Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Ξέρετε πως νικάμε τον Letho? Έχω κολλήσει και το game guide του παιχνιδιού που είχε μεσα δεν λέει κάτι..

Για τον επίλογο λες?

Να σου πω δε μου φάνηκε ιδιαίτερα δύσκολος ( σε σχέση με τον δράκο ή τον boss του battlefield ). Αλλά το παίζω στο easy.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παιχτηκε ******* η τεραστιο bug.

Με το που σκοτωσα τον δρακο στο chapter 3 ,με πηγε κατευθειαν στον επιλογο του παιχνιδιου.WTF?Επαιξα λιγο ακομα και τελειωσα το παιχνιδι σκοτωνοντας τον letho.WTF?

EDIT

Κανονικα 3 chapter ειναι,ελεγα και εγω .Ολα καλα...

Έγινε επεξεργασία από socratis10
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν ΑΤΙ καρτούλα, ας κάνουν έναν κόπο να περάσουν τους καινούργιου 11.6. Η διαφορά είναι μεγάλη, προς το καλύτερο φυσικά! :dance3:

Καμία διαφορά για μένα(5850) ή τουλάχιστον καμία ουσιαστική διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τελείωσα .Λυπάμαι αλλά είναι πολύ μικρό για να χαρακτηριστεί έπος....το ευχαριστήθηκα όχι όμως όπως το πρώτο witcher.Έλειπε καταρχήν μια μεγάλη πόλη από το παιχνίδι.όλη η δράση στις κατασκηνώσεις και τα δάση.Είχε ένα χωριουδάκι (flotsam) και μετά...περασμένα μεγαλεία.Βέβαια διαθέτει μεγάλο replayability αλλά όπως και να χει, ΔΕΝ είναι έπος

Παίζοντας το Iorveth's path, οφείλω να ομολογήσω ότι τα side quest''s είναι μια κλάση πάνω τουλάχιστον.Γενικά το παιχνίδι εκτοξεύεται ζώντας στην Vergen παρά στα camps!Πάντως υπάρχει πολύ περιεχόμενο ακόμη.Κατά συνέπεια η πρώτη παράγραφος πιο πάνω εν μέρει διαφοροποιείται προς το καλύτερο φυσικά

Έγινε επεξεργασία από kaRAmeLA
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα μεγάλη διαφορά στο φωτισμό με τους 11.6. Είναι πολύ καλύτερα τώρα!:T:

Όταν ένας νέος driver βελτιώνει τις επιδόσεις, αυτό δεν συμβαίνει σχεδόν αποκλειστικά για την τελευταία γενιά καρτών;

Εγώ αυτό θυμάμαι από την gtx 260. Δεν υπάρχει λόγος άλλωστε να χάνεις λεφτά για παλιά μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Και γω το πηρα εδω και καιρο και δεν το εχω αρχισει ακομα. Σκεφτομουν να το ξεκινησω αυτες τις μερες αλλα μετα τα νεα για 1.3 patch μαλλον θα περιμενω λιγο ακομα...

Απλά δεν ξέρουμε σίγουρα πότε θα είναι αυτό. Μπορεί μες τη βδομάδα, μπορεί και την άλλη...:...:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.