Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

γιατι:

το ump-45 ειναι αργο, με μικρη εμβελεια, χαμηλη ταχυτητα σφαιρας και μικρο γεμιστηρα.

το famas εχει και αυτο σχετικα μικρο γεμιστηρα που σε συνδυασμο με την ταχυτητα του τον κανει να φαινεται ακομα μικροτερος. απο τα γρηγορα οπλα εχει νομιζω το χειροτερο recoil.

το MG36 εχει το κυριοτερο ελαττωμα των LMG (μεγαλο recoil) χωρις ομως να εχει τα προτερηματα των LMGs (δεν εχει πολυ damage, δεν εχει 100αρα γεμιστηρα) επισης η εμφανιση του (με τον γεμιστηρα του να μοιαζει με ...καρυδια) μου δινει την εντυπωση οτι κραταω τον μαρκο μου οταν παιζω... :p

τα περισσοτερα απο τα μειονεκτηματα που αναφερω παραπανω (recoil, rate of fire, velocity, μικρο γεμιστηρα) τα εχουνε και τα (αγαπημενα μου) G3A3 και (παλιο) scar αλλα αυτα εχουνε τερατωδες damage που για μενα κανει την διαφορα και ισοφαριζει τα μειον τους

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Ε δεν παμε καλα ρε...

Last weekend, we ran a massively popular Battlefield 3™ Double XP event. This weekend, we are happy to offer all Battlefield 3™ Premium members their first of many exclusive Double XP events!

Join the fun this weekend. If you're a Premium member, you'll earn double XP Saturday and Sunday.

This means that everyone who is a Premium member will get double XP the entire upcoming weekend. Like before, this is valid across all maps and modes, as long as you play on ranked servers. The full details are listed below, so check out the exact timings and mark your calendars for a full weekend of faster ranking-up.

Premium exclusive Double XP event June 23-24

Who: Exclusive to Premium members only

Formats: All

Servers: Any ranked

Game modes: Any

Maps: Any (Base game, Back to Karkand, and Close Quarters)

What: Double everything

When: See table below

PDT timings (Los Angeles)

Event starts Saturday 23, 07:01

Event ends Monday 25, 06:59

Full time schedule

Double XP event timings

Click the link above for full reference of the starting time in a number of cities (this time converter does not support one minute intervals, so is four minutes off)

Or you could just look at this handy list for starting times in a number of great cities around the world. The event ends after 48 hours.

Event start times

Los Angeles – June 23 – 00:01:00

Stockholm – June 23 – 09:01:00

Paris – June 23 – 09:01:00

New York – June 23 – 03:01:00

Tokyo – June 23 – 16:01:00

Moscow – June 23 – 11:01:00

You can still join Battlefield 3™ Premium and receive instant access to Close Quarters and take part in this weekend’s Double XP event. Click this link to go to the Premium page to learn more:

Link to comment
Share on other sites

Για μένα τα χειρότερα είναι:

1)το QBZ,χαμηλό rof σε συνδυασμό με σχετικά μεγάλο recoil για το rof που έχει και χαμηλο damage

2)το PP-19,για το πολύ χαμηλό damage(νομίζω οτι είναι το όπλο με το μικρότερο damage per shot)

Νομίζω οτι στην λίστα θα μπεί και το M5K αλλά δεν έχω παίξει σχεδόν καθόλου με αυτό...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Μια χαρά πάμε! Τo marketing σε όλο του το μεγαλείο. Γτ ο κάθε noobas Γτ το κάθε newbie που θέλει τσάμπα πόντους και είχε δεύτερες σκέψεις για το prem αρχίζει και γλυκαίνεται. Του δώσαν το προηγούμενο ΣΚ γλυκάκι και τώρα του λένε άμα θες όλο το ταψί πάρε prem και εγώ θα φροντίσω να μη ξεμείνεις ποτέ.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Για το 0.0 spread λεω ρε σαχλοκουδουνο.

Μια ζωη για το 0.0 spread γκρινιαζα ρε ταγαρι :p ( + το χαμηλο hipspread + τον ενσωματομενο σιγαστηρα + οτι μπορεις να το συνδυασεις με laser sight)

Link to comment
Share on other sites

το 20 damage ειναι σωστο; ειχα πιτσιρικας ενα φλομπερ και μια σφεντονα που εκαναν περισσοτερη ζημια... :p

NOTICE Be Advised! Battlelog will be closed for maintenance June 19 at 08:00 UTC. Expected downtime up to 1 hour.

oποιος μαντεψει σωστα τι θα χαλασει αυτη την φορα, κερδιζει 1 ωρα εξτρα 2x XP το ΣΚ :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Μια ζωη για το 0.0 spread γκρινιαζα ρε ταγαρι :p ( + το χαμηλο hipspread + τον ενσωματομενο σιγαστηρα + οτι μπορεις να το συνδυασεις με laser sight)

Strafing ADS εχει 0.75!!!

Εγω παντως δεν το "χωνεψα" το ρημαδι, ακομα και τοτε που ησαντο OP.

Link to comment
Share on other sites

To CQ ενιωσα να βαριεμαι μετα απο 3-4 ωρες gameplay.

Ειναι αψογο για "ζεσταμα" αλλα οχι για λιωσιμο.

Εγω πάντως gunmaster στην Donya & Ziba Tower και το άλλο το κτίριο ( όχι το "εργοστάσιο" τι είναι αυτό ) παίζω χαλαρά και ευχαρίστως για αρκετές ώρες συνεχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως gunmaster στην Donya & Ziba Tower και το άλλο το κτίριο ( όχι το "εργοστάσιο" τι είναι αυτό ) παίζω χαλαρά και ευχαρίστως για αρκετές ώρες συνεχόμενα.

Μια ζωη αναποδος, τιναλεμετωρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.