Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

και σε αλλο server που ειμασταν, εβγαλε στο caspian "something went wrong" και μας πεταξε ολους εξω.

και τα pings αποψε πηγαινανε οπως γουσταρανε...

@ GruntGR: αν ειχε και το BF3 πατινια... (οπως λεμε: αν ειχε η γιαγια μου πατινια) :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ενα αλλο τρελλο bug που μου ετυχε χτες ηταν το εξης:

Στην bazaar παιζαμε και εκει που ετρεχα ξαφνικα βρεθηκα να κοιταω απο καμερα 3ου προσωπου (οπως βλεπεις την spwn camera) εναν συμπαιχτη μου, συγκεκριμενα τον ThrOwZ.

Ο χαρακτηρας μου πρεπει λογικα να ειχε μεινει ακινητοποιημενος στο σημειο που εχασα επαφη. Δεν μπορουσα να κανω κατι μεχρι φυσικα τη στιγμη που καποιος με εφαγε και το παιχνιδι επανηλθε...

Κατι αλλο που διορθωθηκε με το patch (δεν ξερω αν το εκανε σε εσας) ειναι οτι πριν δεν μου κραταγε αν ειχα επιλεξει οπλο αμερικανου οταν ξεκινουσα να παιξω σαν ρωσσος (εννοειται οτι ηταν ξεκλειδωμενο). Δηλαδη, αν επαιζα με το M16A3, στο επομενο round που θα επαιζα σαν ρωσσος το αλλαζε απο μονο του στο οπλο του ρωσσου το ΑΚ-74Μ, και επρεπε να πηγαινω να το αλλαζω παλι. Τωρα το κραταει κανονικα.

ΥΓ: Και γ@μω τα ματσακια χτες το βραδυ στον bazo στη metro...!!! πολυ το ευχαριστηθηκα...

@papatsonis το ειχαμε ρε γαμωτο, αλλα με επιασε το κολλημα με το κυνηγι για knife στο τελος στην κοψη του νηματος και τους εδωσα ευκολα kill... καναμε μεγαλη ανατροπη παντως.

Αναμενω τη ρεβανς....!!!

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

HC seine χθες.

Έπειτα από revive η οθόνη μένει κολλημένη στις ρυθμίσες προ-spawn και το suicide ανενεργό (2 φορές μετά έκανα μόνο kills :p )

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να εύχεσαι να μη φας μαχαίρι :T: EA!!

Link to comment
Share on other sites

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Enjoy_XRTC2' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006

^^ Αυτό έχουμε σήμερα. Κανένας άλλος;

Χθες είχα και γω πρόβλημα. Σήμερα δεν έχω δοκιμάσει ακόμα να μπω.

Link to comment
Share on other sites

παντως μην ειστε αχαριστοι: υπαρχει ποικιλια στα disconnections και τα crashes, για να μην βαριομαστε.

και μην ξεχνατε οτι το ψαξιμο για την επιλυση των προβληματων μας, μας κανει καλυτερους χρηστες υπολογιστων γενικοτερα. :p

αντι να λετε και ευχαριστω, ειρωνευεστε;

ρε dice, κοψτους το παιχνιδι για μια εβδομαδα να σε παρακαλανε, τους εχεις αφησει χαλαρους και στη λενε... :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε ΒΑΖΟ, σε Rush που ζητήσατε και παίρνουμε απουσίες :getlost:

Με τον πόνο μου παίζεις....... :weep::weep:

φρεσκοκαμμένο pc + πρόσφατα ανεργος = χάλια συνδιασμός .

Τωρα να μου πείς εδω δεν έχεις δουλειά το battlefield σου λείπει . Τουλαχιστον να το είχα να ξεχνιέμαι λίγο καλα θα ήταν ..... . Ελπίζω να σας ξαναδώ μέσα σύντομα.....

Υ.Γ γιατι δε θέλουμε rush ; μΙα φορά την εβδομάδα rush metro - seine crossing + hard core ότι καλύτερο . Σαν ψυχοθεραπεία δες το!!!!

Έγινε επεξεργασία από npetras
Link to comment
Share on other sites

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'nikos035' (for 0 minutes) ... Time Out trying to Update PB Client

πριν λιγο στον bazo...

σε λιγο καιρο, εετσι οπως το παει η EA (χειροτερη εταιρια των ΕΠΑ, με βραβειο)

θα γινουμε ολοι experts στην επιλυση προβληματων! :p

Link to comment
Share on other sites

Το σκηνικό:

Είμαι μόνος μου στη Seine Crossing και ανατινάσσω ότι βρω, μέχρι να μαζευτεί κόσμος.

Στη βάση Β, έχει δύο δέντρα. Βάζω C4 και στα δύο και τα σκάω. Το ένα όμως, μένει όρθιο.

Βάζω πάλι και παρατηρώ ότι τα εκρηκτικά δεν έχουν κάτσει πάνω στον κορμό, αλλά είναι σα δορυφόροι γύρω του.

Στο μεταξύ έχουν μπει @Grisos & @gousias1979. Τους λέω να έρθουν να δούνε τους "δορυφόρους".

Ο Grisos, στην άλλη ομάδα, δεν τους βλέπει καθόλου. Ο gousias στη δική μου, τους βλέπει αλλά στο έδαφος.

Κανείς από τους δύο όμως δε βλέπει το δέντρο... :confused:

Εκτός αυτού, εγώ δε βλέπω το Griso που είναι πίσω από το δέντρο, ενώ εκείνος με βλέπει, και ως αποτέλεσμα έχει εγώ να μη μπορώ να τον σκοτώσω, αυτός όμως μου ρίχνει κανονικά... :slap:

Η ποιότητα του βίντεο είναι πολύ κακή, αλλά το σκεπτικό θα το καταλάβετε...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PIDYs3DQZL8]BattleField 3 bug - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.