Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Kαλημερα Παιδια ,

προσπαθω να βγαλω συμπερασμα με αυτα που εχει γραψει ο καθενας και απο διαφορα videos που εχω δει , αλλα πραγματικα δεν μπορω να καταλειξω στο αν θα μου αρεσει η οχι , σιγουρα προκειται για ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ μιας και εχω δει ελαχιστα αρνητικα σχολια.

Βασικα , παιζω τα παντα απο FPS games εδω και χρονια αλλα κατα καιρους εχω δοκιμασει και παιχνιδια σαν το witcher(δεν το λεω με σιγουρια) οπως....dungeon siege , guildwars που μπορω να πω οτι μου αρεσαν.

Για να γινω λιγο πιο συγκεκριμενος δεν μπορω τους μεγαλους διαλογους , που πρεπει να παρακολουθησω ολη την συζητηση αναγκαστηκα γιατι σε καποιο σημειο απο τις 1000 προτασεις θα πει μια λεξη(κλειδι) που θα πρεπει να κρατησω ωστε να λυσω ενα γριφο μετα απο αλλες 4 ωρες gameplay.

Επισης δεν μπορω το ατελειωτο ψαξιμο δλδ...να ψαχνω μια πυλη που θα ειναι εμφανιζεται μονο οταν εχει πανσεληνο δεν εχει συννεφια και οταν ολοι οι πλανητες ειναι σε ευθυγραμμιση με τον ηλιο.

Αν ειδα καλα εχει στοιχεια action πραγμα καλο για τα δικα μου γουστα.

Να το αγορασω , η θα πανε τσαμπα τα 50€?(παντα για τα δικα μου γουστα)

Link to comment
Share on other sites

Για να γινω λιγο πιο συγκεκριμενος δεν μπορω τους μεγαλους διαλογους , που πρεπει να παρακολουθησω ολη την συζητηση αναγκαστηκα γιατι σε καποιο σημειο απο τις 1000 προτασεις θα πει μια λεξη(κλειδι) που θα πρεπει να κρατησω ωστε να λυσω ενα γριφο μετα απο αλλες 4 ωρες gameplay.

Αυτο που λες δεν υπαρχει.Εγω το εβγαλα περνοντας τους μπαμ μπαμ

Επισης δεν μπορω το ατελειωτο ψαξιμο δλδ...να ψαχνω μια πυλη που θα ειναι εμφανιζεται μονο οταν εχει πανσεληνο δεν εχει συννεφια και οταν ολοι οι πλανητες ειναι σε ευθυγραμμιση με τον ηλιο.

Φιλε αν δεν το εξερευνησεις το παιχνιδι δεν το νιωθεις !Εγω σου λεω παρτο,τα ιδια γουστα εχουμε περιπου απο οτι καταλαβα!

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Tι στην ευχη συμβαινει με αυτο το STEAM , ειναι η δευτερα φορα που μου κανει το ιδιο......

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.

μεταφορα κανω απο ebanking που γινετε απευθειας.

Link to comment
Share on other sites

Thanks guys , τελικα θα παω να το παρω απο το πλαισιο την Δευτερα.

Πληροφοριακα ριξτε μια ματια σε αυτο......

Play.com (UK): DVDs, Music CDs, MP3s, Video Games, Books, Electronics & Gadgets - Free Delivery

*Unfortunately, we are unable to deliver items over £30 to Greece.

δεν το λεω για το συγκεκριμενο τιτλο αλλα γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρίσεις σε λίρες αγγλιας (σχετική επιλογη πάνω δεξια), και δεις την τιμή του witcher 2 είναι 24.99 λίρες!:p

Άρα στέλνει!;)

[30 λιρες = 34,294€, με την υπάρχουσα ισοτημία]

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπηρχε διαθεσιμο στο πλαισιο.

Παντως μου το γονατιζει το μηχανημα , με ολα στο high και ultra στην αρχη εδινε 60 fps σταθερα , αλλα μολις πηγα forest παιζει με 35-40 fps maximum.

Link to comment
Share on other sites

Umbersampling να φανταστώ off? Γιατί αν πιάνεις 35-40 fps με on εισαι άρχοντας!:p

Πάντως κι εγώ με high settings παιζω στα 45-50+...

το umbersampling ειναι ENABLED.

Σχετικα με το παιχνιδι , η εγω δεν ξερω τι μου αρεσει μιας και δεν ημουνα ποτε fun τον RPG η απλα το παιχνιδι ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.