Jump to content



"Ομαδικη" για NZXT Sleeved cables[AΚΥΡΟ.Εφεραν και Ελλαδα]


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Η ομαδική θα είναι αποκλειστικά και μόνο για τα NZXT? Ρωτάω επειδή γλυκοκοιτάζω τη Venomous-X και δεν υπάρχει πουθενά εδώ.

1ον δεν αξιζει μια η ψυκτρα.

2ον Ειναι πολυ βαρια.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!

1)24πινο

2)3x8πινα(με ένα ερωτηματικό!)

3)2σατα

αυτάάάά!!μου στέλνεις πμ λίγο πριν την ομαδική να μου πεις λεπτομέρειες με τα χρήματα και που να στα καταθέσω..!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!

1)24πινο

2)3x8πινα(με ένα ερωτηματικό!)

3)2σατα

αυτάάάά!!μου στέλνεις πμ λίγο πριν την ομαδική να μου πεις λεπτομέρειες με τα χρήματα και που να στα καταθέσω..!

Links ή "επισημο" ονομα. γιατι πχ τα sata υπαρχουν 3 διαφορετικα και 8πινα υπαρχουν για μητρικη αλλα και για καρτες γραφικων.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι.

Και αλλα Ελληνικα "μεγαλα" μαγαζια κανουν και 5 μερες να ρθουν.

Ποιος κανει θεματακι για ομαδικη?

Ουπς!!!!:o

Οσες φορες πηρα πραγματα απο overclockers, κανανε το λιγοτερο δυο εβδομαδες να ερθουν!!!

(1 PSU την μια φορα, ενα σετακι μνημες την αλλη, δυο full body VGA waterblocks τις αλλες δυο φορες)

WTF???

Link to comment
Share on other sites

Links ή "επισημο" ονομα. γιατι πχ τα sata υπαρχουν 3 διαφορετικα και 8πινα υπαρχουν για μητρικη αλλα και για καρτες γραφικων.

sorryyyy!!!

2 8πινα για κάρτα γραφικών και 1 για την μόμπο!!τα 8πινα με τα 6+2 πινς το ίδιο δεν είναι?αν ναι θα προτιμήσω τα δεύτερα(για την κάρτα γραφικών).. τα σάτα βγάλε τα θα κάτσω να χαζολογήσω και να προσπαθήσω να τα φτιάξω μόνος μου!

Link to comment
Share on other sites

sorryyyy!!!

2 8πινα για κάρτα γραφικών και 1 για την μόμπο!!τα 8πινα με τα 6+2 πινς το ίδιο δεν είναι?αν ναι θα προτιμήσω τα δεύτερα(για την κάρτα γραφικών).. τα σάτα βγάλε τα θα κάτσω να χαζολογήσω και να προσπαθήσω να τα φτιάξω μόνος μου!

Links ή "επίσημο" όνομα σου είπε βρε αδερφέ, τι δε κατάλαβες; :)

Link to comment
Share on other sites

Links ή "επίσημο" όνομα σου είπε βρε αδερφέ, τι δε κατάλαβες; :)

γιατί έτσι όπως τα έγραψα τι δεν καταλαβαίνεις?τελοσπάντων βγάλτε με εμένα από την ομαδική τα παραγγέλνω τώρα γιατί θέλω ψυγείο και μπλοκ και κάτι άλλα μαζί που είναι βαριά..

Link to comment
Share on other sites

γιατί έτσι όπως τα έγραψα τι δεν καταλαβαίνεις?τελοσπάντων βγάλτε με εμένα από την ομαδική τα παραγγέλνω τώρα γιατί θέλω ψυγείο και μπλοκ και κάτι άλλα μαζί που είναι βαριά..

αν κοιτουσες στο site θα εβλεπες οτι ειχε 2 μαρκες επομενως αυτο που ζητουσε ηταν λογικο

Link to comment
Share on other sites

Bump.

Εγινε splitted το thread.

Ρε παιδες θα ορκιζομουνα οτι ηταν φθηνοτερα τα καλωδιακια.

Για πειτε και εσεις.

Ισως βρουμε κανα Γερμανικο site.

10 Λιρες δεν ειχε σιγουρα τελευταια φορα που κοιταξα το 24πινο.

Edit: Caseking is kinda cheaper (+ prices in Euros)

Link to comment
Share on other sites

Λεωνίδα, ενδιαφέρομαι για αυτά :

http://www.nzxt.com/new/product_detail.php?series_name=Premium+Cables&series=13&id=47

http://www.nzxt.com/new/product_detail.php?series_name=Premium+Cables&series=13&id=51

Για λεφτά, λογαριασμό, διαδικασία, κλπ, κλπ, κλπ στείλε μου π.μ.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.