Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

2 πράγματα:

α) Τσέκαρε πάνω από τη τιμή τι expansions σου χρεώνει. Εμένα, ενώ παίζω κανονικά B2K και μου βγάζει μέσα στο battlelog οτι "You own this", στο store (web+origin client) μου βγάζει πως δεν το έχω και πάει να μου το ξαναχρεώσει.

β) Ε οκ, η μετατροπή $ σε € με 1 προς 1, δεν είναι δα και καμία έκπληξη. Αν μη τι άλλο μιλάμε για την EA, οπότε εμένα θα μου προκαλούσε έκπληξη αν το τιμολογούσαν σωστά...

Έγινε επεξεργασία από Andeus
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22875]xriantw[/MENTION]

Ναι βασικά ότι επίσημο online store και να κοιτάξεις, είτε είναι για περιφερειακό είτε για game, βλέπει από την ip σου απο ποια χώρα το βλέπεις και σου αλλάζει ανάλογα το νόμισμα. Εκτός αν παίξεις μέσω proxy όπως είχε γίνει με το φιάσκο της Ινδίας. Από τότε όμως βάλανε μυαλό. Προτιμήσαν λύση αλα ελληνικά και ακριβύναν το προϊόν στην Ινδια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ήδη μπεί αλλά σε περίπτωση που δεν έχει μπεί είναι η καλύτερη λύση νομίζω..

Αν θέλετε να παιζετε το BF3 χωρίς το Οrigin και τις γνωστές-συχνές μλκς του....

..Ακόμα και όταν το Origin είναι down όπως και είναι πολύ συχνά...

..χωρίς εκνευριστικές ειδοποιήσεις σύνδεσης-αποσύνδεσης και διαφημίσεων..

..χωρίς να χρειάζεται να κάνετε κάθε φορά login στο Origin..

..χωρίς cloud storage...

Για συντομότερη (πολύ συντομότερη..) έναρξη του παιχνιδιού..

Για να κερδίσετε πίσω τους χαμένους πόρους και την μνήμη που απορροφούσε το Origin..

Για όλους εσάς που αντιπαθείτε την Origin γενικά..

1.Κατεβάστε αυτό: awc.rar Download awc rar or File-Upload.net - awc.rar

2.Κάντε backup το αρχείο "awc.dll" που θα βρείτε στον φάκελο εγκατάστασης του BF3 μέσα στο φάκελο "Core".

3.Aντικαταστήστε το με το αρχείο (awc.dll) που θα βρείτε μέσα στο rar.

Έτοιμοι και με 100% επιτυχία! Κάντε login στο Battlelog και Join στον server που θέλετε. :)

Σ.Σ.Να θυμάστε να το κάνετε ξανά το ίδιο μετά από κάθε update η patch του παιχνιδιού.

https://www.virustotal.com/de/file/6f31487cd154ef625a227639c8642d559402097ac86f80d22d93d84bb74e6e40/analysis/1361135412/

Έγινε επεξεργασία από Koyrsaros
Link to comment
Share on other sites

Nope... Σε εμένα δε δούλεψε.

Περίεργο, :...: σε μένα αλλά και σε όλους όσους ξέρω ότι το έκαναν μια χαρούλα.

Απενεργοποίησε το Origin in game και το cloud storage μέσα απο τις επιλογές του Origin,κατόπιν κάνε την αντικατάσταση του dll αρχείου και κανε και ενα restart και είμαι σίγουρος ότι θα είναι οκ..!

Έγινε επεξεργασία από Koyrsaros
Link to comment
Share on other sites

@Koyrsaros

Υπαρχει περιπτωση να εχουμε θεμα με το esl wire? η με καποιο αλλο anti-cheat προγραμμα ?

Ξερεις καποιον 100% να το εχει κανει και να παιζει στο esl κανονικα ?

Link to comment
Share on other sites

@Koyrsaros

Υπαρχει περιπτωση να εχουμε θεμα με το esl wire? η με καποιο αλλο anti-cheat προγραμμα ?

Ξερεις καποιον 100% να το εχει κανει και να παιζει στο esl κανονικα ?

Καλημέρα...."να παίζει esl.." Χμ.. Κοίταξα λιγάκι αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό αλλά και πάλι,

δεν νομίζω να υπάρχει κανένα πρόβλημα με το να μην είσαι αναγκασμένος να τρέχεις ταυτόχρονα το Origin.

Εκανα ενα σχετικό γκουγκλάρισμα και δεν είδα κάτι αρνητικό. Ισα-ισα το προτείνουν και από guru3d κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Bythe way τι γίνεται με τα Siberia V2 ρε γαμώτο όλος ο κόσμος αυτά φοράει να τα πάρουμε και εμείς? αυτή είναι η τρίτη γκόμενα που βλέπω με Siberia

Δειξε μας και τις αλλες 2 (γκομενες) και σου λεμε αν ειναι να τα παρεις :p

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι η τρίτη γκόμενα που βλέπω με Siberia

Και συ τι θελεις; να γινεις η τεταρτη; :hehe:

Μια μικρη αναφορα εδω:

http://www.thelab.gr/ixos-multimedia-kai-input-devices/headphones-gaming-hifi-high-end-merika-dedomena-107698.html

Απο τις σαβουρες που εχεις τωρα σιγουρα ειναι πιο καλα....

Link to comment
Share on other sites

Bythe way τι γίνεται με τα Siberia V2 ρε γαμώτο όλος ο κόσμος αυτά φοράει να τα πάρουμε και εμείς? αυτή είναι η τρίτη γκόμενα που βλέπω με Siberia

Ε είναι όμορφα, βγαίνουν σε πολλά χρώματα και έχουν όνομα. Γκομενοπαγίδα :p Οκ και λίγο overpriced.

Πέρα από αυτό είναι από τα πιο άνετα headsets που υπάρχουν λόγω του συστήματος με την ανάρτηση. Τα φοράς και τα ξεχνάς. Έχουν σχετικά καλό ήχο, χωρίς να παίζει σύγκριση με audiophile headsets, αλλά είναι πολύ καλά για gaming. Καλό positional και soundscape γι αυτή τη δουλειά. Λένε πως έχουν και ενισχυμένες τις συχνότητες για gun sounds ( :tomato:). Α, και μεγάλη υπόθεση το μικρόφωνο που κρύβεται μεσα στο earcup.

Στην αρχή εγώ είχα πάρει Corsair Vengeance 1300 αλλά δεν τα άντεχα και μου έφερναν πονοκέφαλο (σφίξιμο οεο), τσίμπησα μετά Siberia V2 και τώρα είμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...."να παίζει esl.." Χμ.. Κοίταξα λιγάκι αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό αλλά και πάλι,

δεν νομίζω να υπάρχει κανένα πρόβλημα με το να μην είσαι αναγκασμένος να τρέχεις ταυτόχρονα το Origin.

Εκανα ενα σχετικό γκουγκλάρισμα και δεν είδα κάτι αρνητικό. Ισα-ισα το προτείνουν και από guru3d κλπ..

Μαλλον θα χετε προβλημα παιδες το wire δουλεια του ειναι να σκαναρει το φακελο του παιχνιδιου οποιοδηποτε αρχειο περαν των προεγκατεστημενων σημαινει και ban!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.