Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Πάντως άμα βάλεις "server radar warning" σε quotes στο Google δεν βγάζει τίποτα. Οπότε μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρο. Περίεργο πάντως.

Everybody hates cheaters and hackers. From now on, you can avoid them on the battlefield. We are proud to present a feature that warns you before you join a server. Mark anybody via the new "radar" button and you will see a notification above the "joining server"-button if one of your marked users is currently playing on that server. Share your list with your friends or other users to increase your possibilities to play on clean servers.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

Use the radar feature not only for users, but as well for servers. As in the user radar, you will be warned if you try to join a marked server.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δοκιμασμένο αυτό?? Πείτε γιατί 5 promos per year είναι. Για πείτε γιατί έχω sapphire αλλά no karkland

edit: Το δοκίμασα χωρίς να έχω promo code αλλά δε μου έβγαζε πουθενά το μήνυμα "you already have it" ούτε στην τελική σελίδα ούτε πουθενά και σκάλωσα

Όχι δεν το έχω δοκιμάσει, γιατί ήδη έχω την limited έτσι κι αλλιώς.

Δοκίμασε να αφαιρέσεις το BF3 πριν την αγορά να δεις αν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Tα χουμε πει αυτα 57 σελιδες πριν :p

Ελληνας DEV ειναι

Πριν 57 σελίδες παίζει να μην είχα κάνει install ούτε το bf :dance3:

Όχι δεν το έχω δοκιμάσει, γιατί ήδη έχω την limited έτσι κι αλλιώς.

Δοκίμασε να αφαιρέσεις το BF3 πριν την αγορά να δεις αν γίνεται...

Να το αφαιρέσω γίνεται γιατί όχι. Promo code δεν πήρα ακόμα απο τη sapphire γιατί έχεις 5 promos per year. Μη πάει χαμένο αν δε μου δουλέψει. Πήγα έτσι να το κάνω δοκιμαστικά και δε μου βγαλε you already own bf3 και για αυτό είπα να το προσέξω μπας και δε λειτουργεί επειδή το game δε το πήρα απο origin

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Grisos viewpost.gif

@Nephiλiμ

Πάντως άμα βάλεις "server radar warning" σε quotes στο Google δεν βγάζει τίποτα. Οπότε μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρο. Περίεργο πάντως.

Παράθεση:

Everybody hates cheaters and hackers. From now on, you can avoid them on the battlefield. We are proud to present a feature that warns you before you join a server. Mark anybody via the new "radar" button and you will see a notification above the "joining server"-button if one of your marked users is currently playing on that server. Share your list with your friends or other users to increase your possibilities to play on clean servers.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

Παράθεση:

Use the radar feature not only for users, but as well for servers. As in the user radar, you will be warned if you try to join a marked server.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

αι σιχτιρ και πεταχτηκα απο το κρεβατι για να ψαξω τι ειναι αυτο το ρανταρ(το μυαλο μου πηγε στο κακο οτι εγινε αναφορα στη ''μαμα'' λογο του χθεσινου τεστ με τα σνιπερ ονλι κλπ)

Link to comment
Share on other sites

α ρε τι μας εκανες πρωι πρωι... μωρο μου ολα αυτα τα λεω ξερεις γιατι...ΖΗΛΕΥΩΩΩ ΠΟΥΛΙ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥΛΙΙΙ

αχααχαχ, δεν λεει "πουλι" αλλα povi...

παντως αφου δεν εβαλε το "οδηγω (M1 abrams) και σε σκεφτομαι και ειναι αυτο επικινδυνο με τη σκεψη σε εσενανε να ξεφυγω τον κινδυνο", παλι καλα... :p

Link to comment
Share on other sites

...το μυαλο μου πηγε στο κακο οτι εγινε αναφορα στη ''μαμα'' λογο του χθεσινου τεστ με τα σνιπερ ονλι...

Ναι, είναι πιθανό αυτό και πριν κάνουμε κάποιο ανάλογο event θα πρέπει να το ψάξουμε. Ειδικά τώρα με το "radar", αν σε μαρκάρει ο άλλος ότι είσαι server που δε γουστάρει (όχι απαραίτητα cheater), τότε φαντάζομαι ότι θα τον εξαιρεί και από το Quick Match

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Grisos viewpost.gif

@Nephiλiμ

Πάντως άμα βάλεις "server radar warning" σε quotes στο Google δεν βγάζει τίποτα. Οπότε μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρο. Περίεργο πάντως.

Παράθεση:

Everybody hates cheaters and hackers. From now on, you can avoid them on the battlefield. We are proud to present a feature that warns you before you join a server. Mark anybody via the new "radar" button and you will see a notification above the "joining server"-button if one of your marked users is currently playing on that server. Share your list with your friends or other users to increase your possibilities to play on clean servers.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

Παράθεση:

Use the radar feature not only for users, but as well for servers. As in the user radar, you will be warned if you try to join a marked server.

NOTE: This is your own personal radar, you have to fill the list, because this is not a global option that communicates with other cheater or ban lists.

αι σιχτιρ και πεταχτηκα απο το κρεβατι για να ψαξω τι ειναι αυτο το ρανταρ(το μυαλο μου πηγε στο κακο οτι εγινε αναφορα στη ''μαμα'' λογο του χθεσινου τεστ με τα σνιπερ ονλι κλπ)

Καλα μονο εγω εχω το addon??δοκιμαστε το..Features

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι πιθανό αυτό και πριν κάνουμε κάποιο ανάλογο event θα πρέπει να το ψάξουμε. Ειδικά τώρα με το "radar", αν σε μαρκάρει ο άλλος ότι είσαι server που δε γουστάρει (όχι απαραίτητα cheater), τότε φαντάζομαι ότι θα τον εξαιρεί και από το Quick Match

Νομιζω οτι με το ιβεντ δεν εχει λογο να σε σημαδεψει ο αλλος,το ιβεντ ειναι ρυθμισμενο να σωφρονιζει (kill),και οχι να εξοντωνει (kick) τους απειθαρχους με τους κανονες παιχτες.Γενικοτερα παντως πιστευω πως καποιος λογικος παιχτης θα ''σημαδεψει'' το σερβερ εαν εισαι αδικος μαζι του,αν τον προσβαλεις σαν ιδιοκτητης και αν οντως ειναι μπιμπα στους χακερ χωρις τιμωρια.

Θα υπαρχει βεβαια και το σκατιαρικο που επειδη το εδιωξες (αφου γκλιτσαρε,σπαμαρε,εκανε τιμκιλ..)θα παει και θα πατησει το κουμπακι για να [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Dfz_zDrDYAA]Για να σ'εκδικηθώ - Μητροπάνος & Παπαδόπουλος - YouTube[/ame]

*προσθεσε και αυτους που μαχαιρωνεις καθε φορα σε ολα τα παραπανω :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, απαγορευεται να βαλεις οτι επιλογες γουσταρεις στο σερβερ "σου"?

Δν τιθεται θεμα..υπαρχουν ηδη πολλοι server με weapon που απαγορευονται..

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] σ ειχα στειλει κατι σχετικο απο twitter σχετικα με το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Η DICE έπιασε δουλειά με τους μικροτσούτσουνους ?

C_Hitchens - Battlelog / Battlefield 3

Moxicus - Battlelog / Battlefield 3

No_Im_Not - Battlelog / Battlefield 3

Τρία τσιτερια που reportαρα και βλέπω ότι πήραν επιτελούς αυτό που τους άξιζε :clap: μετά από ένα μηνά !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντα θα υπαρχει κάποιος που θα διαφωνει για το kickαρισμα ή το ban που εφαγε.

Προσωπικά κάνω οτι ειναι δυνατο για να μην διωχνω κοσμο απο το server και αυτοι που ειναι voice μαζι μου μπορουν να σας πουν τι μπινελικια ριχνω που δεν λενε να καταλαβουν τον ενα και μοναδικο κανονα του server....NO MORTAR SPAM....

Οταν ο αλλος ειναι "γιδι" και δεν καταλαβαινει με την καμια, ε τοτε ναι θα παει να παιξει οπου αλλου θελει περα απο το bazo μας.

Αυτα για οτι εχει να κανει με αυτη τη μ@λακια το radar.

Και επειδη καπου πηρε το ματι μου παραπονο για το balance, παιδια το autobalance ειναι ενεργοποιημενο και καποιες φορες το κανω εγω ο ιδιος. Δεν μπορω ομως ουτε εγω ουτε κανεις αλλος να καθεται να βλεπει ολη την ωρα τι levels παιχτων υπαρχουν σε καθε μερια και να καθεται να αλλαζει παιχτες.....αν σου κατσει σε καλη ομαδα καλως...αν οχι next round....Παιχνιδι ειναι και δεν ειναι αναγκη να κερδιζεις πάντα :)

Οσον αφορα το χθεσινοβραδινο ματσακι.....ναι ηταν πολυ μα πολυ ωραιο...ειδικα οταν το γυρισα σε HC και ψαχνοντουσαν να δουν γιατι σκοτωνονται με την μια :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.