθες βραδυ στο bazo αλλα εγω το καταχαρηκα.. Δε μπορουμε να το κανουμε μονιμα ετσι :p

σ.σ. Για οσους δεν ξερουν, χθες αργα βραδυ παιχτηκε bolt rifle/pistol/knife only στην bazaar conquest small σε hardcore mode. Απλα θεϊκο. :T:

Link to comment
Share on other sites

Με το origin κλειστο "παιζω" μεταξυ 76-84 forthnet θεσσαλονικη

και με χαλια "γραμμη" μπορω να πω...

Downstream Connection Speed 6553 kbps

Upstream Connection Speed 1017 kbps

Line Attenuation 42.5 db 22.8 db

Noise Margin 8.8 db 7.9 db

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι το ελληνικο ιντερνετ ειναι γτπ οσον αφορα τα pings (οχι μονο με το εξωτερικο) και το online gaming. υπαρχουν πολλοι λογοι που συμβαινει αυτο (και εχουν εξηγηθει σε αλλα threads εδω μεσα ή σε ελληνικα φορα πιο εξειδικευμενα με το adsl) και καποιες εξαιρεσεις απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα...

εχω προσπαθησει καποια κολπα (registry tweaks ή το tcp optimizer) και το αποτελεσμα ειναι μειωση κατα 1-2 μοναδες κατα περιπτωση, στα ορια του placebo ή του στατιστικου λαθους δηλαδη...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

https://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx?cid=16

Δωρεάν το B2K για κατόχους sapphire κάρτας. :T:

edit: διαβάζω ότι είναι για νέες αγορές του BF3, αλλά υπάρχει workaround:

Log in Origin through their website

Add B2K to the cart

Add Battlefield 3 to the cart, it should say you already have it

Put the code in, the price of B2K should go to 0$

Remove BF3 from the cart.

"BUY" :D

Link to comment
Share on other sites

σ.σ. Για οσους δεν ξερουν, χθες αργα βραδυ παιχτηκε bolt rifle/pistol/knife only στην bazaar conquest small σε hardcore mode. Απλα θεϊκο. :T:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WIhTDbK9GXk]Antipas -Zilevo Povi - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

https://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx?cid=16

Δωρεάν το B2K για κατόχους sapphire κάρτας. :T:

εγω εχω sapphire vga αλλα το εχω αγορασει ηδη το B2K...

ελπιζω η προσφορα να ειναι προσφατη και να μην υπηρχε οταν κυκλοφορησε το B2K για να μη νιωθω κοροιδο..:o

:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6582]vbatsigr[/MENTION]

Κορυφαίο θα έλεγα!! Πήρα και το πρώτο μου αστεράκι σαν recon :dance3:

Θα μου άρεσε να το επαναλάβουμε και νωρίτερα κάποια μέρα.

Οντως πρεπει να το επαναλαβουμε και νωριτερα.. Βεβαια δουλευω απογευματα μεχρι βραδυ αλλα δε πειραζει :p

Μετα τις 01.00 αμα το κανουμε μια χαρα :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx?cid=16

Δωρεάν το B2K για κατόχους sapphire κάρτας. :T:

edit: διαβάζω ότι είναι για νέες αγορές του BF3, αλλά υπάρχει workaround:

Είναι δοκιμασμένο αυτό?? Πείτε γιατί 5 promos per year είναι. Για πείτε γιατί έχω sapphire αλλά no karkland

edit: Το δοκίμασα χωρίς να έχω promo code αλλά δε μου έβγαζε πουθενά το μήνυμα "you already have it" ούτε στην τελική σελίδα ούτε πουθενά και σκάλωσα

Σημείωση: Δεν αγόρασα το bf3 απο origin αν αυτό μετράει

ωχ ωχ ωχ

Καλά πλάκα είναι αυτό. Δηλαδή θα υπάρχουν accounts δύο ταχυτήτων, όπως στα free to play, μόνο που εκεί είναι αυτοί που δεν πληρώνουν και αυτοί που πληρώνουν, εδώ θα είναι αυτοί που πληρώνουν και αυτοί που πληρώνουν κ άλλο.

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Είναι δοκιμασμένο αυτό?? Πείτε γιατί 5 promos per year είναι

εγω δεν το δοκιμασα γιατι δεν ειχα κανει register την καρτα μου. απ' οτι ειδα για GOLDEN membership) χρειαζεται ενα serial που εχει πανω της η καρτα και πιθατοτατα ακομα ενα που υπαρχει στα φυλλαδια της συσκευασιας...

θα κοιταξω αργοτερα και θα σε ενημερωσω, αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι εχω κρατησει το κουτι και τα χαρτακια.

Link to comment
Share on other sites

Θελετε dog tag απο τους developer της DiCE και δεν ξερετε που να τους βρειτε?

ε τελος στην αναζητηση πια η παρακατω ιστοσελιδα σας ενημερωνει ποιος ειναι

online και που παιζει.

Το κυνηγητο αρχιζει τωρα :p

https://stalkdice.ep.io/

Link to comment
Share on other sites

Θελετε dog tag απο τους developer της DiCE και δεν ξερετε που να τους βρειτε?

ε τελος στην αναζητηση πια η παρακατω ιστοσελιδα σας ενημερωνει ποιος ειναι

online και που παιζει.

Το κυνηγητο αρχιζει τωρα :p

https://stalkdice.ep.io/

dice developer=>:toomuchne:whip:<=thelab guy

Να τους κυνηγάς με ολόκληρη ομάδα ξέρω γω και να τους λες κάνε αυτό αλλιώς δε παίζεις(καλά σιγά μη δεν έχει άλλα 10 account :tomato:)

edit: τον ένα τον λένε αστραπόγιαννο χαχα, τον ξέρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά τον server νομίζω ότι όλοι οι χάρτες, mixed conquest & rush ( σε rush οι λιγότερο καλές ομάδες, ως defenders, έχουν ελπίδες να πάρουν κάποιο round) και σταθερό rotation χαρτών για αρκετό χρονικό διάστημα ώστε ο άλλος να ξέρει τι θα βρει και να μην βαριέται να τσεκάρει καθημερινά τι έχει το πρόγραμμα.

Τακτικό & αντικειμενικό autobalance.

Αυτόματη ένταξη κάθε νεοεισερχόμενου σε squad (Δεν γνωρίζω αν τεχνικά είναι εφικτό).

Ban σε όσους χρησιμοποιούν "RPG against infantry" :fist: και καμία ανοχή σε δικαιολογίες τύπου «είχα ξεμείνει από πυρομαχικά»…εξάλλου είναι μέρος του παιχνιδιού να ξεμένεις από πυρομαχικά.

OlBBO.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Πάντως άμα βάλεις "server radar warning" σε quotes στο Google δεν βγάζει τίποτα. Οπότε μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρο. Περίεργο πάντως.

[MENTION=103]hurin[/MENTION]

Φαντάζομαι μιλάς για το Ping?!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.