Jump to content



Audigy soundblaster sb0240


tsilas

Recommended Posts

Γεια σας παιδια προσφατα πηρα τσαμπα απο εναν φιλο μου την παραπανω καρτα ηχου κ θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει να την βαλω στο πισι μου.Επισης εχω ηχεια 5.1 και τα εχω συνδεσει στην καρτα ηχου της μητρικης μου ASUS P6T.Θα δω διαφορα με την καρτα ηχου αυτη????Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις καλουστικα ηχεια, πιστευω θα δεις αρκετη διαφορα. εγω με μια creative sounblaster audigy SE παντως, και ηχεια LOGITECH Χ-540 5.1 ειδα σοβαρη διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε cabdik γιατι απο θεματα ηχου δεν ξερω και πολλα πραγματα.Αυτα τα ηχεια εχω παρεμπιπτόντως([ame=http://www.amazon.com/Altec-Lansing-VS3151-6-Piece-System/dp/B0001FZCQ6).Ηθελα]404 - Document Not Found[/ame] να ρωτησω κ κατι αλλο γιατι εχω καποιες αποριες.Πανω στην καρτα ηχου εχει κατι υποδοχες cd spdif,spdif_io.Μηπως ξερεις σε τι χρησιμοποιουνται???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.