Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Και όχι μόνο τον εαυτό της...:clap:

Και τις απαιτήσεις του crysis 1/2. :T:

Αυτή είναι η μαγεία του pc, κακά τα ψέματα. Βγαίνει ένα game με γραφικά της προκοπής και περιμένεις να βγουν κάρτες >14 φορες την ισχύ της κονσόλας για να τα τρέξεις. Είναι το σασπένς του πώς θα τρέχει τότενες... που σε εξιτάρει.

Ήθελα να το κατεβάσω μόνο για να δω τα visuals. Αλλά τί visuals να δεις σε 5850;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και τις απαιτήσεις του crysis 1/2. :T:

Αυτή είναι η μαγεία του pc, κακά τα ψέματα. Βγαίνει ένα game με γραφικά της προκοπής και περιμένεις να βγουν κάρτες >14 φορες την ισχύ της κονσόλας για να τα τρέξεις. Είναι το σασπένς του πώς θα τρέχει τότενες... που σε εξιτάρει.

Ήθελα να το κατεβάσω μόνο για να δω τα visuals. Αλλά τί visuals να δεις σε 5850;

Εδώ εγώ με 4890 και τα βλέπω μια χαρα και έχω πάθει πλακα!:dance3:(εντάξει όχι και όλα φουλ, αλλα σε high χωρις ΑΑ, v-sync και ubersampling είμαι στα 45-60 frames σταθερα!:shout:)

Link to comment
Share on other sites

ε ρε π***** εχουν χαζεψει...ανεβασαν χτες για 3 ωρες το patch αλλα κοιμομουν δεν προλαβα...το κατεβασαν απο τους σερβερ και λενε αγνωστο ποτε θα ξανανεβει...καλα ρε...που βρισκουν σερβερ, δε συνδεεται, δεν κατεβαζει και δεν εχει και patch...στα γαριδακια τους βρισκουν...ελεος για εταιρια...απο τη πρωτη μερα...bugs...pffffff:tomato::slap::bad::fie:

Έγινε επεξεργασία από hyperion
Link to comment
Share on other sites

Με 11.5b hotfix και patch 1.1 είδα μεγάλη αύξηση στα frames, 45-60 (ενώ πρίν 28-35) ακατέβατα με όλες τις ρυθμίσεις μαξιμουμ(far,ultra high,extra large κλπ) εκτός από ubersampling το οποίο όταν είναι ενεργοποιημένο, καταποντίζομαι σε 22-28 frames!!απαράδεκτο για κάτι που όυτε το αντιλαμβάνεσαι σχεδόν.Φυσικά είναι disabled.H ανάλυση ειναι 1680x1050 και το σύστημα της υπογραφής.Eπειδή η εφαρμογή drivers και patch έγιναν μαζί, δεν ξέρω να σας πώ ποιό είναι κύριος υπεύθυνος για την αύξηση της απόδοσης

Link to comment
Share on other sites

@kaRAmeLA

Με τους 11.5β είδες διαφορά? Γιατί θυμάμαι fix για το crossfire είχαν...

Το patch από Guru3D μόνο?

Γι αυτό λέω ότι δε ξέρω ποιος ευθύνεται,driver ή patch ,επειδή δεν τα πέρασα ένα ένα για να δω ποιος ειναι υπευθυνος για τα frames.Άρα το patch θα αυξησε την απόδοση.....Στο σαιτ αυτό βρήκα τα patches ,λογω προβλήματος στους σερβερ δεν μπορείς να το κατεβασεις απο το παιχνιδι αυτόματα (για τη ωρα).Σε χαλάει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν με χαλάει, αλλά δουλεύει σίγουρα αυτό το patch? Εννοώ και συ από κει το κατέβασες?

ναι ναι απο κει το κατεβασα και δουλευει.Να σημειωθει οτι εχω retail εκδοση,ομως στο σαιτ εχει και patch για την ψηφιακη εκδοση του παιχνιδιου

Link to comment
Share on other sites

δοξα το θεο κρατησα τα dlc dzip απο skidrow...ενοχλουσαν το 1.1 patch και δεν εμπαινε...αλλα τωρα ολα καλα και σωστα μεταφορα και επαναφορα...μουφο cdprojekt...ουτε 1 patch δε μπαινει σωστα...τουλαχιστον στο witcher 1 εμπαινε μπαμμπαμ...!!!:hang3:

Link to comment
Share on other sites

δοξα το θεο κρατησα τα dlc dzip απο skidrow...ενοχλουσαν το 1.1 patch και δεν εμπαινε...αλλα τωρα ολα καλα και σωστα μεταφορα και επαναφορα...μουφο cdprojekt...ουτε 1 patch δε μπαινει σωστα...τουλαχιστον στο witcher 1 εμπαινε μπαμμπαμ...!!!:hang3:

αν ήσουν στρουμφ ξέρεις ποιός θα ήσουν έτσι?

Ο γκρινιάρης!

:p :p :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα γκρινιάξω για ένα πράγμα και μόνο, την @%$^$# την κάμερα! Βάλτε ρε και την κλασική top down κάμερα ή έστω λίγο customization..ντε και καλά κονσολοview δηλαδή..αισταδιαλα..κατα τ΄ άλλα το game διδάσκει για ακόμη μια φορά και ας είναι σαν το God Of War σε rpg έκδοση..

Link to comment
Share on other sites

δοξα το θεο κρατησα τα dlc dzip απο skidrow...ενοχλουσαν το 1.1 patch και δεν εμπαινε...αλλα τωρα ολα καλα και σωστα μεταφορα και επαναφορα...μουφο cdprojekt...ουτε 1 patch δε μπαινει σωστα...τουλαχιστον στο witcher 1 εμπαινε μπαμμπαμ...!!!:hang3:

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι οτι δεν μπορείς, τουλάχιστον εσύ, να μιλάς για μουφο cdprojekt :nono:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι οτι δεν μπορείς, τουλάχιστον εσύ, να μιλάς για μουφο cdprojekt :nono:

ας μην κολλουσε μαστορα ο server να τα κατεβαζα απο το launcher...αλλα ειμαι μαγκας...!!! και γιατι οχι να μη μιλαω, μια χαρα πληρωμενο ειναι το game...αλλο dlc αλλο game...ειπε η εταιρια ολα τα dlc...free...τωρα γιατι αλλες χωρες εχουν παραπανω...ζητω skidrow.!:triniti:

Link to comment
Share on other sites

ας μην κολλουσε μαστορα ο server να τα κατεβαζα απο το launcher...αλλα ειμαι μαγκας...!!! και γιατι οχι να μη μιλαω, μια χαρα πληρωμενο ειναι το game...αλλο dlc αλλο game...ειπε η εταιρια ολα τα dlc...free...τωρα γιατι αλλες χωρες εχουν παραπανω...ζητω skidrow.!:triniti:

Και μπορείς να είσαι απόλυτα σίγουρος οτι δεν έχουν φυτέψει πχ ενα rootkit σε αυτό...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορουν να εχουν φυτεψει οτιδηποτε ειναι ιδια σε μεγεθος, ιδια σε ολα και δε θα ηταν ανγνωρισιμο απο το game engine...το θεμα ειναι οτι αλλοι εχουν 7-8 dlc...κι εγω ουτε ενα...και αυτο το 1 μπηκε με το 1.1 patch αρα το χω...

οταν υποσχονται πολλα και σου δινουν τιποτα και bugs...θα παω να το παρω απο τον κλεφτη...και ο κλεφτης εχει καλυτερη καρδια απο την ιδια την εταιρια πολλες φορες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.