Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αναμενουμε σημερα trailer για το Armored Kill...

MP1st – Incoming Battlefield 3: Armored Kill Multiplayer Trailer, Snow Maps Hinted

Αντε να δουμε τι θα δουμε...

απο twitter

trailer going out tomorrow 6 AM PST featuring largest map in Battlefield history.

Bring warm jacket & boots...

D5Tvv.jpg

:hehe::hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Διέκρινε κανένας αν οι ομάδες έχουνε πλέον πάνω από 2 choppers & jets ? κλπ ( I sure hope so )

Από το βίντεο τουλάχιστον δεν φαίνεται κάτι τέτοιο δυστυχώς...

Η αλήθεια βέβαια είναι πως αν έχει 2 attack helicopters δεν θα είναι και πολύ δίκαιο αφού αν συντονιστούν 4 άτομα μπορούν με συνοπτικές διαδικασίες να εξολοθρεύσουν οποιοδήποτε tank, jet ...

Επίσης πάνω από 2 jet δεν θα είναι δίκαιο για τα ελικόπτερα μετά...

Επίσης μπορεί να μιλάμε για την μεγαλύτερη πίστα μέχρι στιγμής αλλά αν βάλουνε 2 att helicopters και 3 jet θα είναι πιο στρίμωγμα στον αέρα από τις πίστες όπως είναι τώρα...

Τέλος άσχετο αλλά γιατί δεν παίζεται στον bazo κανένα air map και κανα conquest να μπούμε και εμείς οι ιπτάμενοι λιγάκι?

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν σημερα στον Bazo.Γιωργο δεν πειραζει αγορι μου,θα σε μαθω να παιζεις καποια στιγμη :p

Καλα ηταν, αν και επαιζε πολυ νεκρα χτες γενικως και δεν ειχαμε πολυ κοσμο...

(τωρα ειναι ωρα που θα μπει ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] και θα αρχισει να λεει οτι δεν μπηκε αυτος απο νωρις για populate και bla, bla...χαχαχα...!!!)

Με τι username παιζεις εσυ και δεν σε θυμαμαι;

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειναι ωρα που θα μπει ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] και θα αρχισει να λεει οτι δεν μπηκε αυτος απο νωρις για populate και bla, bla...χαχαχα...!!!

Έλα, πες την αλήθεια: Με το που μπήκα μαζεύτηκαν και με το που έφυγα, άδειασε :p

Έχω μέλι, τι να κάνω; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ο ηρακλης που ειναι σαν c130 θα πεταει αυτοματα και θα εχει γκανερ ζωντανο; η μπορουμε να τον πιλοταρουμε; καλα αμα κανει και ριψεις αλεξιπτωτηστονε θα τον κοπαναμε στα πληκτρολογια. νταξει ειμαι προστυχος

τα μαχητικα θα γινουν ποτε βομβαρδιστικα;

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν σημερα στον Bazo.Γιωργο δεν πειραζει αγορι μου,θα σε μαθω να παιζεις καποια στιγμη :p

είναι αλήθεια ότι έπαιζες με sv98, ενώ εγώ με M1911 pistol only mode σε όλο το round και κατάφερες να κάνεις μόνο 5 kills παραπάνω στο round ??

όντως αυτό πρέπει να μου το μάθεις μικρέ μου τσιτεροκαμπερά!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.