Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

καλημέρα, εγώ το παρατήρησα στον bazo χτες.

Κατά τις 6 το απόγευμα ήμουν στο 140. Βραδάκι, πάλι ψιλογεμάτος ο Server ήμουν με 75. Hol εδώ.

Πάντως για άλλη μια φορά, τοίχο τοίχο πήγαινα χτες στο bazo. Tο γνωστό & θερμό καλωσόρισμα από LazyDog και Wolves δεν έλειψαν (είμαι geo_ori στο bf3). Πάντως ο μπάζος εμπνέει για μαχαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Στο bazo υπαρχει τοσο εθισμος με τα μαχαιρια αφου να φανταστεις μου εχει τυχει τουλαχιστον 3 φορες την τελευταια εβδομαδα, να προσπαθησω να παρω μαχαιρι, να γυρναει ο αλλος επειδη με ειδε ή δε ξερω γω (τυχαια), και αντι να αρχισει να με πυροβολει στη μαπα,

να προσπαθει να παρει μαχαιρι...εκει τρωει μια αναμεσα στα ματια τις περισσοτερες φορες...και dead, ενω θα μπορουσε να με εχει ξαπλωσει χαλαρα!

Δε μπορω να καταλαβω αυτη τη λογικη!

Το μαχαιρι ειναι secondary - silent weapon, το να εχεις τον αλλο τετ α τετ και να προσπαθεις να παρεις μαχαιρι...:wall:...αδυνατω να καταλαβω τη λογικη!

Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο που περιγράφεις συμβαίνει πολύ στα canals.

Επειδή τρέχουν όλοι γύρω-γύρω απο τα κοντέινερ, πολλές φορές είσαι με τον εχθρό πλάτη-πλάτη, εκεί λες γυρνάω τώρα και τον έφαγα. Στο bazo δεν συμβαίνει αυτό. Μέχρι να γυρίσεις σε έχει πιάσει ο άλλος, έχει πάρει dogtag και γειά χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το μαχαιρι ειναι secondary - silent weapon, το να εχεις τον αλλο τετ α τετ και να προσπαθεις να παρεις μαχαιρι...:wall:...αδυνατω να καταλαβω τη λογικη!

Μηπως κανεις λαθος και τα εχεις μπερδεψει;

τo μαχαιρι ειναι primary...

Link to comment
Share on other sites

Το μαχαιρι ειναι secondary - silent weapon, το να εχεις τον αλλο τετ α τετ και να προσπαθεις να παρεις μαχαιρι... ...αδυνατω να καταλαβω τη λογικη!

Άλλοι παίζουν για το k/d, άλλοι για το win/loose, άλλοι για τα nemecis, άλλοι για το μαχαίρι. Προσωπικά, αν δεν είχε μαχαίρι, μάλλον θα έπαιζα κάποιο άλλο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πιο εκνευριστικό με το μαχαίρι είναι να πηγαίνεις από πίσω έτοιμος για το σφάξιμο και ξαφνικά να γυρνάει και να σε θερίζει :hehe:

Και το τραγικότερο απ' όλα είναι να μη κάνει backstab να γυρνάει σε μαχαίρι στα χέρια, να του ρίχνεις μία (50%) να γυρνάει και μέχρι να κάνεις switch σε όπλο είτε να τον χτυπήσεις δεύτερο hit με το knife να σε θερίζει...

Link to comment
Share on other sites

Στο bazo υπαρχει τοσο εθισμος με τα μαχαιρια αφου να φανταστεις μου εχει τυχει τουλαχιστον 3 φορες την τελευταια εβδομαδα, να προσπαθησω να παρω μαχαιρι, να γυρναει ο αλλος επειδη με ειδε ή δε ξερω γω (τυχαια), και αντι να αρχισει να με πυροβολει στη μαπα,

να προσπαθει να παρει μαχαιρι...εκει τρωει μια αναμεσα στα ματια τις περισσοτερες φορες...και dead, ενω θα μπορουσε να με εχει ξαπλωσει χαλαρα!

Δε μπορω να καταλαβω αυτη τη λογικη!

Το μαχαιρι ειναι secondary - silent weapon, το να εχεις τον αλλο τετ α τετ και να προσπαθεις να παρεις μαχαιρι...:wall:...αδυνατω να καταλαβω τη λογικη!

Αφου σου την χώσουν ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ καμια 10αρια φορες, ελα να τα ξαναπουμε. Εσυ με οπλο, ο αλλος με το καθαριστήρι για τα φιρίκια και να σε φιρικώνει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ BATTLEFIELD 3!!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dHKzBxogZfo]BF3 One Year Anniversary: Evolution of the Game - YouTube[/ame]

Περασε ενας χρονος απο το launch!!

Και ναι συνεχιζει ακαθεκτο!

Πειτε τις σκεψεις σας....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.