Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιδιά μήπως πρέπει να βγούν ορισμένα maps από το maplist αν είναι να παίζουμε pistol/knife; Μερικά είναι τεράστια και πολύ ανοιχτά για να κυνηγιόμαστε με τις κουμπούρες...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έλα που εγώ δεν το κατέχω το άθλημα.

Γενικά και οχι μόνο αυτό

Προπόνηση θέλει. Εγώ θεωρούμαι μέτριος παίκτης. Δες το score/min που έχω και σύγκρινέ το πχ με του [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] που έχουμε παίξει τις ίδιες ώρες. Αν δεν έπαιζες γενικά fps, τότε με τις <40 ώρες που έχεις μην περιμένεις να κάνεις πολλά :) Υπομονή και δες tutorials στο συσωλήνιο πως να κάνεις κάποια πράγματα καλύτερα.

Παιδιά μήπως πρέπει να βγούν ορισμένα maps από το maplist αν είναι να παίζουμε pistol/knife; Μερικά είναι τεράστια και πολύ ανοιχτά για να κυνηγιόμαστε με τις κουμπούρες...

Νομίζω ότι στις μεγάλες, μπορούμε να βάλουμε Conquest Small. Γίνεται "ανάμεικτοι" χάρτες ή όχι [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] ;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, θα βαλω 5 πιστες (bazaar, metro, tehran, seine, damavand) αλλά σε small conquest

Το μονο προβλημα ειναι οτι θελω και infantry only αλλά τον γυρναει σε custom και δεν φαινεται στο battlelog σαν Hardcore.....

edit: Λοιπον το αφηνω ως εχει(HC/Pistol/Knife only) και αν μεχρι να γυρισω δεν εχει κοσμο, θα το γυρισω σε HC 32ρη και conquest small

[μπειτε οσοι μπορειτε τωρα για να δουμε αν θα εχει κινηση ή οχι το event] :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς admin δε τραβάει το knife - pistol only.

Ένας αρκεί για να χαλάσει το παιχνίδι. Ή μπαίνει ένα plug-in και στα 2 μη pistol/knife kills kick ή ένας admin πρέπει να είναι παρόν.

Plugin εννοειται πως υπαρχει :)

Αλλά επειδη βλεπω οτι δεν τραβαει το γυρναω σε HC με 32 παιχτες.

edit: Ελατε ομως να παιτσουμε....32ρη hc θελατε :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

κανω μια προταση Lazy:ειναι εφικτο να κανουμε ενα 32αρι με password για κανα 3ωρο μονο knife/pistol οποτε να'ναι????και το password γραφτο εδω για να μπουμε αυτοι που πρεπει....λεω εγω τωρα!!!!!

"Τωρα ειναι αργααααααα" :hehe:

Εχει τιγκαρει ο σερβερακος μας :T:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά επειδη βλεπω οτι δεν τραβαει το γυρναω σε HC με 32 παιχτες.

ορκιζεσαι;;; :p

post-22844-1416075917,6828_thumb.jpg

αν ορκιζεσαι, υποσχομαι οτι θα απεγκαταστησω τον chrome και τον firefox και θα χτυπησω εναν safari (ή ακομα και θα ξεπεσω στον internet explorer...) :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ορκιζεσαι;;; :p

[ATTACH]48606[/ATTACH]

αν ορκιζεσαι, υποσχομαι οτι θα απεγκαταστησω τον chrome και τον firefox και θα χτυπησω εναν safari (ή ακομα και θα ξεπεσω στον internet explorer...) :p

Δεν ξερω γιατι αλλά μου φαινεται αδειος ρε παιδι μου με 32 παιχτες :p
Link to comment
Share on other sites

ε ναι, δεν ξερω αν με περισσοτερους απο 32 παικτες το hardcore ειναι μακελειο (οπως καποια παιδια εγραψαν και δεν εχω λογο να αμφιβαλλω, ειδικα -οπως ειπωθηκε- στα city maps) αλλα ειναι "αδικο" να εχεις (πιστους) παικτες να περιμενουν να παιξουν και να μη βρισκουνε θεση.

κι εγω στη θεση σου θα ανεβαζα τον αριθμο (ισως να το ξαναπηγαινα και 64) μην κοιτας που κανω πλακα...

υπαρχουν πολλοι (και τακτικοι) παικτες στον σερβερ που δεν μπαινουν στο φορουμ και το νημα και ισως ευκολα μπορουν να καταλαβουν οταν αλλαζει το game mode ή το map rotation αλλα μαλλον δυσκολοτερα θα καταλαβουν το γιατι ενω ο σερβερ ειναι 64αρης ειχε τις μισες θεσεις σημερα... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.