Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

προχθές το βράδυ πέτυχα τον @wolves σε ένα πολύ ωραίο HC bolt action server και νοστάλγησα εποχές COD2 rifles only :D

Eυτυχως ησουν στην ομαδα μου...και επερνες το αιμα μου πισω απο τον xFearx3...!!!

Aυτος ο serverακος εχει μπει πλεον στα favorites. Ειναι πολυ καλη φαση αυτο το mode...

Θα το προτιμουσα βεβαια να ειναι normal και οχι HC...

Καναμε και στον bazo τετοια event τα οποια μου εχουν ληψει...

Ειδικα χτες ειχαμε μεινει 6-8 ατομα και τρεχοβολαγαμε σε κατι firestorm και caspian...

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα χτες ειχαμε μεινει 6-8 ατομα και τρεχοβολαγαμε σε κατι firestorm και caspian...

Στο κοινό δεν άρεσε το Rush. Το γυρίσαμε πάλι σε Conquest Large και ο server είναι άδειος. Και το χειρότερο είναι, ότι αυτοί που ζητούσαν το CQ, δεν μπήκαν εχθές μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Στο κοινό δεν άρεσε το Rush. Το γυρίσαμε πάλι σε Conquest Large και ο server είναι άδειος. Και το χειρότερο είναι, ότι αυτοί που ζητούσαν το CQ, δεν μπήκαν εχθές μέσα.

Εγω παντως ειμαι πλεον bazo addicted.

Δεν με απασχολει τι mode παιζει...

Φτανει να σφαζω(ή να με σφαζουν) τους γνωστους αγνωστους...

Ξενερωνω το εχω ξαναπει να παιζω σε server με ολους τους βρωμοποδαρους αγγλους, γαλλους, γερμανους...

Βρωμαει μετα το πληκτολογιο ποδαριλα...!!!:wall::wall::wall: ουστ ρε...!!!

Και οι υπολοιποι ελληνικοι server που ξερω, εκτος του bazo, αδειοι ειναι τις περισσοτερες φορες...

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειχε πολλη ξεραΐλα. Εκανα κρα να δω ανθρωπο και οταν εβλεπα, συνηθως με σκοτωνε :)

λυκε εισαι πολυ νιντζα. ετρεχα σε μια πιστα και ξαφνικα χρατς παει το λαρυγγι μου! :-( ουτε που καταλαβα απο που ξετρυπωσες :-)

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειχε πολλη ξεραΐλα. Εκανα κρα να δω ανθρωπο και οταν εβλεπα, συνηθως με σκοτωνε :)

λυκε εισαι πολυ νιντζα. ετρεχα σε μια πιστα και ξαφνικα χρατς παει το λαρυγγι μου! :-( ουτε που καταλαβα απο που ξετρυπωσες :-)

αφου εκανες κρα πως να μην σε ξετρυπωσει;

την επομενη φορα χρησιμοποιησε το mav για να δεις ανθρωπο... :p

Link to comment
Share on other sites

Eυτυχως ησουν στην ομαδα μου...και επερνες το αιμα μου πισω απο τον xFearx3...!!!

Aυτος ο serverακος εχει μπει πλεον στα favorites. Ειναι πολυ καλη φαση αυτο το mode...

Θα το προτιμουσα βεβαια να ειναι normal και οχι HC...

Καναμε και στον bazo τετοια event τα οποια μου εχουν ληψει...

Ειδικα χτες ειχαμε μεινει 6-8 ατομα και τρεχοβολαγαμε σε κατι firestorm και caspian...

Ο server ειναι ο [xXx-CRO] Bolt Action Sniper Only HC 1000 Tickets - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

??Αν ειναι αυτος γουσταρω τρελααα..μπηκα σημερα κ επαιξα κανα 2 ωρο..:triniti:

Μ αρεσει π απαγορευει κ τα pistols..

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

αφου εκανες κρα πως να μην σε ξετρυπωσει;

την επομενη φορα χρησιμοποιησε το mav για να δεις ανθρωπο... :p

αμα το ειχα ξεκλειδωσει!:p

την επομενη φορα θα κανω κικιρικου:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ο server ειναι ο [xXx-CRO] Bolt Action Sniper Only HC 1000 Tickets - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

??Αν ειναι αυτος γουσταρω τρελααα..μπηκα σημερα κ επαιξα κανα 2 ωρο..:triniti:

Μ αρεσει π απαγορευει κ τα pistols..

για πρωτη φορα νομιζω τα πηγα καλα !!χωρις να εχω και διοπτρα μιας και δεν ειχω ξεκλειδωσει ακομα τις κοντινες

post-13234-1416075942,3278_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο server ειναι ο [xXx-CRO] Bolt Action Sniper Only HC 1000 Tickets - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

??Αν ειναι αυτος γουσταρω τρελααα..μπηκα σημερα κ επαιξα κανα 2 ωρο..:triniti:

Μ αρεσει π απαγορευει κ τα pistols..

Εχθές έπιασα 2 headshot σουβλάκι με μια βολή με το Μ98Β αλλά δεν το έγραφα... :getlost:

btw, πέτυχα κάποιους αντίπαλους εξ'επαφής χωρίς διόπτρα και έμεναν με 5hp... wtf?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.