Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Παιδια δεν μπορώ να μιλησω στους npcs. Ειμαι sto flotsam και πάω να πάρω ενα reward και δεν μιλαει. Προσπαθώ να μιλησω σε αλλους αλλα τίποτα. Το έχει πάθει κανεις? Ξερετε τι κάνουμε?

Το 1.2 patch φταίει. Πήγαινε στο directory του παιχνιδιού και μετονομασε το witcher2.exe σε dirt3.exe.

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησες cap3 cap4 ati-amd?αυτα τα προφιλ για παιχνίδια?αυτο εφταιγε σε μενα και το απεγκατεστησα

Εγκατέστησα το cap4. Τι να απεγκαταστήσω? δεν κατάλαβα τι εννοοείς...:...:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.....η μάχη με το kayran δεν παίζεται...μα είναι δυνατόν;κόβω και τα τρία πλοκάμια και μόλις ανεβαίνω στη γεφυρα που δημιουργείται πέφτουν όλοι οι βράχοι πάνω μου.Δεν έγινε μία φορά έγινε πάνω από δέκα.Τα παράτησα πρός το παρόν.Μα τέτοια γκαντεμιά;Ούτε ο επίτιμος να είχε πιάσει στο χέρι του την κόπια μου:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.....η μάχη με το kayran δεν παίζεται...μα είναι δυνατόν;κόβω και τα τρία πλοκάμια και μόλις ανεβαίνω στη γεφυρα που δημιουργείται πέφτουν όλοι οι βράχοι πάνω μου.Δεν έγινε μία φορά έγινε πάνω από δέκα.Τα παράτησα πρός το παρόν.Μα τέτοια γκαντεμιά;Ούτε ο επίτιμος να είχε πιάσει στο χέρι του την κόπια μου:wall::wall::wall:

Αν θες βοήθεια...:innocent:

Πήγαινε τέρμα δεξιά και ανέβα στα πεσμένα βράχια...

;)

Link to comment
Share on other sites

Από που? Πως?

Αν δεν γίνεται από προσθαφαίρεση προγραμμάτων, δε θυμάμαι , κανε απεγκατάσταση όλων των driver που σχετίζονται με ati και ξαναπέρασε από την αρχή τους οδηγούς.11.5,11.4 όποιους έχεις τέλος πάντων,χωρίς να ξαναβάλεις το cap4 εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μετονομάζεις το .exe όπως σου είπα, εύκολα και γρήγορα, και κράτα το cap4!

Απλά απεγκατέστησα τα profiles και λειτουργει κανονικα. Αλλα τη σχέση είχε η μετονομασία του exe. Δεν κατάλαβα το λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω πλάκα. Αλλάζοντας το .exe ξεγελάς το catalyst και εφαρμόζει τεχνικές για το dirt3. Για μένα, βελτιωθήκαν πολύ τα γραφικά του παιχνιδιού, ειδικά τα πρόσωπα των χαρακτήρων δείχνουν καταπληκτικά!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω πλάκα. Αλλάζοντας το .exe ξεγελάς το catalyst και εφαρμόζει τεχνικές για το dirt3. Για μένα, βελτιωθήκαν πολύ τα γραφικά του παιχνιδιού, ειδικά τα πρόσωπα των χαρακτήρων δείχνουν καταπληκτικά!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟν δρακο στο τριτο act ,πως τον σκοτωνουμε?Τον εχω φτασει στο μισο και οταν παω τερμα πανω να τον αποτελειωσω και καλα ,οσες και να του ριχνω δεν καταλαβαινει Χριστο,.

Μάλλον δεν έχεις ανέβει αρκετά, ή ο εξοπλισμός σου θέλει βελτίωση.

Στη θέση σου δεν θα τον πλησίαζα πάρα πολύ... κολοτούμπες και μαγικά από απόσταση και αν δεις ότι σε παίρνει από health πλησιάζεις.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το περασα,το τελειωσα κιολας.Καταπληκτικο παιχνιδι και θα εχει σιγουρα συνεχεια.

Πότε πρόλαβες; :...:

Πάντως θέλει προσοχή για να μην χάσεις τα sidemissions.Εγώ την πάτησα στο chapter2.Ήθελα να ακολουθήσω τις οδηγίες του baltimore notes και πέρασα απο το πεδίο μάχης (όπου γίνονται τα διάφορα σκηνικά) και πέρασα στο chapter 3.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, θα το ξαναπαίξουμε για τα sidemissions(και γω άφησα κάποια καταλάθος):p

Ξέρετε πως νικάμε τον Letho? Έχω κολλήσει και το game guide του παιχνιδιού που είχε μεσα δεν λέει κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.