Jump to content



All Points Bulletin (MMO Shooter)


Nephiλiμ

Recommended Posts

H EA και η Realtime Worlds έδωσαν στη δημοσιότητα ένα νέο developer diary βίντεο του πολυαναμενόμενο MMO All Points Bulletin, το οποίο θα αυξήσει κατακόρυφα το ενδιαφέρον σας για το παιχνίδι. Το βίντεο είναι γεμάτο με δράση από τον τίτλο, καθώς και σχόλια των developers για τα βασικά χαρακτηριστικά του. Στο All Points Bulletin τα όργανα της τάξης τίθενται αντιμέτωμα με τους κακοποιούς και… όποιος αντέξει. Το παιχνίδι παίρνει το concept «κλέφτες κι αστυνόμοι», το συνδυάζει με gameplay αλά Crackdown και μετατρέπει το τελικό αποτέλεσμα σε ΜΜΟ. Απολαύστε το βίντεο, και ρίξτε μια ματιά στις νέες εικόνες εδώ, καθώς και στο ανανεωμένο επίσημο site του APB εδώ. Το περιμένουμε (σαν τρελοί) φέτος για PC.

sauce :game20.gr

gameplay video:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jNGuR8SO9xk]YouTube - All Points Bulletin Gameplay Trailer[/ame]

all_points_bulletin_01.jpg_626.jpg

all_points_bulletin_05.jpg_626.jpg

ΣΗΜΕΡΑ ξεκιναει η ΒΕΤΑ του.

Οποτε να ειστε ετοιμοπολεμοι.

Προσωπικα θεωρω οτι το χουν παρακανει με το bloom και τα HDR αλλα τεσπα.

Stay tuned for MOAR.

(Κυκλοφορει Ιουνιο)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

συγνώμη που το ξαναφέρνω στην επιφάνεια ...

αλλά επειδή εθεάθη κάπου και θα το έχω το μεσημέρι 10gb είναι το beta

για κλειδιά

How to get the key:

1. Go here: fileplay.net

2. Right pokes Join fileplay

3. Create an account, confirm to pochte.

4. Username fileplay.net

5. Switching to fileplay.net / keys

6. Dab on Get your key here!

7. Bottom slightly Request Key!

8. Returns the key note xxxxx-xxxxx-xxxxx

9. Below link eu.realtimeworlds.com / account / createAccount

10. Go, key input, realtag is your nickname in the game.

11. Passwords must begin with the large and small letters on ang language and numbers. Example: Aa123

12. Enter the information, look at mail, referrals, and all. Account is ready, login mail password you entered

When the server raises: eu.beta.apb.com / news / playtimes

2d6qnth.jpg

Link to comment
Share on other sites

έχει άθλια οδηγική συμπεριφορά το αμάξι λες και είναι ψεύτικο στρίβουν λες και είναι βαπόρια πιο μετά θα έχετε και εικόνες και δεν καταλαβαίνεις την αίσθηση της ταχύτητας κτλ.... και αν πέσει lag γίνετε της κολάσεως :upside:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω καρφοτά 60 ... τέλος πάντων μην πάτε να παίξετε το game μονοι σας θα σας φανε λαχανο πιο κάτω που αλλάζετε και πόλη ... το παιχνίδι θέλει και ts

εγώ είμαι με τους ''καλούς'' που πολεμάνε το έγκλημα και τι τραβάω άφίστε εν το μεταξύ αγοράζω σφαίρες και δεν ξέρω που πηγαίνουν

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
Aπό εδώ και πέρα, όσοι θέλουν να πετύχουν στην βιομηχανία των video games έχουν ένα νέο, τρανό παράδειγμα προς αποφυγή. Αναφέρομαι στο shooter MMO All Points Bulletin και στο στούντιο που το δημιούργησε, την Realtime Worlds, που και επίσημα πλέον πάνε για φούντο. Το παιχνίδι κυκλοφόρησε τον Ιούλιο και όπως φαίνεται από την αρχή ήταν καταδικασμένο να αποτύχει. Μαζί του στον τάφο παίρνει και την Realtime Worlds, η οποία είχε επενδύσει πολλά πάνω σε αυτό, όμως τελικά αποδεικνύεται ότι έπρεπε να είχε ακυρώσει το project προ πολλού. Το All Points Bulletin λοιπόν σταματάει την λειτουργία του αύριο, μόλις τρεις μήνες αφότου κυκλοφόρησε. Κρίμα για τους developers που χάνουν τη δουλειά τους…

game20.gr:crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα Labbers! Για όσους δεν το ξέρουν το πήρε άλλη εταιρία μετά που έκλεισε τον Σεπτέμβριο! Και τώρα μόλις μου ήρθε το κλειδί για την closed beta του APB: Reloaded, μετά από 4,5 μήνες που περίμενα!!

Είχα δοκιμάσει την προηγουμενη beta με: Εδ400/HD4670/2GB στα Windows ΧΡ 32Bit, και το παιχνίδι στα 1680 x 1080 στα low σερνότανε στα 25FPS :p

Για να δούμε τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ασχολείται κανεις με το game? Το είχα δοκιμάσει πριν 2 χρονια αλλα είχε πολλά bugs και προβλήματα τώρα λέω να ρίξω μια ματια ξανά διαβάζοντας ότι έχει ανεβεί κάπως, μιας και μου banaran το account από το Guildwars2 (είχα αγοράσει το cd key από ebay και αυτός που μου το πούλησε το αγόρασε από "αρενανετ" με κλεμμένη πιστωτική), υπάρχει και ελληνική Clan από ότι είδα.

Facebook Link τις clan : https://www.facebook.com/apbGreekClanReloaded

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.