Jump to content



Premium Downloading [ποιο]


Nephiλiμ

Recommended Posts

πολυ πιο ενδιαφερον ο νεος τροπος επιλογης πακετου στο rs, του βαζεις minimum πακετο, και maximum, και κατεβαινει μονο του απο το επομενο 24ωρο + οτι δεν ξεπερναει αυτο που θα του ορισεις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον σε 3-4 μερες τελειωνει το account μου.

Απ'οτι καταλαβα εκει που ειχα 20gb να κατεβαζω τη μερα,τωρα εχω 5.ΑΙΣΧΟΣ....ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ.

Οποτε και δεν καταιβαζω τιποτα ουτε αυτες τις 3-4 μερες.Μου την εσπασε.

Εχω 2 μερες που κατεβαζω απο Megaupload με Jdownloader....

Θα με πιστευατε αν σας ελεγα οτι πιανω σταθερεη ταχυτητα στα 1Mb/s σαν FREE USER ?

Τελικα το rs υστερουσε σε πιο πολλα απ'οτι νομιζα.

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβα απο ποτε ειχες 20gb/μερα...? το μονο που ειχες.. ηταν 5/μερα με τη δυνατοτητα αν δε τα ειχες χρησιμοποιησει για 4 μερες.. να τα κατεβασεις αναδρομικα την 5η... και να το στραγγιξεις.. Τωρα χανεται μεν αυτη η δυνατοτητα αλλα παλι εχεις 5/μερα..(αν επιλεξεις το medium) , σιγουρα ομως δεν μπορεις να κατεβασεις ατακα και επιτοπου 10gb π.χ. μιας και θα περιμενεις αναγκαστικα τις happy hours (τις οποιες βεβαια με μια 16-17mbps γραμμη τις ξεζουμιζεις ανετα στο 8ωρο => 50gb, αν "φορτωσεις" το "ρακοσυλλεκτης" mode)

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβαζα καθημερινως 10+ gb και απλα μου ελεγε traffic left 14Gb/25Gb πχ και την επομενη μερα πηγαινε 18/25 ,αν το αφηνες αλλη μια μερα φουλαρε παλι...

Τωρα με το ιδιο acc λεει 3Gb/5Gb ξερω γω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβαζα καθημερινως 10+ gb και απλα μου ελεγε traffic left 14Gb/25Gb πχ και την επομενη μερα πηγαινε 18/25 ,αν το αφηνες αλλη μια μερα φουλαρε παλι...

Τωρα με το ιδιο acc λεει 3Gb/5Gb ξερω γω...

καθημερινως ΔΕΝ κατεβαζες.. μερα παρα μερα μπορει ;) (περα απο οταν ειχε τιγκαρει στα 25 και μπορουσες να κατεβαζεις για 4 μερες σερι 10/μερα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ κατέβασα την παρασκευή 22 gigs... με πήγε λοιπόν στο RapidSupersize με 60 gigs download και κόστος 229/day...

Εντομεταξύ νόμιζα πως θα με γύρναγε μόνο του μετά... οπότε γυρνάω δευτέρα απο εξωχικό και βλέπω - 458 rapids χωρίς να έχω κατεβάσει 1kb.........

Μπράβο rapidshare good job...

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι οτι Minimum πακέτο είχα ορίσει...

αλλά δεν με πήγε ΟΕΟ!

Βάλε το Jdownloader να προσέχει το account σου. Ετσι δεν θα κατεβάζεις παραπάνω από όσο θέλεις και θα στο βάζει αυτόματα στο κατώτατο.

Επίσης μπορείς με το Jdownloader να ορίσεις να κατεβάζεις μόνο στα happy hours σαν premium.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. Aφού βλέπετε ότι δεν γίνεται το θέμα να είναι PIRACY free. Όταν μιλάμε για καθημερινή "ανάγκη" πάνω από 5GB, τότε προφανώς δεν μιλάμε ούτε για απλές φώτο, ούτε για videos από φιλικούς γάμους και βαφτίσεις, ούτε για ιδιωτικά μουσικά demos. Μιλάμε για όλα τα άλλα....

Τώρα, υπάρχουν οι ανάγκες των Downloaders και των uploaders. Ας κρίνει ο καθένας που είναι βολικότερα - οικονομικότερα, ανάλογα με τα θέλω του ως downloader και ανάλογα με τα θέλω των υπολοίπων ως uploader.

@HYdra: 1MB/sec έχω πιάσει ως free σε RS, σε uploading.com*

*Για δείτε και αυτό.... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω εχω σπαστε με τις συνεχεις αλλαγες του RS, εκανα κ ενα λογ/μο hotfile..... κλάσσεις ανώτερο και χωρίς περιορισμούς (θα κατεβάζεις τόσα/μέρα κλπ).

Οταν λήξει το RS ασφαλως ΔΕΝ θα ανανεωθεί.......

Όσο για το αν βρίσκεις ότι θες.... αν ξέρεις που να κοιτάξεις, βρίσκεις ;)

Link to comment
Share on other sites

RapidShare listens and acts: One package for all users

July 06, 2010

As a result of the recent adjustments to our product and pricing model we have received a lot of feedback from our users. There was also positive response but we want to be honest with you: most answers were negative. With our adjustments we have alienated many users. As a matter of course, that was not our intention. Instead, it is our goal to introduce a system that gives our users more flexibility. However, we are happy about every single user response that we have received as this is the only way we can learn what our users really want. That is the reason why we have fundamentally revised our offer one more time and made it much simpler.

In addition to the free Premium Accounts, with immediate effect there is only one package for everybody: RapidPro

For 99 Rapids users immediately receive a traffic volume of 30 GB and a storage volume of 10 GB which last for 30 days.

Έχω την εντύπωση πως είναι ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα,θα τους κράξανε ομαδικά μάλλον γι'αυτό και η αλλαγή (τελευταίας στιγμής ή πρσχεδιασμενό-θα μαθουμε)

όσο αφορά το hotfile οι ενδιαφερόμενοι ας μην τρέφουν μεγάλες ελπίδες , μια και οι ταχύτητες είναι στην καλύτερη καλές (παθών)

edit: οι 14K πόντοι μου εξαφανίστηκαν !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα extend (δυστυχως) μια μερα πριν την αλλαγη στο προηγουμενο συστημα.

Μεχρι να καταλαβω τι παιζει "εφαγε" απειρα rapids και τωρα ειμαι με 150...:cry:

@wrong method.

Ειχε περιορισμο μεχρι ποτε μπορεις να εξαργyρωσεις/μετατρεψεις τα points σε rapids .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.