Jump to content



Recommended Posts

ρε παιδιά μου κολλάει το άτιμο το trine 2 με το σύστημα της υπογραφής. παγώνει η οθόνη και ξεκολάει και συνεχίζει και μετά από λίγο ξαναπαγώνει.έψαξα αλλά ότι και να δοκίμασα δεν λειτούργησε.

μόνο με refresh rate : automatic και vsync οn δεν παγώνει αλλά με 24fps κολλημένα.ήμαρτον. και το πήρα για να το απολαύσω σε 1920χ1080 και με όλα τα φίλτρα τέρμα.

καμιά λύση έχετε να μου προτείνετε?

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τωρα στο trine τι σε "χαλαει" που παιζει στα 24frames?

Χανεις το headshot? :p

Και γω θυμαμαι οτι οταν επαιξα το demo εκανε κουλα και το αφησα default.

Εδω εχει διαφορες λυσεις αμα δεν βαριεσαι να δοκιμαζεις

http://segmentnext.com/2011/12/09/trine-2-crashes-tweaks-errors-freezes-and-fixes/

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Για όσους δεν το πρόσεξαν έχει 75% το Trine 2 (σιγά το νέο) αλλά και 75% στο Goblin Menace (αυτό είναι το νέο!):

Save 75% on Trine 2: Goblin Menace on Steam

ωραίοςςςςςςς. τοτσίμπησα το DLC. 2 ευρώ είχα στην κάρτα και τα έσπρωξα:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

All hail the Necrolord! :)

Σίγουρα το 2 είναι πολύ όμορφο με τα κορεσμένα χρώματα και τις πυγολαμπίδες από δω κι από κει, αλλά μου άρεσε περισσότερο η αισθητική του πρώτου...

Το οποίο, παρεμπιπτόντως, πρόσεξα ότι πλέον δεν το έχω 100%. Πρόσθεσαν achievement "Launch the Enchanted Edition of the game". Καραγκιοζιλίκια... :X:

Edit: δεν αντιστάθηκα και το δοκίμασα λίγο τελικά. Επιβεβαιώνω ότι είναι *πολύ* ευκολότερο από το κλασικό και μοιάζει λίγο πιο ασαφές στο χειρισμό, αλλά όντως είναι πιο όμορφο. :D

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.