Jump to content



κλιματιστικό: Τι? που? ποσο?


dunkel_Stern

Recommended Posts

Πολυ σωστα.

 

Διαβαζεις εδω για τους ορους. (σσ: οποιοδηποτε συνεργειο μπορει να σου κανει τον τακτικο ελεγχο, αρκει να ειναι μεσα στις ημερομηνιες ΚΑΙ να σου δωσει αποδειξη με την σφραγιδα εταιριας) http://www.inventoraircondition.gr/egiisi-inventor/

 

ΕΠισης πρεπει να γραψεις εδω τα στοιχεια...: http://www.inventoraircondition.gr/egiisi-inventor/

Link to comment
Share on other sites

Είναι inverter απ'ότι λένε τουλάχιστον στο site.

Δεν νομίζω ότι έχει διαφορά από A στο A++.

Αυτά είναι διαφορές για όταν δουλεύει ρελαντί, ρελαντί σημαίνει ότι μιλάμε για πολύ καλά μονωμένο σπίτι που δεν είναι η δική μου περίπτωση δυστυχώς.

Θα μου πεις γιατί δεν το μονώνεις, λόγω περιοχής είναι η απάντηση δεν θέλω να επενδύσω πολλά σε αυτό το σπίτι (Πατήσια).

Απλά χωρίς τα AC στους καύσωνες είναι ακατοίκητο.

Έχω κάνει την παραγγελία:

Κωδικός Προιόν Τιμή Ποσότητα Σύνολο

HAP.000677 AIR CONDITION AUX ASW-H18A4/SUVR1DI-3.8 INVERTER 18000BTU 469.00 1 469

HAP.000674 AIR CONDITION AUX ASW-H12A4/SUVR1DI-3.8 12000BTU INVERTER 329.00 1 329

HAP.000671 AIR CONDITION AUX ASW-H09A4/SUVR1DI-3.8 9000BTU INVERTER 287.00 1 287

Σύνολο με ΦΠΑ 1085

Τώρα αν το 12ρι είναι πιο φτηνό με κάποιο offer, να το αφαιρέσω και να το κάνω ξεχωριστή παραγγελία (γύφτος).

μπορείς να πάρεις το 12αρι με 289 ευρώ. Ακύρωσε το 9αρι και το 12αρι απο αυτήν και κάνε νέα με 2 12αρια με το OFFER1530.

Έγινε επεξεργασία από diam0ndKinG
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.