Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το USAS σπέρνει, αλλά το DAO μου έχει σπάσει τα νεύρα! Δεν τους ρίχνω κάτω με τίποτα!

Τα usas και το jackhammer μου φάνηκαν τα πιο εύκολα. Με την 870mcs και το m1014 μου έσπασαν τα νεύρα. Πρέπει να είσαι στα 5 μέτρα για να κάνεις kill. Το dao νομίζω είναι το αμέσως καλύτερο, λόγω μεγάλου γεμιστήρα και rate of fire.

Το μόνο καλό είναι ότι βρίσκεις νέους τρόπους μέσα στο παιχνίδι δοκιμάζοντας τα διάφορα όπλα.

Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου μια απορία αν ξέρετε: Γιατί κάποιες μέρες μπορώ και κάνω kill με ελάχιστες σφαίρες και κάποιες άλλες χρειάζεται να αδειάσω σχεδόν τον γεμιστήρα; :confused:

Άγνωσται αι βουλαί του Μπάτλφιλντ :p

Link to comment
Share on other sites

lag... Γενικά αν έχεις lag ή μεγάλα pings, τότε συμβαίνουν περίεργα. Κι επειδή μπαίνουμε σε έναν server με 70ms, αυτό δε σημαίνει ότι θα παραμείνει κι εκεί όλη τη μέρα. Επίσης, υπάρχουν παίκτες με πολύ μεγάλα pings, >250ms, τότε επηρεάζονται όλοι. Για αυτό στον BAZO τους κάνουμε kick.

Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου μια απορία αν ξέρετε: Γιατί κάποιες μέρες μπορώ και κάνω kill με ελάχιστες σφαίρες και κάποιες άλλες χρειάζεται να αδειάσω σχεδόν τον γεμιστήρα; :confused:

Άγνωσται αι βουλαί του Μπάτλφιλντ :p

Γιατί κάποιες μέρες παίζεις καλύτερα από κάποιες άλλες :p Έτσι πάει... Άλλες φορές θα ρίχνεις μικρά spray και δε θα νοιώθεις το recoil και άλλες φορές θα αδειάζεις όλο το γεμιστήρα σε ένα full burst με αποτέλεσμα να ζωγραφίζεις στα ντουβάρια :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιες μέρες παίζεις καλύτερα από κάποιες άλλες :p Έτσι πάει... Άλλες φορές θα ρίχνεις μικρά spray και δε θα νοιώθεις το recoil και άλλες φορές θα αδειάζεις όλο το γεμιστήρα σε ένα

full burst με αποτέλεσμα να ζωγραφίζεις στα ντουβάρια :p

Γενικά πάντως δεν είναι στο στυλ μου το spray and pray :p

Πολλές φορές με έχουν φάει επειδή δεν ρίχνω αρκετές :confused:

Για να δούμε μπας και το μπάλωμα φτιάξει κάτι :T:

Link to comment
Share on other sites

άσε την κλαψούρα και μοίραζε ammo γιατί δε σε βλέπω καλά.....:hehe:

καλα χθες την ώρα που ζήταγες ammo ήμουν στο τηλέφωνο και το είδα με την άκρη του ματιού. Πάλι καλά που δεν ήταν το σταθερό! :-P

Link to comment
Share on other sites

Τα usas και το jackhammer μου φάνηκαν τα πιο εύκολα. Με την 870mcs και το m1014 μου έσπασαν τα νεύρα. Πρέπει να είσαι στα 5 μέτρα για να κάνεις kill. Το dao νομίζω είναι το αμέσως καλύτερο, λόγω μεγάλου γεμιστήρα και rate of fire.

Το μόνο καλό είναι ότι βρίσκεις νέους τρόπους μέσα στο παιχνίδι δοκιμάζοντας τα διάφορα όπλα.

Το USAS έχει γνωστό πρόβλημα και θα φτιαχτεί.

Το DAO είναι το λειόκαννο (= όπλο που μπορεί να ξαπλώσει με τη μία τον άλλο από κοντά) με τον καλύτερο χρόνο επαναγέμισης. Μην τα υποτιμάς τα λειόκαννα. Ό,τι και αν έχει ο άλλος έτσι και είσαστε κοντά ..τον έχεις!

Link to comment
Share on other sites

Το DAO είναι το λειόκαννο (= όπλο που μπορεί να ξαπλώσει με τη μία τον άλλο από κοντά) με τον καλύτερο χρόνο επαναγέμισης. Μην τα υποτιμάς τα λειόκαννα. Ό,τι και αν έχει ο άλλος έτσι και είσαστε κοντά ..τον έχεις!

Ναι, αλλά όταν λέμε κοντά εννοούμε να έχει γεμίσει την οθόνη ο αντίπαλος! Τόσο κοντά κάνει 1-hit-kill!

Link to comment
Share on other sites

Basilis Exarhos's photos | Facebook

Ρε παιδιά τι γίνεται πάλι.Έχω ένα μήνα με λευκή οθόνη .Πήγα να παίξω με την συμβατότητα και τη διαχείριση και μου έβγαζε μήνυμα 114 error.Είπα να κάνω απεγκατάσταση του παιχνιδιού και επανεγκατάσταση και μου εμφανίζει αυτή τη μλκια στην αρχή της εγκατάστασης .Καμμιά ιδέα γιατί είμαι έτοιμος να αλλαξοπιστήσω σε mw3 ή επαναφορά σε bad company 2.Έχω vista.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.