Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

ρε παιδια ποιος μπορει να μου πει τι σκ@Τ@ ειναι αυτο που μου βγαζει στη δεξια οθονη?:wall:

το βγαζει μονο ingame οταν διχνει βιντεακια και διαλογους εξαφανιζεται......και οταν παταω το ESC παλι εξαφανιζεται.......τι στον που#%^^ο μπορει να ειναι

post-14427-1416075239,7734_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
Link to comment
Share on other sites

στο 1ο pc της υπογραφης μου το κανει......στο surround (δλδ σε 3οθονες παιζω και μου το εμφανιζει στην τερμα δεξια)

δεν εχω δοκιμασει να το τρεξω σε μια οθονη...θα το δοκιμασω τωρα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποιος μπορει να μου πει τι σκ@Τ@ ειναι αυτο που μου βγαζει στη δεξια οθονη?:wall:

το βγαζει μονο ingame οταν διχνει βιντεακια και διαλογους εξαφανιζεται......και οταν παταω το ESC παλι εξαφανιζεται.......τι στον που#%^^ο μπορει να ειναι

Διαβασε εδω Widescreen Gaming Forum • View topic - Witcher 2 - letter box

ειναι μεγαλο το θεμα.και γενικο. το αντιμετωπιζουν κι αλλοι.εγω απλα περιμενω patch μπας και στρωσει...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ακομα πολυ δρομο.Απλα να κανεις ολα τα side quests γιατι αμα φυγεις απο την πολη δεν ξαναεπιστρεφεις.Περιπου 40 ωρες ηταν στο Easy που το εβαλα,normal μου εσπασε τα νευρα.Οταν τελειωσουν οι εξετασεις θα κανω και αλλο playthrough 4 sure :)

Link to comment
Share on other sites

Μετα το 1.1 patch τα fps μου πηγανε απο 24 σε 39 (minimum) και average καθεται μεταξυ 44-48 fps, σε ανοιχτους χωρους κιολας.. Most excellent job!

1280x1024 Texture Memory Size: Medium, ολα τα settings τσιτα, εκτος απο SSAO/Ubersampling/Antialiasing/Vsync..

Q6600 @3.6 και 8800GTS 512MB @760/1900/1100

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ακομα πολυ δρομο.Απλα να κανεις ολα τα side quests γιατι αμα φυγεις απο την πολη δεν ξαναεπιστρεφεις.Περιπου 40 ωρες ηταν στο Easy που το εβαλα,normal μου εσπασε τα νευρα.Οταν τελειωσουν οι εξετασεις θα κανω και αλλο playthrough 4 sure :)

Στο normal το παίζω τώρα.:p(αφου τελείωσαν οι πανελλήνιες!:dance3:) Έτσι από απορία, είναι πολλά τα side quests στο flotsam? Έκανα κανά δυο...

Μόνο εμένα εκνευρίζουν οι κουκούλες? Πως θα φανεί ωρέ η κοτσίδα του Γεραλτ να ανεμίζει στον άνεμο? Τί, τσάμπα έβαλα κάρτα για physics!

Και μένα μου φάνηκε κάπως στην αρχή, αλλα θυσιάζω την εμφάνιση για τα stats(μεχρι να βρώ άρμορ χωρις κουκούλα καλύτερη απ αυτη, ωστε "η κοτσιδα του Gerald να ανεμίζει στον ανεμο":P)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.