Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αργεί και το End Game για να διορθώσουνε τις βλακείες τους.

Ενδιάμεσα patch έχουμε να δούμε πολύ καιρό.

2 minor εχουν βγει ολα κι ολα αν θυμαμαι καλα.

τρελο rage βλεπω για το Μ16 . :o

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s-gFES3IIHM]Armored Kill Battlefield 3: RUSH Alborz Mountains - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρε μη χαλιέστε για τις αλλαγές. Το ΜΑΧΑΙΡΙ δεν άλλαξε!!!!!!!!!!

Έφτιαξαν τα animations και το "cooldown" ? ( λες και το μαχαίρι είναι κολλητήρι και θέλει χρόνο να ζεσταθεί μετά από "βαριά" χρήση :p )

Link to comment
Share on other sites

Εξω απο το χορο, καλα χορευεις.

Επειδη δεν πετας καμεις και χουμορ αλλα αν πχ εκαναν το Scar-H να κανει 15 max damage -λεμε τωρα- να δεις μετα

λουκουμακι nerdrage

Υπαρχει ομως μια διαφορα, εγω δεν εχω 500 ωρες στο game ουτε θα κατσω μεσα σε διαστημα 6 ωρων να κανω 4 ποστ απανωτα στα οποια να γκρινιαζω συνεχως για το ιδιο πραμα λες και μου φαγανε το μπιφτεκι ©

2ον συγκρινεις ανομοια πραγματα, ποσοι γκρινιαξαν ζητωντας nerf στο scar που ανεφερες για παραδειγμα ( εδω εχω ακουσει ενα σωρο ατομα να το βαφτιζουν "αχρηστο" , το χρησιμοποιουσα και πριν επανελθει το damage mind you ) και ποσοι για το καταραμενο τσοπερ που εχει 2 flares καβατζα - κατεβαινει απτα 40 μετρα υψομετρο στα 30 και ξαφνικα καθεσαι να το κοιτας σαν ηλιθιος με το IGLA παρακαλωντας το να παρει υψος απο μονο του - εκτιθεται ο κακομοιρος ο recon για να στο "δωσει" με το soflam και σπαει το lock με τα flares (γινεται ακομα αυτο ? ) - κανει πλεον και αυξημενο damage

Το οτι δεν πεταω δεν σημαινει πως δεν πρεπει να εχω αποψη για το balance, ffs.

Link to comment
Share on other sites

Πέραν από το ότι το IGLA/κλπ έπρεπε να το lockάρουν και στα χαμηλά, το chopper μια χαρά ήτανε, και τα 2 flares πάλι μπαρμ******λα κάνανε αν υπήρχε 1 soflam + 1-2 engineers ή 1 engineer & 1 3-person tank with guided shell.

Αν βάλεις και τα jet στο mix δένει το γλυκό.

Γενικά, αν δεν υπάρχει κάλυψη από την ομάδα σου ( Mobile AA, Stationary AA & τυπάδες να βαράνε τους soflamάδες και IGLA-δες ) δεν είχες ελπίδα αν η άλλη ομάδα ήταν έστω average players.

Αν δε, είναι καλοί, πέταγες 30s και πάπαλα.

Link to comment
Share on other sites

γτ συνεχίζουν και παίζουν shooters σε κονσόλες. :hmm:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=V3RVWA7uLmw]Παπανδρέου-Λεφτά υπάρχουν - YouTube[/ame]

Την τοστιερα της microsoft εδω και 3 χρονια την βρισκεις ανετα σε τιμη =<200 ευρω και τρεχει 59850948543 παιχνιδια στα 30fps ( με περιστασιακα slowdown , bilinear filtering και rendering σε αναλυσεις sub HD - εχει καλο scaler ομως :p ) παρολο που εχει hardware του 2005, ποσα παιχνιδια μπορει να παιξει καποιος αξιοπρεπως σημερα αν ειχε δωσει λευτα για το PC πριν 5 χρονια ή ακομα και 4 χρονια ? ( ρητορικη η ερωτηση, δεν χρειαζεται να απαντησεις :p )

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, αν δεν υπάρχει κάλυψη από την ομάδα σου ( Mobile AA, Stationary AA & τυπάδες να βαράνε τους soflamάδες και IGLA-δες ) δεν είχες ελπίδα...

Νομίζω αυτό είναι και το σκεπτικό του ομαδικού παιχνιδιού.

Επίσης ρε Bill, τις προάλλες λέγαμε για πραγματικές καταστάσεις... Ξέρεις πόσο εύκολα πέφτουν τα ελικόπτερα με stinger; Ειδικά αν σου έρθουν δύο μαζεμένοι, είναι απίθανο να μην πέσεις. Για να μη μιλήσω για το laser lock που απλά δεν υπάρχει αντίμετρο πέραν του να κρυφτείς πίσω από λόφο ή κάποιος sniper να φάει αυτόν που "βάφει".

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ τη friend list στο battlelog την αφηνουμε ως εχει και θα επανελθει απο μονη της; η στελνουμε παλι request σε αυτους που χασαμε;

(να ξερω να μην σας τα πρηζω με request)

Θα γινει.

Dont worry.

Καλα παντα τελευταιοι και καταιδρωμενοι ειμασταν σε καθε patch...

Ρε δεν τους στελνετε γενικως λεω εγω...!!! :mad:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ τη friend list στο battlelog την αφηνουμε ως εχει και θα επανελθει απο μονη της; η στελνουμε παλι request σε αυτους που χασαμε;

(να ξερω να μην σας τα πρηζω με request)

Εμένα δεν έχασε τίποτα, απλά πρόσθεσε και κάποιους που δεν είχα που βρήκε στο Origin

Κάνοντας κλικ στο hooah... :hang2:

attachment.php?attachmentid=52105&stc=1&d=1346777390

Edit: Και να ήταν μόνο αυτό... :suicide2:

attachment.php?attachmentid=52104&stc=1&d=1346777245

post-173-1416076556,1924_thumb.png

post-173-1416076556,2453_thumb.png

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα πριν λίγο το premium και παρατηρώ το εξής:

Στο profile του κάθε παίχτη έχει κάτι εικονιδιάκια που αναφέρουν τι κατέχει ο παίχτης

(P, CQ, B2K)

Σε μένα δείχνει και το AK, ενώ στους υπόλοιπους όχι. Flashia του battlelog; Μήπως είμαι γαμ@τος; Μήπως έχω ξάδερφο τον Γ@μάιδερman;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.