Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δεν αντεχω αυτους που πανε και ξαπλαρουν και λιαζονται απο τον μπλε ηλιο του παιχνιδιου και "πιου πιου" .

Ψέμματα. Τα περισσότερα videos που έχεις βάλει με trolling (knife, c4, jeep, mav) και γελάμε, είναι με τέτοιους :p

Link to comment
Share on other sites

Ψέμματα. Τα περισσότερα videos που έχεις βάλει με trolling (knife, c4, jeep, mav) και γελάμε, είναι με τέτοιους :p

Και εγω γελαω και χαιρομαι οταν γευονται το σκουριασμενο εξασφαιρο μαχαιρι μου.

Ειδικα δε τα ζωαδια που εχουν κώφωση και ενω κανω τα παντα μπας και αντιδρασουν ...χαμπαρι.

Πολλες φορες δε παταω και commands απο το (τραγικο) commorose αλλα και παλι.

Δεν αντιδρουν.

Κανενα ερεθισμα.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να κάνω στο BF3 video capture με afterburner αλλα δεν έχω ήχο... τι παίζει? έχω απενεργοποιήσει τους sound drivers της 550ti γιατί μου δημιουργούσαν θέμα,λέτε γι αυτό? δεν τραβάει απο την ενσωματομένη στο motherboard κάρτα ήχου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεχω αυτους που πανε και ξαπλαρουν και λιαζονται απο τον μπλε ηλιο του παιχνιδιου και "πιου πιου" .

:p Εχει ολα τα γαριδακια αυτο το επεισοδιο :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wWqaJh97g2c]Battlefield 3 [ALL]n00b:proteas chetos - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να κάνω στο BF3 video capture με afterburner αλλα δεν έχω ήχο... τι παίζει? έχω απενεργοποιήσει τους sound drivers της 550ti γιατί μου δημιουργούσαν θέμα,λέτε γι αυτό? δεν τραβάει απο την ενσωματομένη στο motherboard κάρτα ήχου?

θα σου απαντήσω εδω: http://www.thelab.gr/gaming/gameplay-capture-programs-fraps-msi-afterburner-dxtory-106165-2.html ;)

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε βλέπω το θεματάκι στην Caspian πλέον με HT on & off τα ίδια σκατά ή μόνο σε μένα το κάνει ?

Ακόμα και με settings που δίνουνε 80fps σταθερότατα ακόμα και σε rapid horizontal scan ( zoomed in, γρήγορη βόλτα αριστερά δεξιά με τον πόντικα ) και κάνουμε εμετό.

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε βλέπω το θεματάκι στην Caspian πλέον με HT on & off τα ίδια σκατά ή μόνο σε μένα το κάνει ?

Ακόμα και με settings που δίνουνε 80fps σταθερότατα ακόμα και σε rapid horizontal scan ( zoomed in, γρήγορη βόλτα αριστερά δεξιά με τον πόντικα ) και κάνουμε εμετό.

Xplain please γιατι και μενα προχθες στην Caspian μου κανε "μαμουνιες" και ξηλωσα το μισο pc να δω τι φταιει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με τόσο tearing που έχω ειδικά σε caspian και firestorm θέλω και γω να βάλω τα κλάματα. Το έχω συνηθίσει όμως τι να κάνω. :nothing:

Το rush mode στον bazo καλά κρατεί. Είμαι της άποψης να κρατήσουμε το event για κανά δύο μέρες ακόμα. Εξάλλου το καταχάρηκα. Απέκτησε άλλο ενδιαφέρον. Απλά όχι karkand είναι για :sick: Αυτά! Καλό ξημέρωμα... :T:

Link to comment
Share on other sites

Xplain please γιατι και μενα προχθες στην Caspian μου κανε "μαμουνιες" και ξηλωσα το μισο pc να δω τι φταιει.

Stuttering σαν Micro-Stuttering σε GTX-295 SLI ( Quad-SLI ).

Αν δείξω γράφημα θα λυποθυμήσεις, οπότε άστο καλύτερα για αύριο :p ( βαριέμαι να ανοίγω BF3 πάλι τώρα, έβαλα νέα πάστα στην κάρτα και την έχω βάλει σε Furmark να κάνει cure :D )

Link to comment
Share on other sites

Stuttering σαν Micro-Stuttering σε GTX-295 SLI ( Quad-SLI ).

Αν δείξω γράφημα θα λυποθυμήσεις, οπότε άστο καλύτερα για αύριο :p ( βαριέμαι να ανοίγω BF3 πάλι τώρα, έβαλα νέα πάστα στην κάρτα και την έχω βάλει σε Furmark να κάνει cure :D )

Δες εδω: http://www.thelab.gr/1063208510-post6987.html

Link to comment
Share on other sites

Developers over at Digital Illusions CE reveal the most played and most popular map in Battlefield 3, give some insight to weapon and vehicle balance and teases an interesting week for Battlefield 3 fans.

When asked which Battlefield 3 map has been most played so far, Senior Gameplay Designer, Alan Kertz, revealed, “Op Metro.” This doesn’t come as too much of a surprise given the controversy that surrounds this unique map. Unique, because it oddly doesn’t quite seem to fit what Battlefield 3 has become known for, given it’s extreme linearity and numerous choke points. For every player that despises it’s limited space of movement and the utter chaos that it can often encourage, other players will take any chance they can get to roam the underground halls, light machine gun in hand, racking up the kills.

Kertz was also recently asked about weapon balance and how the DICE team went about its construction. Kertz answered surprisingly, “with 1 gun. The game was built around the M16 as a base.” The M16 assault rifle seems to be quite popular among assault class aficionados given the all-round, work horse that it is. Kertz’s statement seems to explain this. “Vehicle balance generally starts with the speed and handling of the vehicle, and then builds in a rock paper scissors way,” he added.

Meanwhile, other members of DICE tease some upcoming surprises for Battlefield 3 fans. Daniel Matros, Global Community Manager, mentioned that there are some “good playtests going on in the Studio today,” while Senior Designer, Tim Kjell has “a ‘slight feeling’ next week will be a very, very… shall we say, rewarding, week?” Could he be referring to the recently announced Inside DICE feature? Or something completely different?

What do you think DICE has in store for Battlefield fans next week? Also, let us know what your favorite Battlefield 3 weapon is and whether you love or hate Operation Metro and why in the comments below!

mp1st

Link to comment
Share on other sites

Θα τανε δυσκολο να φτιαξουνε ενα μεγαλο μαπ σε στυλ ρας αλλα να εχει τακτικαλ

στρατηγικη;

Να χει άπλα αλλα να χουν οι αμυνες στημενα πολυβολα,

να εχει υψωματα αλλα να χουν θωρακισμενα οι επιτιθεμενοι,

σε καποια σημεια να χει επιτακτικη τη χρηση sniper λογω αποστασης πχ.

Δεν μου ακουγεται πολυ δυσκολο και ισως φερει ενα νοημα σε καποιους που τους φανηκε παραπανω arcade απο το bc2.

Link to comment
Share on other sites

Θα τανε δυσκολο να φτιαξουνε ενα μεγαλο μαπ σε στυλ ρας αλλα να εχει τακτικαλ

στρατηγικη;

Να χει άπλα αλλα να χουν οι αμυνες στημενα πολυβολα,

να εχει υψωματα αλλα να χουν θωρακισμενα οι επιτιθεμενοι,

σε καποια σημεια να χει επιτακτικη τη χρηση sniper λογω αποστασης πχ.

Δεν μου ακουγεται πολυ δυσκολο και ισως φερει ενα νοημα σε καποιους που τους φανηκε παραπανω arcade απο το bc2.

Kharg Island Rush.

Αν εξαιρεσεις τα πουλυβολα αυτο που λες ειναι.

Προχθες καναμε απιστευτη αμυνα, με Cheaterakis στο Soflam και να βλεπεις 10 javelin στο καπακι να σφυρανε πανω απο το κεφαλι σου.

Αλλα ναι τα BC2 Maps> BF3 Maps.

Link to comment
Share on other sites

DP αλλα ειμαι βυσμα οποτε "NIA NIA NIA"

Προσπαθω να ξεσκαρταρω τις Rush-οπιστες γιατι οπως ξερουμε ο ΒΑΖΟς ειναι 64αρης

και οι πιστες ειναι σχεδιασμενες για 32 ανθρωπακια.

Σιγουρα μεχρι τωρα off εχουν βγει η ΟΜΑΝ που απλα αμφιβαλλω αν παιζει και με 16ατομα,

Bazaar γιατι παραειναι corridor φαση και με ενα RPG πεφτουν 5-6 αν και γενικα παραδοσιακα εχει χαβαλε,

η Metro παλι ειναι love hate κατασταση.Εγω προσωπικα ψιλοσυφιλιαζω αλλα μετα τις πρωτες 2 βασεις,

βγαζω το αχτι μου με τσι καραμπινες οποτε ΟΚ....Η Tehran ειναι και αυτη πολυ μικρη για 64 οπως και η Seine αλλα και παλι μου αρεσει ο χαμος που χουν.

Γενικα παντως οσα maps δεν πολυσυμπαθω σε Conq, σε Rush "λαμπουν" (και φαινεται οτι σχεδιαστηκαν για αυτο το mode)

Απο Β2Κ οπως ειπα η ΟΜΑΝ ειναι απαλευτη, η Καρκαδια ειναι παραδοσιακα ΟΚ, Wake δεν εχω παιξει ακομα ενω Sharqi δεν εχω δει τιποτα μετα τις πρωτες 2 βασεις:p

Για πειτε κανα mapu-listu ενδεικτικο να χουμε στα τεφτερια μας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.