Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Να πω ότι με έχουν μπανάρει από έναν γερμανικό metro_16 της DDS clan πριν περίπου 5 μήνες,επίσης από έναν ακόμα σερβερ με kickαραν και αφού μπήκα και τους έβρισα :to_pick_ones_nose: παίζει μετά να ρίξανε και ban,δεν το τσέκαρα.

Τώρα να έφτασα τα 20!!!! ban αποκλείεται θα το θυμόμουν,δεν μπορεί.

Υπάρχει περίπτωση να κάνουν ban μόνο ip αντί για guid και λόγο της dynamic ip μου να πολλαπλασιάζονται?

Κάνω σενάρια.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει τι αγχώνεσαι, αν κάναμε έτσι κάθε φορά που μας μπανάρουν κομπλεξικοί admins θα είχαμε χάσει το μέτρημα (συνολικά).

Μόνο και μόνο που είσαι Έλληνας μη περιμένεις να σου δείξουν σεβασμό έτσι που τα χουν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1891]Τζώρτζης[/MENTION]

Δεν μπορώ να με κατηγορούν άδικα.

Λοιπόν,πλέον έχω ξεκάθαρη εικόνα του θέματος,αφού αναγκάστηκα να κάνω thread στο pbbans forum όπου οι εκεί admins με βοήθησαν σε χρόνο dt.

Αν συνδυάσεις αυτό

Dynamic IP's

Some countries will assign a new IP almost every time a PC/Router is switched on. This makes MPI interpretation difficult and the emphasis here then is on times and dates. Just because someone has been assigned the same IP at one stage as a hacker, doesn't mean he/she is indeed the same person. Example: Person X receives IP in June 2009, cheats on it and gets caught and their GUID banned, person Z then gets assigned the same IP in April 2011. They will then be forever linked by the MPI which is when you run the IP MPI check to ascertain when the IP was last used on said GUIDs.

με αυτό

IP-bans are always server-bans.

Καταλαβαίνει κανείς ότι το να με bannαρει χωρίς περεταίρω αποδείξεις είναι υπερβολικό και το να επιμένει ότι είμαι hacker με σιγουριά δείχνει το πόσο κομπλεξάρα είναι.

Τα 2 thread είναι εδώ.

Questions about Globaly banned ip's - PBBans

Forums / You've been naughty! / Banned from your bf3 1000 ticket cq large server - =CCG= Cheat Catchers Guild

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αυτο σημαινει οτι πολλοι που εχουνε φαει permaban ισως και να ειναι οντως αθωοι, απλα να πεσανε στην περιπτωση να τους εχει δωθει απο τον ISP καποιο dynamic IP που ειναι banαρισμενο...

ΙΜΟ θα πρεπει αφου δεν μπορουνε να διασφαλισουνε οτι ολοι οι παικτες εχουνε static IPs να καταργησουνε το IP ban για τους παικτες

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αυτο σημαινει...

Το αντίθετο.

Αυτό που κατάλαβα εγώ και από τις απαντήσεις των admin στον pbbans,είναι ότι κανείς δεν κοιτάει τα banned IP's που μπορεί να έχει περάσει ο λογαριασμός σου γιατί από μόνα τους δεν λένε τίποτα.

Μη κοιτάς που την έχουν δει sherlock στον banana.

Link to comment
Share on other sites

Μη κοιτάς που την έχουν δει sherlock στον banana

τι σερλοκ ρε φιλε; χεσμενοι ειναι απλα και τσαντιστηκανε που τους γαζωνες...

εδω σε αλλον σερβερ ριξανε ban σε εμενα επειδη ημουνα συμπαικτης του alex που τους ετρωγε τα κολαρακια αβαδιστα.

τελικα ειναι ωραιο να ειμαι n00b (και να μην παιζω στο ιδιο squad με παικταραδες... :p)

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι ωραιο να ειμαι n00b (και να μην παιζω στο ιδιο squad με παικταραδες... :p)

Αυτο εχω καταλαβει και εγω...

Δεν αξιζει να εισαι καλος... μπλεκεις σε περιπετειες...

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι το εξης:

Θα τον μπαναρουμε τελικα τον Πονοκεφαλο21 απο τον BAZO ή οχι; :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο τους παρακάτω δεν banάρω στον BaZo. Για τους υπόλοιπους, ότι λέει το ΡΒ :p

zpaf

zampONakiaskiou

wolves

Lazy Dog

Nephiλiμ

AKISSS

H4ckerman

YDinopoulos

fortenick

apostolis159

AnimaTronic

Grisos

gousias1979

benetton

Angel_f

Wizard!

papatsonis

tisp1983

sfirculitu

basilise

ViRuS_GR

Link to comment
Share on other sites

Άμα πέσει φακελάκι δηλαδή κάνουμε τα στραβά μάτια ε?:p

btw [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Έχετε streaming game admin profile στο pbbans?

Θα είχε ενδιαφέρον να δούμε τι παίζει με αυτές τις ip,20 από τις 143 που έχω περάσει είναι πολλές.

Έγινε επεξεργασία από MasterCommander
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παίδες, μια που έχω χάσει άπειρα επεισόδια, για να παίξω κι εγώ το καημένο σε κάποιο BF3 server, δεν χρειάζομαι κάτι άλλο εκτός από το original BF3 game, έτσι;

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω παίδες, μια που έχω χάσει άπειρα επεισόδια, για να παίξω κι εγώ το καημένο σε κάποιο BF3 server, δεν χρειάζομαι κάτι άλλο εκτός από το original BF3 game, έτσι;

Για να παίξεις σε οποιονδήποτε server, δε χρειάζεσαι κάτι άλλο.

Για να παίξεις στον BaZo, χρειάζεσαι skill και μάτια στην πλάτη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω υπόψιν μου τον bazoserver, αλλά λέω να γίνω πρώτα ρεζίλι κάπου αλλού και μετά βλέπουμε :p

Btw, το BF3 premium, διάβασα στο zavvi.com πως έχει μόνο τον κωδικό για να κατεβάσεις το expansion. Τι παίζει με αυτό;

EDIT: άκυρο, πολύ spam έριξα, θα το ψάξω όταν πάω σπίτι.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.