Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

To aim sight του ειναι παραξενο (εχει κανει aim με το holo αφου φαινεται το dot του αλλα φαινεται το κοντακι) :p

μια ερωτηση: το M1014 ειναι shotgun ή οχι; στο battlelog λεει οτι ειναι shotgun

εχω κανει την τελευταια εβδομαδα 50 kills με αυτο, και ομως στο assignment Wrench Wielder του premium μου δειχνει μηδεν

25 kills with shotguns.....0 / 25

ποτς γενεν αυτο; :p

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει την τελευταια εβδομαδα 50 kills με αυτο, και ομως στο assignment Wrench Wielder του premium μου δειχνει μηδεν

25 kills with shotguns.....0 / 25

ποτς γενεν αυτο; :p

:S Πρέπει να κάνεις τα kill σαν engineer.

Ετσι γκενεν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος το βρει κερδιζει trial 3 ημερων με το account και το cheat του headcrap21
m416 με 46 round magazine?

εσυ head γιατι απαντας; οι δωροθετες απογορευεται να συμμετεχουν στους διαγωνισμους! :p

@lab.gr περμαμπαναρε 125 dynamic IPs του κυριου απο πανω... :p

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] headcraB21 (καβουρας 21) και οχι headcraP 21 (σκατοκεφαλος 21)... LOLOLOLOL

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

07/07/2012 01:52 by Frostiken

This annoying thing keeps happening to me.

Every time I find an enemy he has like 8 friends with him.

Every time I go shoot a guy, I get shot from 4 different angles including from directly behind me.

Every time I'm with a friendly and find an enemy, my teammate either dies instantly or runs away.

Every time I kill a guy, and then get killed by his teammate, I see like 5 medics run over and start giving every handjobs and shit.

Every time I die, it turns out our whole team are Recons playing with shotguns and no revives come my way.

Every time I see a friendly, he's usually in the process of running straight past an enemy and ignoring him, who then ignores that guy and kills me instantly.

I still manage but god damn.

+ 1000

πεστα χρυσοστομε :suicide:

:p

Link to comment
Share on other sites

Και ενα αλλο που επισης συμβαινει πολυ συχνα:

Τρεχεις αμεριμνος και ολα ειναι ηρεμα και ωραια. Βλεπεις καποιον που δεν εχει παρει πρεφα τιποτα. Τη στιγμη που θα πατησεις το δεξι κλικ για να ριξεις, θα γινει κατι απο τα παρακατω:

- Θα σκασει χειροβομβιδα (της ομαδας σου ή απο αντιπαλο) κοντα σου και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

- Θα σκασει C4 (της ομαδας σου ή απο αντιπαλο) κοντα σου και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

- Θα αρχισει να σε βαραει ελικοπτερο ή αεροπλανο και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

- Θα αρχισει να σε βαραει tank και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

- Θα πεσει κομητης κοντα σου και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

- Θα πεσει κεραυνος κοντα σου και η οθονη θα ¨κουνηθει¨.

Και επειδη η οθονη θα ¨κουνηθει¨, δε θα μπορεσεις να τον φας και ο τυπακος θα γυρισει και θα σε φαει. Και στην killcam θα δεις οτι ειναι 2 level και απλα καθεται ακινητος, ψαχνοντας να βρει ποιο κουμπι παταει για να περπατησει...

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Στο ΒΑΖΟ φορτωσα το καναλι TDM για populate.

GOGOGOGO

Οι αλλαγες στα settings / rotation του bazo ειναι πιο πολλες και απτις κωλοτουμπες που εχει κανει ο Σαμαρας απτο '93 μεχρι σημερα, ελπιζω να επιτρεπει refund το gameservers.com, ή εστω αλλαγη με 12μηνη στο BC2 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγες στα settings / rotation του bazo ειναι πιο πολλες και απτις κωλοτουμπες που εχει κανει ο Σαμαρας απτο '93 μεχρι σημερα, ελπιζω να επιτρεπει refund το gameservers.com, ή εστω αλλαγη με 12μηνη στο BC2 :hehe:

Θα σου επιστρεψω τα χρηματα σου πισω.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται όλο και πιο γλυκιά η ιδέα του "Τέλος το BF3" μέρα με τη μέρα.

Το τελευταίο καιρό κολλήματα και μεγάλο πρόβλημα με το hit registering, με διακυμάνσεις.

Χθες και σήμερα δε με αφήνει να μπω σε servers λόγω connection time out, no response from server, no reply from server και άλλες π@πaριες. Cheaters εντωμεταξύ παντού, ping στα ύψη, δεν ευχαριστιέσαι παιχνίδι όπως θα έπρεπε.

Θα δώσω το λογαριασμό να μπαίνει κανας φίλος, δεν έχω και πολύ χρόνο δυστυχώς ή θα το χω για καμμιά ξεπέτα, άλλαξα και nick και άντε γεια.

Σκέφτομαι να περάσω το bc2, αν και μερικά strategy defense που παίζω στο tablet αρχίζουν και μου καλοαρέσουν (:OT:έχετε κάποιο καλό να προτείνετε όπως το medieval defence σε android; )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.