Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

να λες πολυχρωμα κονσολογραφικα, το παιχνιδι "witcher 2" που οταν το φουλαρεις, ειναι το TOP αυτη τη στιγμη σε ποιοτητα και κανενα δεν το ανταγωνιζεται, σε τιποτα...δειχνει καθαρα οτι το ατομο δεν το γουσταρει το παιχνιδι...αλλα μπορει να το πει με μια προταση...

αυτα τα γραφικα και αυτοι οι φωτισμοι, αυτα τα texture δεν υπαρχουν...ουτε dx12 να ηταν δηλαδη...ας ειμαστε cool:thank_you2:...το παιχνιδι ανεβασε τον πηχη πιο ψηλα απο οποιοδηποτε αλλο σε ατμοσφαιρα, ηχο, ρεαλισμο και γραφικα...το ζεις, θες δε θες...:shout:

γιατι να το πω σε μια προταση? Αφου δεν μου αρεσε τιποτα απο το game. Επειδη σου αρεσει εσενα και σε αλλα 5εκ να μου αρεσει και μενα?

παιδια καπου μπερδευεστε εγω απλα την γνωμη μου ειπα χαλαρωστε δεν σας εθιξα και τιποτα.

και επισης στα γραφικα εκτος απο το τεχνικο μερος υπαρχει και το καλλιτεχνικο που προσωποπικα δεν μου αρεσε.

αντε να το θεσω αλλιως ειναι παιχνιδαρα αλλα κατα την γνωμη μου και μερικων αλλων ειναι τραγικο απο ολες τις αποψεις.

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

το παιχνίδι έχει απίστευτα γραφικά, ωραίο σύστημα μάχης που θέλει εκπαίδευση για να το παίξεις σωστά, και πολύ όμορφο στόρυ.

έχει κάποια μειονεκτήματα ναι. όμως είναι από μια μικρή εταιρία που ξεπέρασε τον εαυτό της....

και να είναι το μόνο παιχνίδι που χτύπησε το crysis 1 μετά από τόσα χρόνια, γραφικά για χάζεμα και ας είναι dx9....

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σοβαρος pc gamer στον γλομπο που να μην αναγνωριζει οτι ο συγκεκριμενος τιτλος προσφερει απλα οπτικο υπερθεαμα για game. Δεν χρειαζεται να υπερασπιζουμε κατι που ξερουν ολοι εξαλλου...

Link to comment
Share on other sites

Το Witcher 2 για μένα τουλάχιστον έχει ανώτερα γραφικά από το Crysis 1 και φυσικά από το Crysis 2 που είναι κατώτερα από του 1.

Οι υφές και ο φωτισμός του Witcher 2 κάνουν τον κόσμο του πανέμορφο πραγματικά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το Witcher 2 για μένα τουλάχιστον έχει ανώτερα γραφικά από το Crysis 1 και φυσικά από το Crysis 2 που είναι κατώτερα από του 1.

Οι υφές και ο φωτισμός του Witcher 2 κάνουν τον κόσμο του πανέμορφο πραγματικά.

Άλλαξε λοιπόν το άβατάρ σου σε Geralt

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι τα σπαει!

Αν και δεν ειμαι fan των rpg το συγκεκριμενο καταφερε να με κανει να κολλησω και να ασχοληθω μαζι του!

Το γραφικα του ειναι μεν ομορφα αλλα σε καποιες σκηνες μου τα χαλαει και δεν μου αρεσει και τοσο δεν μπορω να το εξηγησω:p

Το witcher 2 μπορει να ειναι νεο crysis σαν becnchmarkoΠαιχνιδο γιατι με τα παντα ολα maxed out+ubersamping enable ειναι πολυ βαρυ, αλλα γενικα σαν γραφικα εμενα το crysis μου φαινεται καλυτερο.

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα κυκλοφωρήσει και το patch.1.1, μερικές απο τις διορθώσεις.

1. Simpler and more reliable game installation and activation. Details to be revealed soon.

2. Fixed the free Troll Trouble DLC download. It is now included n the patch so there's no need to download and install it separately.

3. Fixed an issue that prevented some users from downloading other free DLCs (the ones given out with some pre-orders, special promotions, etc). The launcher now properly refreshes the list of available DLCs and allows for installation.

4. Performance improvements: approximately 5% to 30% better framerate and faster game loading for many users, depending on their individual systems and game versions. Owners of retail versions can expect the biggest improvements.

5. Fixed random crashes occurring on some systems, especially after saving and loading saves.

6. Key mapping – allows the arrow and number keys to be used for movement.

7. Added the option to invert the mouse.

8. nVidia surround vision now works properly.

9. More accurate assessment provided by the "auto-detect settings" option will help improve game performance.

10. Removed a bug that prevented completion of the “Blood Curse” quest.

11. Fixed a bug that prevented the additional link in "Extras" from being unlocked after winning the dice game against the GOG.com monk.

12. GOG.com credits now work properly....

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ δεν είδα να γράφει 16:10 fix. Προς το παρόν είναι το μόνο "πρόβλημα" αισθητικής φύσεως που έχω.

Ελπίζω να ειναι και αυτό μέσα γιατί λένε εκτός απο αυτά υπάρχει και άλλη λίστα, όπως και οτι έρχεται 2ο patch την μεθεπόμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

θεα η AMD...εφτιαξε τις επιδοσεις witcher 2 ( 11.5a RC5 )...και χαλασε τα lights σε μερικους χωρους...οχι ρε μαμωτο...χαχαχαχαχα:hang3:ΘΕΑ.!:tomato: επαγγελματισμος οχι αστεια...:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.