Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

ρε παιδια τι καταρα ειναι αυτη:wall::wall::wall:

αφου το αφησα ολη νυχτα να τελειωσει το install, ξεκιναω με το εικονιδιο, βαζω το κλειδι και μετα κατεβαζει 2 αρχεια περιπου 28μβ επ' απειρον:hang3:

καπου καπου βεβαια κανει ενα διαλλειματακι για 'connection error' και μετα παλι τα ιδια

καμια ιδεα?

(εχω απενεργοποιησει av)

υ.γ. το φελεκι μου με δαυτο...

update: uninstall, αλλαγμα θυρας sata του dvdrom και τωρα... εγκατασταση νερακι. για να δουμε

post-1621-1416075224,9562_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Ν.Ι.Κ.Κ.
Link to comment
Share on other sites

δεν το ειχα δοκιμασει

αφου λοιπον εκλεισα το firewall προχωρησε και κατεβαζε τα 28mb (™) συνεχεια, οπως και πριν τη 2η εγκατασταση

κανω επανεκκινηση και τωρα παλι σβηνει μετα το 'checkin for updates' (παντα με κλειστο το firewall)

εν ολιγοις π@π@ρια μαντολες

ευχαριστω παντως:T:

btw x58/nvidia 460/win7 64 με ολα τα update κτλ

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω με τη σειρα μου οτι το παιχνιδι ειναι αλλου τελειως, 2 και 3 σκαλες πάνω απο οτιδήποτε εχει κυκλοφορησει μεχρι σημερα και θελει να λεγεται rpg

1381 ψήφοι στο gamespot απο χρήστες με μέσο όρο βαθμολογιας 9.5!!! Αν δεν είχε και τις οποιες αδυναμιες με προβληματάκια θα επαιρνε 10 με τόνο.

Μην αγανακτείτε ομως η cd projekt red δεν ειναι κανενα μεγαθύριο EA, Blizzad&Activizion να έχει το ανθρωπινο δυναμικό να μας παρουσιασει ενα bug free παιχνιδι, είναι μια μικρη πολωνικη εταιρεια με ενα μάτσο ανθρωπους με μερακι και πωρωμενους με rpg's όπως εμεις οι απλοι χρηστες και δεν έχει καμια σχεση με τους μεγαλοκαρχαριες της βιομηχανιας που κοιταζουν μονο το κερδος και στοχευουν στις κονσολες, γιαυτο δωστε τους λιγο χρονο να διωρθωσουν οσες αδυναμιες εχει αυτο το επος. Αφου γραφουν και στο σιτε τους οτι εκπλαγηκαν με τις πωλησεις που εχει κανει το παιχνιδι δεν το περιμεναν.:hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Τα shadows πάντως είναι κακής ποιότητας. Φαίνονται σαν να έχουν κενά και είναι πιξελιασμένα...

απλώς έχουν ένα φίλτρο san to film grain effect, κάνει τα πράγματα σε απόσταση να μοιάζουν σαν πίνακας

Link to comment
Share on other sites

απλώς έχουν ένα φίλτρο san to film grain effect, κάνει τα πράγματα σε απόσταση να μοιάζουν σαν πίνακας

Τουλάχιστον θα έπρεπε να έχει και μία επιλογή χωρίς το φίλτρο αυτό. Κατά τα άλλα πολύ καλά γραφικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κακογραμμενο οπως το 1ο...παντα μετριες επιδοσεις δυσαναλογες της ισχυος του υπολογιστη...δεν μαθαινει αυτη η CDProject να φτιαχνει παιχνιδια...καλο ναι μεν να χεις ωραιο story και πλοκη, να ναι απολαυστικο...αλλα...:whip:

αλλα δεν εχουν ολοι υπομονη να περιμενουν φιξακια και patches...!!! το 1 ειχε 5-6 patch και δεν καταφερε να γινει ποτε 100% stable-smooth...τωρα αυτο με το καλημερα φουλ στα bugs...:hang3::tomato:

αντε να βγαλει κανα οδηγο τωρα η amd γιατι δεν την παλευω, τι κανουν να πουμε...μια ζωη τα ιδια στα πολυαναμενομενα παιχνιδια, ειναι δεκα βηματα πισω...θελω να παιξω...αλλα βαριεμαι με τοσα fps...ειναι χασιμο χρονου, να πηγαινεις με την μιση ταχυτητα...αισχος...αν δεν ηταν ελαττωματικο παιχνιδι, θα ηταν το πρωτο σε βαθμολογια ever...κριμα...θελουν στηριξη αλλα ο καταναλωτης δε θελει bugs...μου πηρε μιση ωρα να γινει επικυρωση του κλειδιου και να κατεβει το activation patch...με το κωλοσερβερ τους...ολο προβλημα...δεν κανει και login thewitcher.com...:slap:

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή οι ATi users Nvidia παιχνίδι είναι. Εγώ με nvidia το παίζω απροβλημάτιστα απο την αρχή κοντεύω εβδομάδα τώρα. Τόσες ώρες με έχει πετάξει στο desktop μόνο δυο φορές. Δεν φταίει τόσο το παιχνίδι όσο οι drivers. Και στην nvidia το sli δεν δουλεύει 100%, κάπου 50-60%,στα official της nvidia λένε οτι ξέρουν και προσπαθούν να φτιάξουν τους drivers, τραγικό μεν αλλά έτσι λένε.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον θα έπρεπε να έχει και μία επιλογή χωρίς το φίλτρο αυτό. Κατά τα άλλα πολύ καλά γραφικά.

ναι και εμένα δεν μου αρέσει τόσο αυτό το φίλτρο.

όσο για το cf δεν δουλεύει καθόλου αλλά με μία 6970 το τρέχω απροβλημάτιστα όλα ultra+ εκτός από το umbersampling.

στην πόλη χτυπάει κάτι 35αρια (χωρίς να κολλάει) και έξω είμαι μια χαρά 40 με 60 συνήθως. σε κλειστούς χώρους πάνω από 70.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή βλέπω πως δεν έχει αναφερθεί, (για ΑΤΙ κυρίως κατόχους) . Στην έκδοση της Gog και το load time στην αρχή γίνεται 5-6 sec και τα fps ανεβαίνουν κατακόρυφα...

Έγινε επεξεργασία από Stolis
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή βλέπω πως δεν έχει αναφερθεί, (για ΑΤΙ κυρίως κατόχους) . Στην έκδοση της Gog και το load time στην αρχή γίνεται 5-6 sec και τα fps ανεβαίνουν κατακόρυφα...

Σωστός o Stolis κι εγώ τα έβαλα όλα full και με ενεργοποιημένο το ubersampling με 2x 5770 cross το παιχνίδι τρέχει νεράκι.:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.