Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

αφού το back to karkand περιέχεται στο premium, γιατί δεν είναι πιο φθηνό το 2ο

για όσους έχουν το 1ο:hmm:;;;

Γτ πολύ απλα δεν ενδιαφερει την DICE αν εχουμε παρει τα expansion.Το ειχαν δηλωσει αν θυμαμαι καλα πως δεν θα γινει μειωση καθολου για οσους εχουν το B2K

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

guys καλημέρα, μετά από πολύ καιρό είπα να μπω να δω τι παίζει, κατέβασα το update που έχει, και ενώ ανοίγει το παιχνίδι δείχνει μαύρο... ξέρει κανείς να μου πει? το παιχνίδι είναι ρώσικο

Link to comment
Share on other sites

αφού το back to karkand περιέχεται στο premium, γιατί δεν είναι πιο φθηνό το 2ο

για όσους έχουν το 1ο:hmm:;;;

BF3 premium discount - PetitionBuzz

γιαυτό είχε γίνει ντόρος..Τουλάχιστον έτρεξα όσο μπορούσα..

Αλλά όλα τα αμερικανάκια,και όλοι οι στενόμυαλοι λένε,που είναι το πρόβλημα..Αφού θα έβγαινε πιο ακριβό αν το έπαιρνες 1-1.ΑΡΑ η μεγάλη θεά ΕΑ, προνόησε επειδή αγαπάει το πορτοφόλι μας,να φτιάξει αυτό το πακετάκι premium που μας κάνει χάρη.. :boxed:

(η ινδία ήταν ωραίος προορισμός πάντως για πολλούς :innocent: )

Link to comment
Share on other sites

guys καλημέρα, μετά από πολύ καιρό είπα να μπω να δω τι παίζει, κατέβασα το update που έχει, και ενώ ανοίγει το παιχνίδι δείχνει μαύρο... ξέρει κανείς να μου πει? το παιχνίδι είναι ρώσικο

Πρεπει να κατεβασεις το νεο patch απο το σαιτ που πηρες key. Δεν θυμαμαι ποιο ακριβως...

Link to comment
Share on other sites

Δε βαρεθήκατε το γύρω-γύρω όλοι, μπαμ και πάρτον κάτω;

Προσωπικά το βαρέθηκα, αλλά λόγω περιόδου, είναι δύσκολο να γεμίσει ο server με CQ, αντίθετα με TDM είναι γεμάτος από το πρωί... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

έχω το παιχνίδι κάνα μήνα τώρα, αλλά συνήθως παίζω και χωρίς ήχο!

Γενικά έχω φάει πολύ μαχαίρωμα και έχω μάθει να κοιτάω πίσω. Πάντως, την μετάβαση την έκανα απο το Counter Strike οπότε τα έχω βρεί πολύυυυυ μπαστούνια!

Κάθε πότε μαζεύεστε στον Bazo να έρθει και το μπάζο;;;

το όνομα μου είναι geo_ori

Έγινε επεξεργασία από george-gp
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12695]george-gp[/MENTION]

Βασικά όσο παίζεις θα διαπιστώσεις ότι τα δύο games δεν εχουν καμία σχέση. Σε τίποτα. Δε θα κάτσω να αναλύσω τις διαφορές τους, αλλά ό,τι ήξερες και είχες συνηθίσει καλό είναι να το ξεχάσεις γτ θα έχεις θεματάκι. Καλώς όρισες και watch your six...ειδικά στο ΒΑΖΟ αν και οι μαχαιροβγάλτες διακοπάρουν ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12695]george-gp[/MENTION]

Βασικά όσο παίζεις θα διαπιστώσεις ότι τα δύο games δεν εχουν καμία σχέση. Σε τίποτα. Δε θα κάτσω να αναλύσω τις διαφορές τους, αλλά ό,τι ήξερες και είχες συνηθίσει καλό είναι να το ξεχάσεις γτ θα έχεις θεματάκι. Καλώς όρισες και watch your six...ειδικά στο ΒΑΖΟ αν και οι μαχαιροβγάλτες διακοπάρουν ακόμα :p

Εννοείτε καμία σχέση! Είναι δύσκολη η μετάβαση, πάντως μου αρέσει και προβλέπω τρελό κόλλημα.

αλλά αυτή η καταραμένη η six θέλει πολύ προσοχή :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Δε βαρεθήκατε το γύρω-γύρω όλοι, μπαμ και πάρτον κάτω; :p
Ποτε, ποτε ποτε ποτε οε οε :banging::innocent:

Τωρα γυρισα απο διημερακι και βλεπω οτι ο τιτλος στον Bazo επιασε τοπο...αμιιιιιιιιι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.