Jump to content



Ο καφες της Παρασκευής...


chroma

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από TRoboCop

Τώρα δεν είμαι ο Τερμινατορ αλλά ο Τρόμποκοπ. ’ρα άλλαξα. Γιαυτό είπαμε να πάμε. Τι λέτε????

Δε μας τα λες καλα κουμπαρε....

Δλδ μεθαυριο μπορει να ξανα αλλαξεις κ να γινεις Τ-robocop-man ενα πραμα??

Τι ειναι ο χαρακτηρας?Σωβρακο κ τον αλλαζεις καθε μερα?? :p

Link to comment
Share on other sites

TRobocop και Snake θα σας μιλήσω ειλικρινά, όλα τα παιδιά στο καφέ είναι καλά παιδιά, αλλά παρασέρνονται εύκολα από τον ενθουσιασμό τους. Αν τύχη να είμαι και εγώ εκεί τότε μη φοβάστε τίποτα, θα κοροιδεύουν όλοι εμένα, οπότε δε θα έχετε πρόβλημα.

προσέξτε τις φωτογραφικές που κρατάνε μόνο στα χέρια τους, γιατί σας βλέπω σε κανένα αερινό ημερολόγιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

βεβαι καμια φορα η φοτογραφικες που "τραβανε" δεν ειναι πανο σε χερια αλλα καπου ακουμπιζμενες στο τραπεζει ανεμελες χωρις να τις αγγιζει κανεις

:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Η Universal παρουσιαζει την υπερπαραγωγη : Enduracell... ο υπερασπιστης των αδυνατων, ο ανθρωπος που με αυταπαρνηση γινεται ανθρωπινη ασπιδα στα λεκτικα πυρα του chosen και των αλλων "κακων" που απειλουν τη Gotham City. Λυγιζε αλλα δεν σπαει ποτε... Faster than a speeding bullet, more powerfull than a locomotive...

Χωρις πλακα ειναι συγκινητικη η προσπαθεια που κανει για να πεισει τα παιδια να ερθουν στον καφε!! Οχι σαν τον αλλον μαυροψυχο moderator (τον "τοφαλο") που σκοτωνει noobs στο CoD και χαιρεται....

Link to comment
Share on other sites

Καλα το ειπε Πετρο.

Ειναι η εποχη των αερηδων. :D

TRobocop και Snake ελατε και μη φοβαστε τιποτα δεν θ'αφησω κανενα να τραβηξει φωτο.

(Θοδωρα 'zyx' εκεινη την καμερα που λεγαμε.... την πηρα :whistle2: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.