Jump to content



etasis πλαισιο εγγυηση


magicman

Recommended Posts

γνωριζει κανεις ποσο εγγυση ειχαν τα etasis τροφοδοτικα του πλαισιου? τωρα βλεπω δεν τα εχει αλλο στο site.

2 χρονια θα ειχαν σιγουρα. Το κουτι το εχεις? Δεν γραφει επανω ή μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Το είχες πάρει με υπολογιστή, ή μόνο του; Πάντως άμα ήταν κομμάτι ολόκληρου υπολογιστή:

"Ειδικά για την κεντρική μονάδα επιτραπέζιων υπολογιστών Turbo-X παρέχονται 36μήνες εγγύησης καλής λειτουργίας των εξαρτημάτων και 12 μήνες εργασίας."

Έτσι αναφέρει το φιλάδιο.

EDIT κ οφτοπικ: ουάο..3 χρόνια; πρέπει να βρω το παλικάρι που του έδωσα το μηχανάκι να του δώσω την εγγύηση...έχει ρέστα ακόμα ένα χρόνο :o

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησαν οτι εχει 2 χρονια...:(

Η Etasis σου απάντησε ; Αν ναι δοκίμασε να ρωτήσεις και το Πλαίσιο.

Αν οχι, μήπως να μίλαγες απ' ευθείας με την etasis ;

Εχω το 850άρι αγορασμένο από Πλαίσιο, και απ' ότι θυμάμαι έχει τρία χρόνια εγγύηση. Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχει περάσει καιρός που το αγόρασα (AUG '07).

Link to comment
Share on other sites

Η Etasis σου απάντησε ; Αν ναι δοκίμασε να ρωτήσεις και το Πλαίσιο.

Αν οχι, μήπως να μίλαγες απ' ευθείας με την etasis ;

Εχω το 850άρι αγορασμένο από Πλαίσιο, και απ' ότι θυμάμαι έχει τρία χρόνια εγγύηση. Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχει περάσει καιρός που το αγόρασα (AUG '07).

στο πλαισιο μου ειπαν 2 χρονια...

στην etasis δεν εχω στειλει.

Link to comment
Share on other sites

Dear Giorgos,

ETASIS new warranty policy for 3 years started just from Sep. 2009 for all of our customers.

This is the reason why your local shop told you the warranty is 2 years.

Thanks for purchasing ETASIS product and we hope ETASIS product will still be your next choice.

Thank you.

Ps. Your English is good! mine is not better than yours.

Best Regards, Hermes

Αυτην ειναι η απαντηση της etasis.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.