Jump to content



The Witcher 2: Assassins of Kings


HotPeanut

Recommended Posts

Δεν εχω παρει γραμμη κατι για διαθεσιμοτητα σε ελλαδα ακομη, αλλα ψαχνομαι..

Here's the info: Witcher 2 special collector’s edition announced for $130 (PC) - Video Games Blogger

Δεν είναι και φθηνό όμως...:...:

Αν και έχει της παναγιάς τα μάτια σε extras!:fun:

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση: γιατί η έκδοση του "θείου" είναι 16gb περίπου και από GOG που το αγόρασα είναι μόνο 9.5gb?? Λίγο μεγάλη δεν είναι η διαφορά???:getlost:

Μηπως του "θειου" ειναι Multi-5 ενω του GOG μοναχα Αγγλικη? No idea..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παίξει το πρώτο. Δεν είμαι καν fan του είδους (rpg). Απλά το κατέβασα πειρατικό και έπαιξα λίγο σήμερα.

40 ευρώ για ουσιαστικά limited edition έκδοση, free dlc's, no drm, pc exclusive, φοβερά γραφικά που προσαρμόζονται με καλές επιδόσεις και σε πιο συντηρητικό hardware, επικό soundtrack, ~40 ώρες non linear story, day 1 patch already (όχι gold status και το παρατήσαμε το game) κ.α.

Αύριο πρωί πάω να το αγοράσω αυθεντικό.

Αν μη τι άλλο οι pc gamers πρέπει να δείξουμε οτι στηρίζουμε παιχνίδια που αξίζουν και όχι τα half ass console ports των 4ωρων gameplay που έχουμε φάει στη μάπα τα τελευταία χρόνια.

Έγινε επεξεργασία από freestyler7
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

40 ευρώ για ουσιαστικά limited edition έκδοση, free dc's, no drm, pc exclusive, φοβερά γραφικά που προσαρμόζονται με καλές επιδόσεις και σε πιο συντηρητικό hardware, επικό soundtrack, ~40 ώρες non linear story, day 1 patch already (όχι gold status και το παρατήσαμε το game) κ.α.

Αύριο πρωί πάω να το αγοράσω αυθεντικό.

Αν μη τι άλλο οι pc gamers πρέπει να δείξουμε οτι στηρίζουμε παιχνίδια που αξίζουν και όχι τα half ass console ports των 4ωρων gameplay που έχουμε φάει στη μάπα τα τελευταία χρόνια.

+1

Και γώ αύριο μετά το ΑΟΔΕ(:p) πάω γραμμή στο πλαίσιο!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

:o

witcher2201105172251391.jpg

witcher2201105172255318.jpg

unledmm.jpg

:woot::woot::woot::woot:

Σε τι μηχάνημα και με τι ρυθμίσεις? Αυτό είναι το μέγεθος της οθόνης σου?

Edit: Collector's Edition Unboxing! Πρέπει να το παραδεχτώ, ένα από τα πιο πλήρη collector's που έχω δει, έχει πραγματικα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

1920x1200, Q9650 4GB και GTX570.

Γενικά το παιχνίδι με μόνο το Ubersampling κλειστό τρέχει αέρα πατέρα με απίστευτα γραφικά!!!

Άμα το ενεργοποιήσεις γονατίζει τα πάντα, κάτω απο 10 frames.

Το παιχνίδι είναι απίστευτο! ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ! :shout: έχω λιώσει.

witcher2201105180039590.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παίξει το πρώτο. Δεν είμαι καν fan του είδους (rpg). Απλά το κατέβασα πειρατικό και έπαιξα λίγο σήμερα.

40 ευρώ για ουσιαστικά limited edition έκδοση, free dc's, no drm, pc exclusive, φοβερά γραφικά που προσαρμόζονται με καλές επιδόσεις και σε πιο συντηρητικό hardware, επικό soundtrack, ~40 ώρες non linear story, day 1 patch already (όχι gold status και το παρατήσαμε το game) κ.α.

Αύριο πρωί πάω να το αγοράσω αυθεντικό.

Αν μη τι άλλο οι pc gamers πρέπει να δείξουμε οτι στηρίζουμε παιχνίδια που αξίζουν και όχι τα half ass console ports των 4ωρων gameplay που έχουμε φάει στη μάπα τα τελευταία χρόνια.

Συμφωνω απολυτα. Ουτε κ γω ειμαι τρελος fan τον RPG αλλα θα το αγορασω χωρις δευτερη σκεψη.

Το game απο οσα εχω δει και διαβασει εδω και καιρο πρεπει να ειναι γ@μ@το, η Standard εκδοση στην ουσια ειναι Premium, free DLC's, τι αλλο να ζητησεις οταν σε αλλα games πληρωνεις πιο πολλα και παιρνεις μια θηκη με το dvd και τπτ αλλο...

Ενταξει, νομιζω τετοιες προσπαθειες πρεπει να τις στηριζουμε.

Link to comment
Share on other sites

η Standard εκδοση στην ουσια ειναι Premium

Δες εδώ, με 40€ τι παιρνεις!!!:dance3:

dsc01537x.jpg

Και ενα screen από το desktop στη διάρκεια της εγκατάστασης και με ανάλογο για την περίσταση wallpaper!

thewitcher2instalation.jpg

Ενταξει, νομιζω τετοιες προσπαθειες πρεπει να τις στηριζουμε.

Άμα δεν στηρίξουμε και αυτα τα games, τι θα στηρίξουμε?:fist:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=d8UpG-k5sKw]YouTube - The Witcher 2: "I guess they'll never learn." Assassin's Creed Easter Egg[/ame]

happy2.gif Έγραψε η CD Project!!! Δείτε το καρφί που πετάει για την Ubisoft!!!rofl.gifrofl.gifrofl.gif

"does Ubi$oft never learn not to use their ridiculous DRM, it's suicide"?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

το κέρμα? :fie:

Μέσα στο φακελάκι με τον περίεργο θυρεό. Ξέχασα να το βγάλω να φαίνεται και μετα που τα μάζεψα και κοίταξα τη φωτό το πήρα χαμπάρι, ε βαριόμουν να τα ξαναπλώσω! Πάντως είναι θεικό, δεν βαριέσαι να τα χαζεύεις!!!:p

Ήθελα να κάνω και ένα unboxing να το ανεβάσω, αλλα την μία φορά έγραψα το βίντεο χωρίς ήχο, και την δεύτερη για κάποιο λόγο το αρχείο δεν έχει ούτε εικόνα ούτε ήχο. Δεν με θέλει!!! (μΑΑΑλλον μ@λ@κια έκανα με την κάμερα:fist:)

YouTube - The Witcher 2: "I guess they'll never learn." Assassin's Creed Easter Egg

happy2.gif Έγραψε η CD Project!!! Δείτε το καρφί που πετάει για την Ubisoft!!!rofl.gifrofl.gifrofl.gif

"does Ubi$oft never learn not to use their ridiculous DRM, it's suicide"?

Το είδα χθες στο yt. Πού περίπου το έχει αυτό? λίγο που έπαιξα δεν το είδα κάπου..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.