Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τι ειναι αυτο για εξηγα :cool:

*S2

Πρόσεχε να μαθαίνεις :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=v9CI2u8aJqU]Battlefield 3: How to rank up fast - Nemesis Boosting - YouTube[/ame]

Αλλά κοίτα και εδώ.......

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-3/Account-Reseted/td-p/8238/page/3

Για τσεκάρισε λίγο τα στατιστικά από τα καλόπαιδα στο βίντεο να δείς.............:suicide:

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε να μαθαίνεις :p

Αλλά κοίτα και εδώ.......

Account Reseted - Page 3 - Answer HQ

Για τσεκάρισε λίγο τα στατιστικά από τα καλόπαιδα στο βίντεο να δείς.............:suicide:

Ήθελα να ήξερα όλοι αυτοί οι μπαγλαμάδες που κλέβουν με οποιοδήποτε τρόπο και τους τσακώνουν γιατί μετά κλαίγονται... Πες ρε π[MENTION=3015]@ΣΤ[/MENTION]ι έκλεψα και τελείωσε.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, χθες αποφάσισα να ξαναβάλω να παίξω bf3, κάνω τα update που χρειαζόταν και πάω να μπω σε παιχνίδι, ενώ κάνει loading παγώνει στιγμιαία και μου βγάζει αυτό το μνμ που θα δείτε παρακάτω

capture1gia.jpg

να επισημάνω ότι είχα και τους 13,1 και πάλι έκαναν το ίδιο.. το πρόβλημα αυτό το κάνει μόνο στο bf3

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, χθες αποφάσισα να ξαναβάλω να παίξω bf3, κάνω τα update που χρειαζόταν και πάω να μπω σε παιχνίδι, ενώ κάνει loading παγώνει στιγμιαία και μου βγάζει αυτό το μνμ που θα δείτε παρακάτω

capture1gia.jpg

να επισημάνω ότι είχα και τους 13,1 και πάλι έκαναν το ίδιο.. το πρόβλημα αυτό το κάνει μόνο στο bf3

Aπενεργοποιήσε το c/f δοκίμασε...

Link to comment
Share on other sites

One shot κ όχι headshot ενω ήμουν πίσω απο κοντέινερ απο γνωστό μέλος εδώ με g3.

Οι παπαριες του game αρχισαν να μου χαλάνε την διάθεση κ να υποπτευομαι καταστάσεις.

Τέλος γιατί απο διασκέδαση κατάντησε αηδία.

*Nexus*

Link to comment
Share on other sites

One shot κ όχι headshot ενω ήμουν πίσω απο κοντέινερ απο γνωστό μέλος εδώ με g3.

Οι παπαριες του game αρχισαν να μου χαλάνε την διάθεση κ να υποπτευομαι καταστάσεις.

Τέλος γιατί απο διασκέδαση κατάντησε αηδία.

*Nexus*

post-12695-1416077031,9047_thumb.jpg

Θα έτυχε ρε συ, μπορεί να είχες γίνει σποτ και να έφαγες και από άλλον 1-2 χωρίς να το κατάλαβεις.

Έγινε επεξεργασία από george-gp
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς παίζουν τόσα cheats και hacks στο παιχνίδι και χαλάνε όλο το κλίμα :angry:

Απο διασκέδαση γίνεται εκνευρισμός. Αίσχος όλοι οι αρκουδέηδες! Προδοσία!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω πεθάνει ουκ ολίγες φορές ενώ ήμουν καθάρα πίσω από τοίχους κτλ...

Για αυτό φταίει μάλλον το Ping, είχα διαβάσει κάποιους να λένε και για Bug.

πχ. Σε βαράνε, τρέχεις να κρυφτείς πίσω απο Κοντεινερ και ενώ έχεις κρυφτεί, συνεχίζεις να παίρνεις damage μέχρι που ψοφάς. Μετά η Kill Cam σε δείχνει κανονικά πίσω απ΄το Κοντεινερ....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] άμα ήσουν καλλημένος (όλη την ώρα πίσω από τοίχο ή οτιδίποτε και σε έφαγε) Μπορεί να έχει και Wallhack αλλά λίγο δύσκολο..

Τώρα άμα έτρεχες να καλυφθείς πίσω από έναν τοιχο την ώρα που σε βαράγανε και αφού ήσουν από πισω σε έφαγε.. Λέγετε LAG

Και άμα ήσουν Aftermath maps εκεί πέρα δεν έχει από πίσω όλο και από κάπου σε βαράνε..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άλλο να φαίνεσαι και να κρυφτείς και να φας σφαίρα λόγο latency είτε hit registration και άλλο απο spawn να βγαίνεις και να σε τρώει 1shot (και όχι headshot ξαναλέω) και να είσαι πίσω απο crate χωρίς να έχεις εμφανιστεί πουθενά αφού πριν 1 sec είχα κάνει spawn.

Λίγο απίθανο να σε έχουν κάνει spot με το που spawnareis και να μην είναι κανείς roof.

Δε θα το αναλύσω περισσότερο γιατί θέλω να πιστεύω οτι δεν είναι cheat αλλά ******* του παιχνιδιού.

Και αντί να σπάσω το pc καλύτερα delete και γεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άλλο να φαίνεσαι και να κρυφτείς και να φας σφαίρα λόγο latency είτε hit registration και άλλο απο spawn να βγαίνεις και να σε τρώει 1shot (και όχι headshot ξαναλέω) και να είσαι πίσω απο crate χωρίς να έχεις εμφανιστεί πουθενά αφού πριν 1 sec είχα κάνει spawn.

Λίγο απίθανο να σε έχουν κάνει spot με το που spawnareis και να μην είναι κανείς roof.

Δε θα το αναλύσω περισσότερο γιατί θέλω να πιστεύω οτι δεν είναι cheat αλλά ******* του παιχνιδιού.

Και αντί να σπάσω το pc καλύτερα delete και γεια σας.

Πιστεύω, ότι χτες απλά δε σου κάτσε το Game, συμβαίνει. :computer:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.