Jump to content


The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Εννοειται οτι στις πολυ δυνατες μαχες πας σε μονοψηφιο αριθμο καρε .

δε το έχω δει αυτό μέχρι τώρα :)

και γω ειμαι στα ορια να πεθανω απο τα γελια...

Που πας ρε καραμητρο!.Δηλαδη τι περιμενες να κολλαει και να εχεις το χρονο να αναβεις και τσιγαρο?

αν εσύ φίλε έχεις λευτά να πάρεις high end κάρτες γραφικών σου εύχομαι να συνεχίσεις να έχεις, επειδη όμως είμαι φοιτητής μακρια απ το σπίτι μου, το μηχανινημα το έχω φτιάξει με οικονομίες από το χαρτζιλίκι μου .......σκέψου πρώτα πριν γελάσεις...

Έγινε επεξεργασία από Incredible
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Τώρα που κάθομαι να σας πω την γνώμη μου :-P. Πολεμάω για 1η φορά τον λεθο οπότε νομίζω είμαι τέλος τσαπτερ 1. Τα τοπία και οι τοποθεσίες απλά μαγευτικές όπως και το φλοτσαμ λάμπει από ζωή. Σκυλιά κότες, έμποροι, λιμάνια, νάνοι πανέμορφο απλά. Ως τώρα τα bosses μαρεσαν και η εισαγωγή είχε πολύ δράση και μαρεσε παρα Πολυ. Σχετικά με τις μάχες δεν τα πάω και πολύ καλά. Το quen πλέον είναι αναγκαίο με σχέση το 1 αλλά κάτι δεν κάνω καλά και πεθαίνω συχνά. Roll όλη την ώρα, σχετικά με το parry δεν έχω καταλάβει πότε χάνω vigor και πότε όχι. Φοβερό lore και προσπαθώ να κάνω όλα τα missions. To vigor θα αυξηθεί αργότερα μόνο του ή από το skill tree.?

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Παίζω ρε guys το witcher 2, μια και το πήρα με τα tickets από το gog.com.

Μέχρι τώρα όλα καλά και κρίμα που δεν το είχα παίξει ως τώρα... αλλά έλεος με τα bugs. Είναι στην τελευταία έκδοση το παιχνίδι κι είναι γεμάτο glitches κ.λπ... προσπαθώ να κερδίσω το kayran (chapter 1 - sidequest), ναι αυτό με τα πλοκάμια κι αφού πάω να κόψω το τρίτο πλοκάμι, ξαναγεμίζει η δύναμή του και δεν κόβεται ποτέ. Έλεος.. έτσι μου'ρχεται να το παρατήσω από τόσο νωρίς και να περιμένω απλά το 3.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα :p

Εγώ έχω πολλά ρε γμτ.. μόνο με τα γραφικά δεν έχω θέμα. Καρφωτά πάνω από 60-70. Αλλά είναι γεμάτο glitches! Από το tutorial ξεκίνησε.. δεν προχωρούσε παρακάτω και ξεκολλούσε με άκυρους τρόπους. Θα δοκιμάσω κι αύριο με νέο save, από λίγο πιο πίσω, αλλιώς θα φάει uninstall :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.