Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τελικά δεν υπάρχει τρόπος να βρεις τους cheaters...

Sent from HTC Desire running ICS

orly.jpg

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php?PHPSESSID=a00541516d7179532884666651f7ff42&p=MarchyMagic

Το θεμα ειναι να μην σε βρουνε αυτοι πρωτα :p

Link to comment
Share on other sites

MarchyMagic

Reports - MarchyMagic - BF3 Stats

Reports - MarchyMagic - BF3 Stats

Metabans Status: Banned

Banned from Proteas 25 Dec, 2012 until 31 Dec, 2099

Expiration about 88 years, 31 Dec, 2099 23:59

Tα λεμε φιλος τον αλλον αιωνα....

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα πουλια και ευτυχισμενος ο νεος πασχας...:p:P:P

να πω!?καμμια καλη τιμονιερα για heli και jet??????Any suggestions????????

εχω βρει αυτο προς το παρων:http://www.public.gr/product/gaming/accessories/pc-controllers/joysticks/thrustmaster-t-flight-stick-usb/prod373781/#.UNry5DWJqTA

Έγινε επεξεργασία από fOuThErEpErGR
Link to comment
Share on other sites

καμμια καλη τιμονιερα για heli και jet??????Any suggestions????????

εχω βρει αυτο προς το παρων:Thrustmaster T - Flight Stick USB - Public.gr: υπολογιστές, τηλεφωνία, gaming, περιφερειακά, βιβλία & comics, μουσική & ταινίες

Για heli δεν χρειαζεται, δηλαδη δεν βελτιωνει τις επιδοσεις (το αντιθετο κανει αφου δεν εχει ακριβεια του mouse). Εκτος αν το θες απλα για εξομοιωση.

Για τα τζετ χρειαζεται, ειναι πολυ πιο ευκολο να κανεις ελιγμους. Βεβαια οταν μαθεις να πετας θα το γυρισεις σε mouse , αλαζοντας βεβαια τα keys, heavy breake κλπ:neo:

EDIT:

Για τζετ προτεινω Xbox360 controler Microsoft Xbox 360 Controller | Skroutz.gr

Έγινε επεξεργασία από xriantw
Link to comment
Share on other sites

Για heli δεν χρειαζεται, δηλαδη δεν βελτιωνει τις επιδοσεις (το αντιθετο κανει αφου δεν εχει ακριβεια του mouse). Εκτος αν το θες απλα για εξομοιωση.

Για τα τζετ χρειαζεται, ειναι πολυ πιο ευκολο να κανεις ελιγμους. Βεβαια οταν μαθεις να πετας θα το γυρισεις σε mouse , αλαζοντας βεβαια τα keys, heavy breake κλπ:neo:

απλα ψαχνω να βρω την καλυτερη επιλογη μεχρι να μαθω πιο πολυ το jet γτ το heli το εχω εξελιξει περισσοτερο....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22853]fOuThErEpErGR[/MENTION]

ρε fouthe, αυτο εχει λιγα κουμπια (μολις 2 thump και ενα trigger) πανω στον μοχλο.

αν βαλεις το ενα thumb για secondary weapon και το αλλο για (πχ) reload τοτε ολα τα αλλα bindings (heavy break, afterburner, change camera, countermeasures, change seat, exit vehicle, spoting) ειναι 7 buttons

η αριστερη πλευρα αυτου του joystick εχει 6 (και κατα την αποψη μου σε κακη θεση) οποτε ΙΣΩΣ χρειαστει να χρησιμοποιησεις και τα κουμπια που εχει αριστερα, πραγμα που μαλλον δεν βολευει...

εγω θα σου προτεινα αυτο: Logitech Extreme 3D Pro (PC) | Skroutz.gr

εχει στο stick: trigger + 5 thumb buttons

το ενα ειναι ιδανικο για secondary weapon και τα 4 στην κορυφη γυρω απο το POV μπορουν να χρησιμοποιηθουν για reload, heavy break, afterburner, countermeasures

βαζεις αν θες στην βαση τα exit, spoting, change seat και εισαι αρχων των αιθερων :p

Link to comment
Share on other sites

@ fOuThErEpErGR

Ps3/xbox360 controller εχεις δοκιμασει;

Στα jet το ps3 controller με εχει βολεψει αφανταστα.

Sent from Optimus L5 using Tapatalk.

κοιτα λογικα εχεις δικιο για το χειριστηρια απο ps και τα συναφη αλλα ξερεις πως ειναι και το prestige.....

εξαλλου ας κανω ενα δωρακι λογο ημερων στον εαυτο μου....ασε που δεν μου καθεται και πολυ ωραιο το χειριστηριο στο pc....!

thanks anyway....

Wi-Fi:το πιο πιθανο ειναι να τα σκασω για αυτο:Logitech Flight System G940 - Public.gr: υπολογιστές, τηλεφωνία, gaming, περιφερειακά, βιβλία & comics, μουσική & ταινίες

ακριβο μεν αλλα μπας και βρω κατι πιο οικονομικο.....γυρω στα 150-200 maximum...!αν και αυτο που εστειλες φαινεται ενδιαφερον...!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, αν θες ξεχωριστο throttle, υπαρχουνε και φτηνες και ακριβες λυσεις:

φτηνη: Thrustmaster T-Flight Hotas X | Skroutz.gr

ακριβη: Mad Catz X52 Flight Control System (PC) | Skroutz.gr

και υπαρχουν ακομα ακριβοτερα

τωρα αν θες yoke η με πεταλια σαν αυτο που μου εδειξες, ΙΜΟ ειναι overkill για το BF3και για τα περισσοτερα arcades (ουσιαστικα δεν θα τα χρησιμοποιεις καν τα pedals), αυτα ειναι για σοβαρα flight sims και μαλιστα για πολυ αφοσιωμενους και οχι για "παιχνιδια"...:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

H καλυτερη επιλογη κοστους-διαστασεων απο αλλα logitech (η βαση ειναι μικροτερη)

1 χρονο βαριας χρησης "πανω-κατω πανω-κατω" :p και ειναι σαν καινουργιο.

Απλα εχει τελειωσει αν το βρης απο αλλου εχει καλος.

Χειριστήριο joystick Logitech Attack 3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.