Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ενταξει με το lag την ψιλοπαλευεις στους πιο πολλους ευθρωπαικους σερβερ..Χτες μου την εδωσε αφανταστα που ημουν στο queue για να παιξω σε ενα σερβερ και εφτασα 2-3 φορες 2nd επεσα αλλες τοσες να πεσω 8-10th...Ελεος με το premium..Αν δεν το βαλουμε θα μας βγαλουν την μπαναγια να παιξουμε ενα ρημαδο round??

Link to comment
Share on other sites

ενταξει με το lag την ψιλοπαλευεις στους πιο πολλους ευθρωπαικους σερβερ..Χτες μου την εδωσε αφανταστα που ημουν στο queue για να παιξω σε ενα σερβερ και εφτασα 2-3 φορες 2nd επεσα αλλες τοσες να πεσω 8-10th...Ελεος με το premium..Αν δεν το βαλουμε θα μας βγαλουν την μπαναγια να παιξουμε ενα ρημαδο round??

Αν και premium user αυτο μπορω να πω οτι ειναι απο τις μεγιστες μ@λ@κιες τις EA-DICE... διχαζουν το community και τσακωνονται οι χρηστες μεταξυ τους για την σειρα στους σερβερ.

Αυτο που μπορεις να κανεις βασικα ειναι να μην κανεις join σε server με queue!

Link to comment
Share on other sites

27/06/2012 11:01

Quote

We are aware of networking issues affecting PC players and are working to resolve these issues as soon as possible.

(thread locked)

ASAP :p

A lot of complaints today were about server lag, and looking on the forums I can see there is a lot of complaints as well. Here is basically a quick explanation about the lag that is occurring.

EDIT: As of 12:15 AM, PB has been confirmed to the cause of the server lag. If you wish to play lag free, please join an UNRANKED/NON-PB server from Battlelog. Until further notice all BF3 servers with PB will have reported LAG.

For comparison, test out the following two servers. Both are hosted in the same location, one with PB and one without. You can compare both servers for performance.

PB: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/fa6548fd-0efb-43eb-ae99-8340146c15a3/Limited-Edition-Webhallen-01-DICE-EVENT/

NON-PB: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/366753c7-3a67-488e-9a0a-677f2eea882f/Limited-Edition-Unranked-Non-PB-NO-LAG-FIXED/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489810395718/

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μας λενε μπειτε στον παραδεισο των cheater?

Χτες που εκαναν το event που επαιζαν οι DICE Devs επρεπε να κανουν login ολοι οι cheater και να τους ταραξουν στο aimbot-masskill να βλεπαμε αν τους αρεσει μπας και αποφασισουν να κανουν τιποτα με αυτο το χαλι...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μας λενε μπειτε στον παραδεισο των cheater?

Καλά, το pb δεν κάνει και θαύματα... Στον BaZo, δε νομίζω να έχουμε κάνει ban ποτέ κάποιον λόγω pb... Άλλωστε το πρόβλημα δεν είναι να μπω σε pb ή όχι server. Εγώ θέλω να μπω στον δικό μου, που πληρώνω, όχι σε οποιονδήποτε!

Χτες που εκαναν το event που επαιζαν οι DICE Devs επρεπε να κανουν login ολοι οι cheater και να τους ταραξουν στο aimbot-masskill να βλεπαμε αν τους αρεσει μπας και αποφασισουν να κανουν τιποτα με αυτο το χαλι...

Αυτό ξαναπές το...

Link to comment
Share on other sites

btw αποστολη, το FXAA που ανεβασα εμενα μου κοβει ~ 10 FPS (στον κεντρικο δρομο του firestorm με το τζιπακι, μονος μου στον χαρτη, βγαζω χωρις το FXAA inj 52FPS και με το inj 43FPS)

μπορεις να δοκιμασεις με και χωρις πατωντας το "pause" key

Link to comment
Share on other sites

btw αποστολη, το FXAA που ανεβασα εμενα μου κοβει ~ 10 FPS (στον κεντρικο δρομο του firestorm με το τζιπακι, μονος μου στον χαρτη, βγαζω χωρις το FXAA inj 52FPS και με το inj 43FPS)

μπορεις να δοκιμασεις με και χωρις πατωντας το "pause" key

Για να παιζει το pause key πρεπει στο origin να εχεις πειραξει το setting ENABLE ORIGIN IN GAME >OFF

Αλλιως δεν δουλευει.

Το v5 οντως δεν τρωει πολυ αλλα τα χρωματα του ειναι meh.

Περιμενε τα config συντομα -μετα τη σφαγη των γεμιστων θα μπουκαρω να τα σενιαρουμε-

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε τα config συντομα -μετα τη σφαγη των γεμιστων θα μπουκαρω να τα σενιαρουμε-

:OT:

ΟΚ, πληρωνω προκαταβολικα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OJPVGFzGUK0&feature=plcp]Idiot O'Clock - X Runner From The Way (Sinzou) - YouTube[/ame]

ανεβασμενο και αφιερωμενο ειδικα για σενα λογω oldboy (αν και το oldboy ειναι κορεατικο...)

enjoy :dirol:

:offtopic2:

φανταζομαι να παιζω BC2: vietnam με τετοιες μουσικες, πληρης οπτικοακουστικη απολαυση

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μας λενε μπειτε στον παραδεισο των cheater?

Χτες που εκαναν το event που επαιζαν οι DICE Devs επρεπε να κανουν login ολοι οι cheater και να τους ταραξουν στο aimbot-masskill να βλεπαμε αν τους αρεσει μπας και αποφασισουν να κανουν τιποτα με αυτο το χαλι...

Μπας και εκαναν αυτοι καμια κουτσουκελα για να επιβιωσουν χτες; και τα μ@μησαν ολα με το pb...!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.