Jump to content



Premium Downloading [ποιο]


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Παιδες τα κάνανε θάλασσα στην Rapidshare...

Κατ'αρχάς τα Rapidpoints ξεχάστε τα.Πάνε, χαθήκανε,γιοκ δε τα ξαναβλέπετε.Γιατί;Γιατί έτσι τους την έδωσε!!!

Αλλάξανε το σύστημα τους και εισάγανε τα Rapids με τα οποία, ενώ πριν πλήρωνες 30 ευρώ για 6 μηνες με 25GB daily traffic, τωρα θα πληρώνεις 50 ευρώ για 2 μηνες με 20GB daily traffic.

Φάγανε το κράξιμο της αρκούδας και το ξαναλλάξανε σε ένα σύστημα το οποίο ΦΑΙΝΕΤΑΙ καλό αλλά μόνο για τους downloaders ,όχι για τους uploaders...(Στο κάτω κάτω αν χάσεις τους uploaders προφανώς χάνεις και τους downloaders)Το παιχνίδι πάντως έχει ήδη χαθεί... Δεν εμπιστεύομαι μια εταιρία που αλλάζει τα συστηματα της εν μια νυκτι , διαγράφει rapidpoints αυθέραιτα και δεν υπολογίζει τον πελάτη της στο 100%.

Έχω ήδη αγοράσει 3μηνο Premium MegaUpload (2ο σε προτίμηση με 3ο το Hotfile απ΄ότι βλέπω σε polls) και το μόνο που με χαλάει είναι το οτι δε μπορώ να χρησιμοποιήσω το Down them all manager με το οποίο κατέβαζα με 1.5-2 mb το δευτερόλεπτο...Το MegaManager της MegaUpload πιάνει καλές ταχύτητες αλλά είναι πολύ δυσκοίλιο...Θα δοκιμάσω τον Jdownloader να δω πως πάει...

Κλείνοντας, αν δεν αλλάζανε το σύστημα στην RS δεν υπήρχε περίπτωση να αλλάξω , ήμουν πολύ ευχαριστημένος αλλά εχω χασει την πίστη μου πάτερ.Ελπίζω να ανεβεί η ποιότητα των υπόλοιπων hosts ώστε να φτάσει τις κάποτε καλές εποχές Rapidshare.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.