Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

DICE Dev Hints At Conquest Domination On Vanilla and Back to Karkand Maps

Πιστεύω σε μερικά maps όπως Bazaar θα ταίριαζε γάντι. :)

εδιτ:

93430403.jpg

Και είχα ανησυχήσει! Αλλά όπως δείχνει ο serverakos ξαναθυμάται τις δόξες του παρόλο που το τρίπτυχο παρέα-ποτό-()νοκαταστάσεις είναι πέρα για πέρα δελεαστικό μες το κατακαλόκαιρο. :p

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Και είχα ανησυχήσει! Αλλά όπως δείχνει ο serverakos ξαναθυμάται τις δόξες του παρόλο που το τρίπτυχο παρέα-ποτό-()νοκαταστάσεις είναι πέρα για πέρα δελεαστικό μες το κατακαλόκαιρο. :p

:yes4:

yeap! back to the old good days:

post-22844-1416076348,3516_thumb.jpg

post-22844-1416076351,4512_thumb.jpg

:banging:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION] sorry ημουν εκτος και τωρα ειδα την ερωτηση σου στο bazo. Ναι το mortar επιτρεπεται πια.... :)

Aπαντηθηκε ηδη lazy (και απο τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION] ingame αλλα και απο το οτι εφαγα 5 μορταρς στο κεφαλι στα baserapings... :hang3::p)

μου εκανε εντυπωση αφου αυτος ο κανονας ητανε απαραβατος και εν πολλοις χαρακτηριζε τον bazo αλλα για να τον αλλαξατε, κατι θα ξερετε.

BTW εγω ημουνα support στα games που μας βιαζανε (χαναμε με ~ 800 τικετς διαφορα στα 1200) αλλα δεν χρησιμοποιησα mortar για λογους προσωπικης αξιοπρεπειας. σορυ απο τους συμπαικτες μου γι' αυτο :p

καπου ειχα διαβασει οτι καποιος απο το bazo ειχε πει οτι σε περιπτωσεις με τοση μεγαλη διαφορα εισιτηριων, θα μπαινει σε εφαρμογη το scramble balance plugin. μακαρι!

γιατι το "αφου δεν μπορεις αν αποφυγεις τον βιασμο, κατσε να τον απολαυσεις" δεν ειναι παντα εφαρμοσιμο... LOL

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Κι'άλλο bug

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1VHe7EXPPz8]BF3 pc game bug - YouTube[/ame]

Χθες με έκαναν revive ενώ ήμουν στην spawn screen, και αντί να με βάλει στο παιχνίδι με κράταγε στη spawn screen και δεν είχα επιλογή ούτε για suicide!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι'άλλο bug

Χθες με έκαναν revive ενώ ήμουν στην spawn screen, και αντί να με βάλει στο παιχνίδι με κράταγε στη spawn screen και δεν είχα επιλογή ούτε για suicide!!!

το εχω παθει κι εγω ουκ ολιγες φορες...

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια κ σε μένα.χθες εκεί που θέριζα κ έκανα ένα καλό παιχνίδι έπαθα αυτό. Εν τέλει έχασα το μισό παιχνίδι γιατί δεν είχε team kill o server κ οι αντίπαλοι δεν περνούσαν για κανένα λόγο απ το κτίριο που είχα σκαλώσει...οτι να ναι αυτή η dice.

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο το εκνευριστικό στην Caspian που όταν κατεβαίνεις απο τη βάση των Ρώσων, αν πας με το τζιπάκι να διασχύσεις κάθετα ένα ρυάκι σε πετάει απο το όχημα; Και αυτό συμβαίνει εδώ και καιρό αλλά δε βλέπω να ψήνονται να το φτιάξουν...

Link to comment
Share on other sites

Χθες με έκαναν revive ενώ ήμουν στην spawn screen, και αντί να με βάλει στο παιχνίδι με κράταγε στη spawn screen και δεν είχα επιλογή ούτε για suicide!!!

Έπαθα ακριβώς το ίδιο, σε αυτό ακριβώς το σημείο και μάλιστα εσύ ήσουν στην απέναντι ομάδα που με "λύτρωσες" :p

Link to comment
Share on other sites

Έπαθα ακριβώς το ίδιο, σε αυτό ακριβώς το σημείο και μάλιστα εσύ ήσουν στην απέναντι ομάδα που με "λύτρωσες" :p

Κάποιος εδώ μέσα είχε πει ότι η μηχανή του παιχνιδιού "παράγει" καινούργια bugs, αρχίζω να το πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MHPsk6-aMM0&feature=g-u-u]The Guns of Battlefield 3: 870 Shotgun Shooting Time - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=y3W_f0EI4nI&feature=g-u-u[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Παιδια , τωρα που εφτιαξα το προβλημα με το punkbuster και τα freeze εχω ενα αλλο .Ενω το παιχνιδι το παιζω στα ULTRA με πανω απο 50 fps και ενω δεν εχω πανω απο 70 ping ωρες ωρες διακρινω ενα lag και καλα εκει που προχωραω κολαει και με παει πιο πισω , σαν replay ενα πραγμα ... τι να φταιει ? :wall:

Link to comment
Share on other sites

παίδες λίγο help! μόλις τώρα προσπάθησα να παίξω BF3 σε ενα πιο μικρό pc απο το δικό μου. έχει την HD 6770. ενώ κατεβάζω τα τελευταία drivers και τα κάνω install,όταν πάω να μπώ σε κάποιο server ή ακόμα και single player μου βγάζει μήνυμα πως έχω τους 11.2 και αυτό θέλει απο 11.7 και πάνω! και εγώ κατέβασα και έβαλα τους 12,(κάτι) . Dafuq συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.