Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

φιλε, ενα δις ειναι 1000 μυρια

ας πουμε οτι η ΕΑ (που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks) εχει 500.000 χακερς σε ολα τα παιχνιδια της που πληρωνουν απο 10 ευρα τον μηνα. μας κανει 60 μυρια τον χρονο και για να βγαλει ΔΙΣ πρεπει να εχει αυτους τους χακερς να πληρωνουνε καθε μηνα επι 16.5 χρονια.

και επειδη στο τελευταιο ποστ σου αναφερεσαι και στο CoD, μαλλον αναιρεις το "η ΕΑ βγαζει δις" και εννοεις "ΟΛΗ η βιομηχανια βγαζει δις απο τα χακς".

πραγμα για το οποιο επισης αμφιβαλλω αφου ακομα και ο wizard να ημουνα, που λεει ο λογος, δεν θα πιστευα οτι επι 16.5 χρονια συνεχως υπαρχουνε στο online gaming 500.000 ατομα που πληρωνουνε για να (με) κλεβουνε :p

αν εισαι οπαδος της δραχμης ή αλλου νομισματος (πχ παλιας ιταλικης λιρετας) το παραπανω δεν ισχυει και ο ισχυρισμος σου ΙΣΩΣ εχει καποια βαση καπου.

αν παλι δεν με πιστευεις και επειδη ισως τα δαχτυλα δεν σου φτανουνε για να μετρησεις, μετρα με το calculator των win 7 και θα δεις και μονος σου τι χρειαζεται για να βγαλει καποιος ή καποιοι 1 δις (ευρω η δολλαρια) απο τα hacks...:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

φιλε, ενα δις ειναι 1000 μυρια

ας πουμε οτι η ΕΑ (που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks) εχει 500.000 χακερς σε ολα τα παιχνιδια της που πληρωνουν απο 10 ευρα τον μηνα. μας κανει 60 μυρια τον χρονο και για να βγαλει ΔΙΣ πρεπει να εχει αυτους τους χακερς να πληρωνουνε καθε μηνα επι 16.5 χρονια.

και επειδη στο τελευταιο ποστ σου αναφερεσαι και στο CoD, μαλλον αναιρεις το "η ΕΑ βγαζει δις" και εννοεις "ΟΛΗ η βιομηχανια βγαζει δις απο τα χακς".

πραγμα για το οποιο επισης αμφιβαλλω αφου ακομα και ο wizard να ημουνα, που λεει ο λογος, δεν θα πιστευα οτι επι 16.5 χρονια συνεχως υπαρχουνε στο online gaming 500.000 ατομα που πληρωνουνε για να (με) κλεβουνε

αν εισαι οπαδος της δραχμης ή αλλου νομισματος (πχ παλιας ιταλικης λιρετας) το παραπανω δεν ισχυει.

αν παλι δεν με πιστευεις και επειδη ισως τα δαχτυλα δεν σου φτανουνε για να μετρησεις, μετρα με το calculator των win 7 και θα δεις και μονος σου τι χρειαζεται για να βγαλει καποιος ή καποιοι 1 δις (ευρω η δολλαρια) απο τα hacks...

Σε ποιό κείμενο απαντάς; Γιατί αυτά που αναφέρεις, δεν τα έγραψε κανείς παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχεις την εντύπωση ότι σε pb servers δεν χρειάζεσαι τσίγκινο σωβρακάκι ;;;;; Δυστυχώς οι hackers είναι σαν τους επαγγελματίες κλέφτες βρίσκονται πάντα ένα βήμα μπροστά από τους μπάτσους (Ε.Α. ,punkbuster).

Μου θυμίζει η κατάσταση αυτή πάντως το παλιό σύνθημα " Οι μπ@τσοι (Ε.Α.) πουλάνε τα ν@ρκωτικ@ (hacks) . Βλέπεις δίπλα στην οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks. Μιλάμε για πολλά δις... ΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ ;;;;;;;;; ;)

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

νιαου :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

νιαου

Άμα θέλεις να παίξεις με τις λέξεις, έχει εκπομπές στον ΑΝΤ1 που δίνουν και λεφτά.

Λέει: Εσύ πιστεύεις ότι η ΕΑ και όλες οι μεγάλες εταιρείες με το budget των δις ευρώ

Λες: ας πουμε οτι η ΕΑ (που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks)

Λέει: BF, MOH, COD Hacks ή ότι άλλο game θες

Λες: ας πουμε οτι η ΕΑ εχει 500.000 χακερς σε ολα τα παιχνιδια της

Λέει: Πολλαπλασίασε τα αυτά με τις χιλιάδες τέτοια sites και εκατοντάδες games και πες μου πόσα μας κάνουν.

Λες: που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks

Λέει: Βλέπεις δίπλα στην οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks. Μιλάμε για πολλά δις

Που ακριβώς λέει ότι τα δις προέρχονται από τα "Hacks" ;

Link to comment
Share on other sites

Άμα θέλεις να παίξεις με τις λέξεις, έχει εκπομπές στον ΑΝΤ1 που δίνουν και λεφτά.

Λέει: Εσύ πιστεύεις ότι η ΕΑ και όλες οι μεγάλες εταιρείες με το budget των δις ευρώ

Λες: ας πουμε οτι η ΕΑ (που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks)

Λέει: BF, MOH, COD Hacks ή ότι άλλο game θες

Λες: ας πουμε οτι η ΕΑ εχει 500.000 χακερς σε ολα τα παιχνιδια της

Λέει: Πολλαπλασίασε τα αυτά με τις χιλιάδες τέτοια sites και εκατοντάδες games και πες μου πόσα μας κάνουν.

Λες: που λες οτι βγαζει δις απο τα hacks

Λέει: Βλέπεις δίπλα στην οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks. Μιλάμε για πολλά δις

Που ακριβώς λέει ότι τα δις προέρχονται από τα "Hacks" ;

αν εννοει οτι τα δις προερχονται συνολικα απο την βιομηχανια του gaming, τοτε παω πασο :p

αλλα αν oντως εννοει συνολικα την βιομηχανια του gaming (πωλησεις παιχνιδιων + πωλησεις hacks) τοτε δεν θα με εβαζε να ψαξω ποσα χιλιαδες hackin sites υπαρχουν και ποσοι χρηστες τους πληρωνουν. το οτι το gaming γενικως ειναι υποθεση δις δεν χρειαζεται τετοιες μετρησεις για να αποδειχτει

φυσικα διαφωνω ριζικα με το οτι οι εταιριες του gaming κρυβονται πισω απο τα hack sites και ακομα περισσοτερο οτι το κανουνε επειδη αυτες παιρνουνε τα λεφτα (απο τα hacks)

τωρα στο ερωτημα γιατι δεν θωρακιζουνε τα παιχνιδια τους η απαντηση (μου) ειναι ειτε γιατι δεν μπορουν ειτε επειδη μπορουν αλλα το κοστος θωρακισης υπερβαινει κατα πολυ την χασουρα απο το hacking οποτε δεν τους συμφερει.

κατι δηλαδη σαν τις τραπεζες: ειτε δεν μπορουν ειτε κοστιζει πολυ να θωρακισουνε τα μαγαζια τους απεναντι στους κλεφτες, αυτο ομως απεχει πολυ απο το να σκεφτω οτι βαζουν δικους τους να τις κλεβουνε δινοντας τους μαλιστα και τα σχεδια και τα εργαλεια για να παρουν τα κλοπιμαια (πραγμα το οποιο περιπου ισχυριζεται ο φιλος...)

τελος :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

...τοτε δεν θα με εβαζε να ψαξω...

Δε σε έβαλε κανείς, μάλλον κατάλαβες λάθος :)

τωρα στο ερωτημα γιατι δεν θωρακιζουνε τα παιχνιδια τους η απαντηση (μου) ειναι ειτε γιατι δεν μπορουν ειτε επειδη μπορουν αλλα το κοστος θωρακισης υπερβαινει κατα πολυ την χασουρα απο το hacking οποτε δεν τους συμφερει.

Πολύ σωστά και νομίζω το έχω γράψει και παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION]

Καθαρά κέρδη μόνο για την Ε.Α. για το έτος 2012 1,4 ΔΙΣ $

Electronic Arts Reports Q2 FY13 Financial Results

Q2 Non-GAAP Net Revenue and EPS Beat Consensus

Trailing Twelve Month Non-GAAP Digital Net Revenue a Record $1.4 Billion

FIFA 13 Sold Through 7.4 Million Units in Its First Four Weeks

Battlefield 3 Premium Has Sold Over 2 Million Subscriptions

The Simpsons: Tapped Out Top Grossing iOS Game in October

Need For Speed Most Wanted Launches with Strong Reviews

Electronic Arts Inc. - Earnings Releases

:shutup:

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OIk-L_yxJ28]Γιάννης Ντουνιάς - Ο Ταρζάν - YouTube[/ame]

:p

Μου ηρθε η ορεξη για νυχτερινο galaxy drop στο Amerish με ολοκληρο το platoon (48 ατομα)

ΑΚΟΥΣ DICE ?

btw δεν ηξερα οτι ειχε ανεμομυλους η firestorm :p

Link to comment
Share on other sites

:p

Μου ηρθε η ορεξη για νυχτερινο galaxy drop στο Amerish με ολοκληρο το platoon (48 ατομα)

ΑΚΟΥΣ DICE ?

σε ακουει η DICE (διαβαζει το lab.gr καθε μερα, οπως ξερεις)

αλλα ειναι κακια και δεν σου δινει σημασια.

Link to comment
Share on other sites

Συφιλιάστηκα βραδιάτικα με το κwλοπαίχνιδο. Το Gun Master πραγματικά αναδεικνύει όλα του τα προβλήματα.

Βλέπω βιντεάκια στο youtube από lvlcap και rivalxfactor και αναρωτιέμαι αν παίζουμε το ίδιο παιχνίδι. Για παράδειγμα :

Ποτέ δεν έχω δει αντίστοιχο να συμβαίνει σε αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω το θέμα είναι να μάθεις ένα όπλο μετά πάει τελείωσε..

Τώρα εγώ προσωπικά ποτε δεν είχα θέματα κυριως με LAG/PING τώρα αυτά στα βίντεο έχουν τύχει σε όλους αλλά και τα έχουμε κάνει έτσι.."?!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.