Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Νομιζω πρεπει ν κανουμε κ τον ΒAZO μας Bolt action only-no pistols server μια μερα την βδομαδα..:tomato:

Battlefield 3 H/C+M98B+KNIFE PARTY - YouTube

Να χρηματίσουμε τον admin πάση θυσία!

(Mass Effect Collectors Edition μαζί με το Normandy σε μέγεθος αυτοκινητου [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] :fun:)

Εγω ετοιμα τα εχω τα φιλτρα του plugin.....αλλά αν το βαλω εστω και για μια μερα, θα δεις καμια 10ρια σελιδες εδω να συζηταμε αν πρεπει ή οχι να το κανουμε....αλλοι θα παραπονιουνται οτι γινεται της ποπης(64ρης γαρ) και καποιοι αλλοι σιγουρα θα βρουν κατι να παραπονιουνται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα update το origin και δεν μου ανοιγει καν. ουτε κανα να δειχνει οτι φορτωνει. Προσπαθησα και απο το εικονιδιο του battlefield και παλι τα ιδια. Τοκανα install ξανα και συνεχιζει. Τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα update το origin και δεν μου ανοιγει καν. ουτε κανα να δειχνει οτι φορτωνει. Προσπαθησα και απο το εικονιδιο του battlefield και παλι τα ιδια. Τοκανα install ξανα και συνεχιζει. Τι προτεινετε?

Origin wont start af - Forums - Battlelog / Battlefield 3

η μαλλον καλυτερα: δες αν στο folder της origin υπαρχει αρχειο originTEMP.exe και τρεξτο

"Someone on a forum suggesting running "OriginTMP.exe" in the Origin directory. Ran it, it disappeared and then ran Origin and now it works. EA is retarded"
Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION] thanks για την βοηθεια. Δουλεψε εμεσα αυτο που μου ειπες. τελικα πατησα ολα τα .exe αρχεια στον φακελο origin, και ειχε ενα update.exe (καπως ετσι), ετρεξε ενα cmd , μετα εξαφανιστηκε το αρχειο και ετρεξα το origin και δουλεψε.

Αναπηρια τελειως..

Link to comment
Share on other sites

Xθες στον ΒΑΖΟ μου έτυχε αυτό

bf32012-03-1700-18-17-32.jpg

bf32012-03-1700-06-43-23.jpg

Η μία σημαία πάνω στην άλλη κάπου μεταξύ square και highway! Η πλάκα είναι ότι οι άλλοι δεν πρέπει να είχαν το ίδιο πρόβλημα και απλά τους ακολουθούσα!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εχθες στον bazo μου ετυχε αυτο:

Ενω ημουν στον bazo 3 σερι maps, παιζουμε noshar canals καμποση ωρα κιολας (καπου 300-400 tickets μενουν) και ειμαι στο heli με πιλοτο shooteraki εγγυηση, εχω ενα καλο για τα δεδομενα μου killstreak (10-15 kills), με αλλαζει ομαδα σαν last teamjoiner. Κλαιν το οτι με αλλαζει ομαδα οκ δε πειραζει να χασω στο τελος, αλλα το να σε πεταει στην αλλη ομαδα την ωρα που εισαι ζωντανος και με ενα καλο killstreak το οποιο πιθανον να γινοταν και μεγαλυτερο, ειναι απλα TRAGIC οπως λεει και η φιλη μου η Τασουλα στον Κιτσο.

Νευριασα και βγηκα μετα :magic:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το πρόβλημα που μου εμφανίζει αφού μπει στο battlelog αλλά δεν μπαίνει σε game .Καμμιά ιδέα κανείς ? WIFI?

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2847549153433&set=a.2818390904495.2118347.1400551354&type=1&theater

Έγινε επεξεργασία από basilise
Link to comment
Share on other sites

Να μπορουσαμε να δουμε και την εικονα...???

ΒACKGROUND είναι το battlelog kai ένα παράθυρο με το παιχνίδι έτοιμο να ανοίξει αλλά με λευκή οθόνη.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2847959043680&set=a.2818390904495.2118347.1400551354&type=1&theater

Έγινε επεξεργασία από basilise
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.