Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

δεν ξερω τι δουλεια και τι ζωη κανει ο mongol και δεν με ενδιαφερει κιολας...

ομως FYI:

Name MongolFPS

Country United States

Rank COLONEL SERVICE STAR 100 (145)

Score 40 852 200

Time 737:31:30

Name sc_wolves

Country Greece

Rank COLONEL SERVICE STAR 65 (110)

Score 16 583 000

Time 766:09:00

MongolFPS

Dogtags: 897

sc_wolves

Dogtags: 7566 :o

Προφανώς και παίζουν με διαφορετικό τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

MongolFPS

Dogtags: 897

sc_wolves

Dogtags: 7566 :o

Προφανώς και παίζουν με διαφορετικό τρόπο...

σιγουρα! το ποστ μου ομως προφανως εννοει οτι ο συγκεκριμενος παικτης ισως δεν εχει δουλεια, γκομενα και φιλους για να βγει για μπυρες, ομως δεν εχει περισσοτερο gameplay στο BF3 απο πολλους που εχουνε και αλλες δουλειες να κανουν εκτος απο το gaming

μου κανει εντυπωση οτι πολλοι απο αυτους τους "pubstars" ενω εχουνε παει πισω απο καποιον αντιπαλο και μπορουν να τον μαχαιρωσουνε, προτιμανε το σιγουρο kill απο τα dogtags...

ισως να μην θελουν να ρισκαρουν το objective και το να προλαβει ο αντιπαλος να σκοτωσει καποιον μεχρι να τον προλαβουνε στο κυνηγι και να τον μαχαιρωσουνε.

προσωπικα εχω δει πολλους παικτες να προλαβαινουνε να με σκοτωνουνε επειδη καποιος απο το team μου δεν τους εφαγε απο τα 30 μετρα αλλα τους κυνηγουσε 20" για να παρει τα dogtags

ειναι καλο γενικως που το game προσφερει τοσους πολλους τροπους gameplay.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα! το ποστ μου ομως προφανως εννοει οτι ο συγκεκριμενος παικτης ισως δεν εχει δουλεια, γκομενα και φιλους για να βγει για μπυρες, ομως δεν εχει περισσοτερο gameplay στο BF3 απο πολλους που εχουνε και αλλες δουλειες να κανουν εκτος απο το gaming

Καλά, κι αυτό δεν είναι απαραίτητο. Μπορεί να έχει παίξει άλλες 1000 ώρες σε unranked servers ;)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα! το ποστ μου ομως προφανως εννοει οτι ο συγκεκριμενος παικτης ισως δεν εχει δουλεια, γκομενα και φιλους για να βγει για μπυρες, ομως δεν εχει περισσοτερο gameplay στο BF3 απο πολλους που εχουνε και αλλες δουλειες να κανουν εκτος απο το gaming

Καλα γκομενα δεν εχει σιγουρα... στο υπογραφω.

Δεν ειναι τυχαιο οτι τον λενε mongol...

Καλά, κι αυτό δεν είναι απαραίτητο. Μπορεί να έχει παίξει άλλες 1000 ώρες σε unranked servers ;)

Και αλλες 1000 με αλλα account...

Νομιζω και στο βιντεο σε καποια φαση φαινεται με αλλο ονομα, εκτος και αν ειχε κανει απλα αλλαγη ονοματος στο ιδιο account.

Αλλα ολοι αυτοι οι pro εχουν κανα 2 account για τις δοκιμες τους και για να μην τραβανε την προσοχη οταν μπαινουν καπου...

μου κανει εντυπωση οτι πολλοι απο αυτους τους "pubstars" ενω εχουνε παει πισω απο καποιον αντιπαλο και μπορουν να τον μαχαιρωσουνε, προτιμανε το σιγουρο kill απο τα dogtags...

Δεν υπαρχει πιο σιγουρο kill απο το σφαξιμο σου λεω...:banging:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Υπαρχει περιπτωση να δουμε conquest στον BAZO τον Σεπτεμβριο ή τα Σ/Κ? . Πολυ DM...

Υπομονή κάνουμε όλοι... Μόλις βγει το Armoured Kill, θα φιμώσουμε τον έναν admin που παίζει μόνο TDM και θα βάλουμε όλες τις καινούριες πίστες CQ large για ένα μήνα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παλικάρι να κάτσει να πάρω ένα μαμημένο EOD Bot kill ?

1 ώρα το παλεύω, πάω να φάω έναν με ένα tank και βγαίνει τελευταία στιγμή και τρέχει σε κάτι λόφους :( :mamba:

Edit: Nevermind, tank is dead :D

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Νταξει οι τύποι είναι τραγικοί! Μου βάζει για Bonus Content Drop πραγματα που μπορώ να βρώ στο Internet. Τι στο ο|ο να τα κάνω τα art works? Τους είπε κανείς ότι θέλουμε να ντύσουμε το desktop με μλκες? Και premium Armored Kill Gameplay. Αφου βρε μλκα μετά απο λίγες μέρες θα το παίζω ο ίδιος το ΑΚ τι μου το δείνεις το Gameplay να σου πω και ευχαριστώ για το heads up. Αλλά ευρω-πέοι είναι τι περιμένεις.:fist:

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Tο εχω κανει πολλες φορες, αλλα τωρα που το σκεφτομαι το δοκιμαζω απο το pc στη δουλεια. Μαλλον κατι θα ειναι κομμενο. Ευχαριστω παντως

Αν είναι κομμένο, λογικά δε θα βλέπεις ούτε τις υπογραφές μας εδώ, γιατί κι αυτές από εκεί τις τραβάει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι κομμένο, λογικά δε θα βλέπεις ούτε τις υπογραφές μας εδώ, γιατί κι αυτές από εκεί τις τραβάει.

Τις βλεπω κανονικα. Μπορει να ειναι κομμενο κανα σκριπτακι ή κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.